13
  • Anteris
    #13
    hálivud már rég elvesztette a mértéket. Egyszerűen fogalmuk sincs, hogy mi az amit meg lehet mutatni egy gyereknek és mit nem. Néha a legártatlanabb filmekben olyan jelenetek vannak, hogy az ember csak csóválja a fejét.
  • Sengag
    #12
    Nekem nem okozott túl nagy élvezetet ennek a filmnek a megtekintése. Gyakorlatilag áttették a vadonból az űrbe a történetet.
    Mondjuk mikor elmondanak neked egy viccet - két ember, két módon. Más szereplők, más helyszín, de a poén ugyanaz, és nevetni sem tudsz jobban az egyiken, mint a másikon...
  • John Wayne #11
    a kritika, a film meg nézhető, egyszer. De arra tökéletes.
  • John Wayne #10
  • vikice
    #9
    Nálunk ugyanez volt. Egy másik film előtt láttuk az előzetesét, mire többet megkérdezték, h "mi ez jumanji"?
  • Broafka
    #8
    nekem az nem tetszik benne, hogy miért kell ugyanolyan storít kitalálni? :-/
    varázslatos társasjáték, előjönnek a valóságba a feladványok, menekülés (gondolom poénok)
    szal mondhatnánk a jumanji2-nek is :-/
  • Cat #7
    megnéztem - szerintem egyáltalán nem gyerekeknek való, ahhoz túl félelmetes (feleslegesen). Ahhoz viszont nem elég jó, hogy a felnőtteket is kielégítse.

    szal két szék között a pad alá...
  • Tiberius B
    #6
    Ja-ja, de Robin Williams-t tényleg sajnálom.
  • Librarian
    #5
    Hát én az előzetes alapján nagyon király filmnek mondanám. Már a Jumanjit i imádtam, megnéztem vagy tízszer, szóval nem baj, ha nem lesz benne sok meglepetés, anélkül is lehet jó. :)
  • Darth Sith
    #4
    hát nem egy Star Wars.. :)
  • Karez
    #3
    Emélkszem a wallance és gromit film ellőt votl belőe egy előzetes.És haveromal mégjobban nézük mondom "...héé ez tök úgy nézki mintha a jumanji lenne" Erre a bemutató végére még bemodják "A jumanji alkotoitól" .
    Érdemes megnézni mer előzetes alapján nem egy egszerű folytatás lehet.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Jóak kis film volt, csak a 4 éves keresztlányom retttegte végig, de még neki is tetszett. Szórakoztató, egyszer nézhető, semmi több. De manapság ez is nagy szó...
  • vg
    #1
    Szerintem jó kis film ez! Kár, hogy szinkronos lett a mozikban, és természetesen 1 moziban sem lehet eredeti hanggal megnézni!