38
Bleach RPG
  • musha
    #38
    angol nyelvű nem hiszem, hogy megjelent volna. japánt nem kerestem...
  • megafiu
    #37
    Nem tudjátok hol lehet megvenni a Bleach-ot?
  • Super Vegito
    #36
    Jelent meg valami jó game bleachre pc re?
  • Lreane
    #35
    [img]http://www.bleachportal.net/interactive/pquiz/images/.jpg[/img]Take The Quiz Yourself![/url]]: )
  • _Vegeta_
    #34
    toltsd le az elso par reszt, biztos tetszeni fog. Most talan a 86. epizodnal. Innen szedd.
  • dinomano
    #33
    ...hany reszes anime sorozat? vagy mi ez pontosan? nem vagyok anime-drukker, csak anime rajzok tetszenek, total laikus vagyok a temaban; irj rola vmi infot, please; ha nem gond...
  • musha
    #32
    ja, plüssállat, akibe egy fiú lelke `paszírozódott` ^^
    a Cloud/Ichigo párhuzamban van valami, Rukia (a lány) nem sokban hasonlít amúgy Tifára, sem külsőleg, sem személyiségében.
    jó animeez egyébként, ha van indíttatásod, érdemes nézni, szép, izgalmas, szórakoztató.
  • dinomano
    #31
    nem ismerem a sorozatot, scr alapjan nem itélek, csak annyit jegyeztem meg, h. jonak tünik; meg aranyos az oroszlan... :-D Plüssallat? Vagy mi? :-) mindenesetre neha tudnak egysikuak lenni design alapjan a japcsik; a csaj tiszta Tifa, a szöke ficko meg Cloud... :-D Az anime-design... :-) mondjuk ettöl függetlenul szeretem anime-style gémeket..
  • musha
    #30
    és tudnád mekkora szopógép a sorozatban :)))
  • musha
    #29
    gémerek első axiómája: screenshot alapján soha ne ítélj!
  • dinomano
    #28
    legjobb a minioroszlan...megaqrvaahhanyos! :-)
  • dinomano
    #27
    harcrendszert nezve jRPG....
  • musha
    #26
    ú, ez a gém engem is érdekel! Bleach rulz
    de japóul sajna nem tudok én sem, bármennyire is szeretnék (vagy ahhoz tanulni kéne?^^)
    Unknown, azt végülis nem írtad le (vagy vak vagyok), hogy ez most akkor jrpg vagy egy sztorival körülölelt hentmészár játék?
  • dinomano
    #25
    volt vmi gém ps1-re; még megvan, pontos cimet nem tudok adni; japcsi resident tipusu akciogém; allokepes hatterek+1 kommandos csajjal+faszival kell menni az egyik kari gépi karakter; a masik karit te itanyitod; nagyonf eladvanyok nincsenek, csak rosszfiukat kell leszedni + kijaratot keresni... a könnyebb tajekozodas vegett+hogy lásd a rosszfiukat, van radar +"iranyjelző" nyilad is, h. merre néz pontosan a karid...a graf. kb. olyan mint resident 1ben; és original japan gém,csak ott adtak ki; és voice acting english, minden mas japcsi... :-D
  • Unknow
    #24
    Hát én olyat még nem láttam ahol pont a voice acting angol. A japók nem nagyon szeretik csak a japán hangokat.... kiv. ha az a játék nem japán :P Amúgy van egy rahedli játék ahol csak a sztori meg ilyenek japánok, a menü stb angol. Köszönhető ez annak,hogy a japánok bizonyos dolgokra előszeretettel használnak angol szavakat.
  • dinomano
    #23
    aham, akkor a sztori jap csak... talakoztam már kevert gémekkel, ps-re van vmir esi-style; tps szerü gémem; a kiiras japan, a voice acting angol...
  • Unknow
    #22
    De itt a menü anglish :)
  • dinomano
    #21
    nah, en nem tudnek vele jatszani az bizti..ps1-re is van vmi japcsi rpg-m; Khamrai ...de miutan bejött a jap. menü vettem ki a gépböl....hmmm...
  • Unknow
    #20
    Jah de ebből nem biztos,hogy lesz angol verzió is..azért is álltam neki én is :)
  • NormalisEmber
    #19
    Azért azt még hozzátenném, hogy amikor megjelent az angol vezió, azt is végigvittem.

  • Unknow
    #18
    Egy fának sincs ilyen lombja..valszeg oldalról lóg be egy része :P
  • Shadow_THH
    #17
    azért a fa a jobb sarokban odabasz :D
  • Unknow
    #16
    FFVIII volt az egyetlen amit japánul végigvittem és én sem tudom,hogy de levágós volt a sztorija :D Legalábbis nagy vonalakban... :)
  • Unknow
    #15
    Nem a graf hanem a nyelv a baja :D Most tartok ott,hogy nem vágom mi a rák van..megjelentek a kapitányok is városban, nekem viszont továbbra sincs released zanpakutoum..viszont nem hinném,hogy alter sztori mert ahogy látom ismerik egymást Ichigoék már az elején...na akkor WTF?? Ja és most Kon is bent van a csapatban (Ő az oroszlán ) és nagyon érdekes dolgokat csinál. Angol verziót akarok belőle!!!
  • dinomano
    #14
    tetszik a graf; szep letisztult..
  • dinomano
    #13
    talaltam még képeket itt; bár nem tudom, h. ezek a kepek a lentebb lévő részhez tartoznak-e; ha jol lattam, 2 rész van... D.
  • dinomano
    #12
    akkor te igazi rajongo vagy; en nem tudnek japan gémmel nyomulni...meg eleg gáz, ha nem erted a sztorit; engem zavar, h. mennek a krix-krax-ok, oszt közben lemaradok1jo sztorirol... :-/
  • NormalisEmber
    #11
    Akkor lehet hogy belenézek én is. Játszottam már végig teljesen japán nyelvű rpg-ket is(pl.ff9), de ott pokolian zavart hogy még a menük is japánul voltak.(persze 10-15 csata után már megtanultam hogy mi micsoda, de addig idegesített)
  • dinomano
    #10
    a kis oroszlan qrvaaranyos, pici RED XIII!:-)
  • Luiprima
    #9
    Köszi a topicért már azt hittem van angol versionja remélhetőleg lesz azért nem szeretek japánnal nyomulni mert a story apró kis finomságai elvesznek pedig ugye japán cuccok tele vannak kis csemegékkel igy megvárom az angolt.
  • dinomano
    #8
    ez milyen gém? mangabol keszült akcijorpg? minden szöveg english, vagy csak a menü? Esetleg ez is kevert nyelvü gém? Aranyos a scr; kapasbol FF ugrott be(mint mindenkinek ha RPG képet lat...) :-)
  • Unknow
    #7
    Ha nem így lenne nem lenne vele sok gond..viszont egyre jobban idegesít,hogy zavaros a sztori és nem értem :D
  • Sephi
    #6
    Hogy megertsem. Szal a jatek full japan csak a harcrendszer angol? Szal a beszed meg az iras is az?
  • Unknow
    #5
    Nekem abszolút nincs japán tudásom de pl a statok is angolul vannak szal nincs velük gond. Logikával minden kilehet következtetni így,hogy mire jó és mire való. A harcok pedig a skillek neveit és tárgyak neveit leszámítva teljesen angolul zajlanak. Amúgy a kép óta sokat változott a játék. Legalábbis más felületet kapott.
  • NormalisEmber
    #4
    Látom a menük egy része angolul van. Ha a harcokat le lehet zavarni komolyabb japántudás nélkül, akkor lehet hogy érdemes lenne kipróbálni.
  • Unknow
    #3


    Ennyi van...ez is egy nagyon régi kép és gondolom valami promo hiszen ott van Kenpachi és Kon is...meg ugye mindenki maxolt. Nálam meg nincs Kon a csapatban szal... Viszont van hivatalos oldal:

    http://www.playstation.jp/scej/title/bleach/hanatareshi/index.html
  • Shadow_THH
    #2
    feelinges kép? :)
  • Unknow
    #1
    Na mivel van iránta érdeklődés gondoltam nyitok neki egy topicot :P A játék elég feelinges és hála égnek követi is a történetet nagy részben. Bár még nem vittem sokáig sajna. A japán nyelvezet miatt elég nehéz az előre haladás de megéri egy próbát tenni vele mert elég feelinges,hogy az egész környezet rajzolt. A játék elején nekem valahogy az jutott eszembe mikor valamelyik Gardenben szaladgáltam Squallal az FFVIIIban. Erre a zene is rásegített szal tökre jó feelingje van. Aki nézi a sorozatot az mindenképp szerezze meg, aki csak egy RPG -t szeretne annak is ajánlom ha nem zárkózik el a japán nyelvtől. Remélhetőleg eljut legalább amerikába majd,hogy emberi nyelven is játszhassuk :P