16212
Battlefield 2142
  • zee21
    #11921
    jovanjovan azé mondtam hogy nem geciskedésből csak érted hogy minden lehetőséget kizárjunk és a végén eljussunk oda hogy az EA-nak mégiscsak az édesanyját! :)
  • Carlos HUN
    #11920
    Ennyire biztos nem amatőr régi róka! :)
  • zee21
    #11919
    nem gecizésből de a lenti kipipálandó részek hogy vannak nálad? mert lehet hogy elvannak állítva és nem talál olyan opcioknál szervert...
  • Akylleus
    #11918
    hogyne-hogyne, az elvileg fixalt, legujabbra. (letoltottem a legujabbat, de azt irja, hogy mar telepitve van) :S
  • o0Sagem0o
    #11917
    1.40re peccselted?
  • Akylleus
    #11916
    Sziasztok!
    Nemi segitsegre szorulnek, mert a jatek nem igazan akar elindulni.
    Meg a megjelenese idopontjaban megvettem, toltam is rendesen, aztan meguntam es felretettem a jatekot.
    Nemreg feltettem ujra, meg ujra (win reinstall utan) es nem tudok belepni semmilyen szerverre, mert a szerverkeresoben nem jelenik meg semmi. Patcheltem mar, de igy sem hajlando elindulni.
    Tudna erre valaki megoldast javasolni?
    Esetleg hasznaljak gamespyt?
    A valaszokat elore koszonom!
  • spacecrony
    #11915
  • liquivent
    #11914
    Kicsit felháborodtam ma...a PCGURU újság indított pár játékszervert. Tervbe vették, hogy hamarosan indítanak egy magyar BF2142 Ranked szervert. Úgy hirdették meg, hogy ők indítják az első magyar ranked bf2142 szervert. Na erre regisztráltam magam az oldalukon és beírtam megjegyzésnek, hogy téves információkat tartalmaz a hír, mert mi már több mint fél éve üzemeltetünk egyet, ami az első. A reakció erre az volt, hogy törölték a hozzászólásomat. Erre még jobban felháborodva beírtam mégegyszer. Természetesen ezt is törölték. Éljen a demokrácia és az internet szabadság!!!
    Erre írtam a cikkírónak egy levelet, hogy ugyanmár mi a helyzet, és hogy legyen kedves korrigálni a cikket, mert nem valós. Na, erre most kijavították. Most úgy szerepel a cikkben, hogy indítanak egy BF2142 ranked szervert, de ez már nem elsőként szerepel...
    Hozzáteszem az fgcklán játékszerver szolgáltatónál bérlik a szervereket. Most elvileg kontaktolnak az EA-val, hogy lehessenek Ranked partnerek. Amikor mi bérelni kezdtünk, akkor szintén őket kerestem meg, akkor szintén felvették a kapcsolatot az EA-val. Az EA válasza az volt, nem bővítik a ranked partnerek listáját. Így sztem most sem fogkák megkani a jogot. Ha a PCG akar üzemeltetni ranked szervert, akkor azt ugyanúgy külföldi-magyar szerverként kell megtenniük, mint ahogyan mi is csináljuk és Ausztriában béreljük.
    Hát csak el akartam mesélni a kis történetemet. Mert ugye az ember nem kevés pénzt és energiát fektet bele, hogy legyen egy ilyen is és büszkék vagyunk rá, hogy sikerült nekünk ilyet létrehoznunk. És bántó, ha más akarja ezt a dicsőséget learatni, csak azért mert egy nagy cég.
    Hozzáteszem a cikkíró azt mondta, nem tudta, hogy van már egy magyar ranked szerver. talán így megbocsájtható...
  • Carlos HUN
    #11913
    A rohadt szemétládák ismét bejutnak a dobozba nemtom hogyan de 19 szer szedet le a dobozbol



  • H2
    #11912
    Én vista alól játszok és minden ok! Rendszergazdaként próbáltad már elindítani?
  • czky
    #11911
    Nekem is volt Vistám. 2GB rammal mindíg megdöglött a játék, viszont amióta 4GB van a gépemben, azóta 1x sem döglött meg Vista alatt. Nem tudom, hogy tényleg ez lenne-e a megoldás, mindenesetre érdekes.
  • RoboGoD
    #11910
    Nekem van egy XP és egy Vista a gépemen, külön particiókon. Játszani az XP. Szomorú, de ez van. A BF3 biztos megy majd Vistán DX10ben. Tényleg van valami újság a BF3-ról?
  • the1gabor
    #11909
    Sziasztok.
    Biztosan felmerült ez a probléma már de nem találtam tehát kérdezek. Vista+BF2142.
    Halál az egész. nem indul a game. reinstall volt patch fenn, driver fenn, sp1 fenn. Légyszives ha már van rá válasz a hozzászolás sorszámát küldjétek el, vagy ha valami linket tudtok küldeni jo lenne. Vagy ha szimlán megmondanátok hogy mit csináljak hogy menyjen jo lenne. Erdeti a játék, svajcban vettem:P Xp-n megy..
    Compatibilitás mód ot probáltam azzal az a gond hogy nem veszi be az EREDETI cd ha XPre van állitva... Crackalni probáltam az fagyás. Nos mit gondoltok?
  • liquivent
    #11908
    Elég Bug-os volt ma este a játék...érdemes megnézni a rangokat, ez ranked szerveren történt. Olyan elő szokott fordulni, hogy egy-egy embernek kicsi a rangja, na de ez...
  • reaper4
    #11907
    niiincs? hogy ne lenne :) kód foreva :D
  • czky
    #11906
    Neked meg sincs! :D
  • reaper4
    #11905
    ja nekem sem :P
  • Carlos HUN
    #11904
    Virágboltos verizoval indulj a prohardver fórumra!
  • GiGa master
    #11903
    Előre is köszi
  • GiGa master
    #11902
    Sziasztok...Neten tört verzióval lehet gémelni?ha igen vannak serverek hozzá és mivel lehet megtalálni őket?Xfire,ASE,?
  • czky
    #11901
    Nem engedi az NS-t felrakni, ha nincs fent legalább az 1.20-as peccs. (Legalábbis nekem nem.)
  • o0Sagem0o
    #11900
    ahogy előttem is irták valszeg win gond..a telepítés sorrendje pedig szerintem inkább úgy legyen h Bf2142-NS-1.40
  • RoboGoD
    #11899
    Windows gond lehet. Reinstall előtt próbálj drivert frissíteni.
  • musztafa
    #11898
    sziasztok!emberek,télleg mi lett ezzel a játékkal?egész nap szenvedtem,de csak annyit értem el hogy elindítom a játékot,feketeség,egy-két villanás és kidob a windowsba....így raktam fel:bf2142-1.40 peccs-ns-1.40 peccs(ahogy ezt már czky is leírta)valaki segítsen rajtam ha tud...nagyon szeretnék már játszani!előre is kössz
  • RoboGoD
    #11897
    Amikor ellenem vagy, szeretném ha a TV-zgetés az RTL-t jelentené inkább... Olyankor muszáj vagyok SAAW-ozni...
  • papo21
    #11896
    szerencsére egy pár napja megjavulni látszik nincs szakadozás csak ne kéne melozni több idö lenne tv zgetni
  • Carlos HUN
    #11895
    áh sajnos 1.40es patchel nem is müködik :(
  • Carlos HUN
    #11894
    valaki nyomja first srike modal rajtam kivül?
  • RoboGoD
    #11893
    Ráállítottam egy embert a netedre, ha lelősz, bontjuk a vonalat... Úgyhogy óvatosan...
  • liquivent
    #11892
    Twetr0x jelentkezz légyszíves valamilyen formában, beszélni szeretnék veled....
  • papo21
    #11891
    nekem mostanába nettemel van gond folyamatosan megszakad, pénteken volt kint szerelö hétföig jo volt de utána megint szarakodott folyamatosan megszakad, ma még eddig joo volt de nem kiabálom ell
  • czky
    #11890
    Szerintem egy új win megoldaná a problémát!
  • kolbi870315
    #11889
    5 reinstall, megnéztem banlistán se vagyok.
    Megadta magát a játék.
  • SubZero911
    #11888
    Eladom teljesen eredeti Bf2142-met !!!! Ár megegyezés szerint, de nem vagyok kötözködő .

    Küldj PRIV üzenetet, vagy [email protected]..... Este válaszolok
  • o0Sagem0o
    #11887
    pedig elvileg megy rendesen..probáltad már ujratelepíteni?
  • kolbi870315
    #11886
    már vagyom egy kis silozásra
    csak ez a szar nem enged fel
  • zsolt9999
    #11885
    (néztem az faq-t.. letöltöttem és nemsegített...)
  • zsolt9999
    #11884
    hi
    majd valamikor felrakokm énis (újra) de a multkor mindig kidobot a pb és nem tudtam megcsinálni... frisítettem is... ha van valami új megoldás akkor szóljtatok pls...
  • czky
    #11883
    RDZ-sek szoktak ilyet csinálni velem is. Bár az régebben volt... :)
  • pityu1973
    #11882