417
  • Brolly28
    #217
    az méreg:C
  • skristof
    #216
    nem hinném h az itteniek sokat járnak mekdonálcba :)
  • Ramox
    #215
    Elnézést ha valakinek nem tetszett a kommentárom de én így gondolom. 2 pizza vagy 2 mcdonalds kaja ára...
  • Brolly28
    #214
    ma megyek haza ülök a buszon előttem folt 1 gyerek és 1 sz@r 1szólamú igénytelen technot hallgatott de már oly mértékban volt hangos h SlipKnoT sem tudta elhallgattatni:(
    szal fogtam magam és előre mentem a cigányok közé azok a hangos rock zene miatt meg nem szoltak hozzám...
  • Balázs Brigitta
    #213
    Hmmmm,ilyet már mástól is hallottam hogy egyes iskolákban mik vannak,én erre csak azt mondom hogy ez nagyon szomorú...
  • dunga
    #212
    Edzőteremben is mikor vittem cdt, kiszedték és pont Dj Rush-t tettek be helyette.
  • Brolly28
    #211
    remek:C

    a romáknak több joguk van mint nekünk
    de én azt nem értem h h lehet így élni...
    faluban lakok és a legjobb haverom a tanyában lakik ill 1 távolabbi részénél és mindig látom ahogy az a sok kis kokeró hempereg a földön meg a kutyasz@rban másnap meg viszik a betegséget az iskolába...

    meg azt bírom még h ha hallgatnál vmi jó rock zenét bárhol meg lebasznak mert h miért nem vmi romazenét rakok be mert h az milyen jó(pl.:dj szatmári, dj rush-mondjuk ez nem mulatós de az igénytelen zene netovábbja)
  • dunga
    #210



  • dunga
    #209
    Osztom az előző véleméneket, (szégyenlem, de) egy eredeti Kárpátia albumom sincs, de szeretném őket beszerezni.

    Más:
    Öcsémék középiskolai diák kultúrális esten zenekarukkal pár feldolgozást játszottak. A négy szám közül egyik a Mesélj még nekem feldolgozása volt. Azaz csak lett volna, ha a könyvtáros(hovatartozásról nem írok) le nem szavazza, hogy 'nacionalista és monoton számokat nem játszhatnak'.
    Utánuk egy romagyerek felment egy szintetizátorral meg egy mikrofonnal és mulatós 'slágereket' 'játszott'. Pár gyerek tapsolt meg csettingetett a színpadon, a lány osztálytársai meg roma ruhában táncolak.

    Erre nem tudtam mit szólni. -.-
  • Brolly28
    #208
    "én nem attól leszek magyar, hogy milyen cuccokban járok"
    persze h nem
    sok ismerősöm van aki azt mondja h ő milyen nagy hungarista mert kokárda van a táskáján,közben utálja magyarországot mint a bűn
    nem az teszi az embert magyarrá h kokárdát rak a táskára hanem az h szeresse magyarországot és úy érezzen mint az igazi magyar...

  • Balázs Brigitta
    #207
    Ja még csak annyit szerettem volna hozzáfűzni ehhez a dologhoz hogy azt sem mindegy hogy valakinek anyuci apuci veszi meg a cd-t(mert ugye vannak ilyenek is ,amivel nincs is gond) vagy valaki saját pénzből veszi meg.De azért ezen is elkellene gondolkodni.
    És itt én befejeztem a dolgot
  • Balázs Brigitta
    #206
    Veled is valamilyen szinten egyetértek,elsősorban abban hogy szerintem sem kellenne ezen agyalni hogy kinek milyen formában van meg egy album,ahogy azt már előbb leírtam ehhez senkinek semmi köze,én sem ugy indultam hogy rögtön mindent eredetiben vettem meg nekem is elöször kiírták és csak szépen lassan vettem meg eredetiben.Ahogy összetudtam spórolni egy kis pénzt.És akkor most mi van???Semmi nincs.
  • Balázs Brigitta
    #205
    Na látod ezzel valamilyen szinten egyetértek az ember nem attól Magyar hogy mibe jár.
    Habár még mindig nagyon sok embernek az számit hogy hogy vagy felöltözve,vagyis a külsöségek.
  • gordon 24
    #204
    Ez igy van!! De azért azt hozzá tenném ehez az egészhez, hogy én akármikor benézek ebbe a topikba itt álandoan baszogatva van valaki. Legalább mi tartsunk össze!!! Kit érdekel kinek hogy van meg. Mindenkienek a saját lelkiismeretére pénztárcájára van bízva. Elég sok pénzt otthagyunk a koncerteken is. Szóval e van.
  • Balázs Brigitta
    #203
    És persze nem a cd bevételekből tartják fent magukat ezek a zenekarok és most nem csak a Kárpátiáról beszélek.
    Nekik is mint általában az emberek többségének van más munkája.
    Hiszen nem is nagyon tudnák magukat fenntartani ebből, vannak koncert bevételek,vannak cd-ik,pólóik stb...,de az ebből befolyó pénzt ugyanugy visszafordítják,hiszen folyamatosan csináltatni pólókat stb...,ez sem kevés pénz.

  • skristof
    #202
    egyébként ez a nemzeti érzelmű réteg is jól le van húzva, mármint abban az értelemben, hogy amíg elmész egy plázába és veszel magadnak egy farmert meg két felsőt, annyi pénzből pl a magyarszigeten egy pulcsit kapsz..
    tehát ez is csak egy nagy lehúzósdi, én nem attól leszek magyar, hogy milyen cuccokban járok
  • Balázs Brigitta
    #201
    Szerintem nagyon nem attól függ hogy ki mennyire Nemzeti Érzelmű hogy kinek mennyi eredeti cd-je van.
    Vannak akik megtudják venni, és vannak akik nem,de ettől az ember még lehet Nemzeti Érzelmű sőt lehet hogy sokkal jobban.
    Nem biztos hogy azért mert valaki megveszi minden albumát egy együttesnek az Nemzeti Érzelmű ugyanis ez a dolog nem attól függ.
    Ezt az ember a szíve mélyén érzi,és tudja.
    És ezeknek a zenekaroknak sokkal többet jelent hogy szívből szeretik őket, minthogy kinek milyen formában van meg a cd-jük.
  • skristof
    #200
    koncertbevételek...
    jelenleg nemhinném, hogy olyan hű de széles réteg tehetné meg, hogy megvásárolja az irreálisan magas árú cd-ket, mellyel nem is az együttest hanem javarészt a kiadókat támogatja
  • Balo
    #199
    Hát nem is a letöltött mp3-akból.
  • skristof
    #198
    komolyan gondoltad h ebben az országban a cd bevételekből maradnak fennt együttesek?
  • fradista91
    #197
    Nem mindenki teheti meg hogy 4-5 album árát kipengesse.
    Magyarország (?) 2007...
  • Grenzjager
    #196
    Nézd volt amelyiket megvettem, de tény a nagyjára nincs zsém. ennyi. evvan.
  • Taranov
    #195
    Csak addig vagyunk nemzeti érzelműek és rajongók, amíg pénzbe nem kerül.
    Aztán a koncerten meg balhézunk a biztonsági emberekkel, hogy 5 üveg sörrel nem engednek be, ugye...
  • Ramox
    #194
    Most ezt komoyla ngondoltad? Ha egy kicsit is Nemzeti érzelmű lennél legalább ezeket az albumokat megvennéd eredeti CD-n...
  • Grenzjager
    #193
    Albumok

    Hol vagytok székelyek?
    http://acidwrz.try.hu_uploaded

    Hősi énekek
    Password: http://acidwrz.try.hu_uploaded

    Így volt így lesz
    Password: http://acidwrz.try.hu_uploaded



    Piros fehér Zöld
    Password: http://acidwrz.try.hu_uploaded
  • fradista91
    #192
    Nagyon fasza kis oldala lett a zenekarnak. Érdemes "rákattanni" : Kárpátia zenekar
  • dunga
    #191
    Okok, meglestem zeneszoveg.hu-n, h mi is ez, miért nem ismerem, és láttam, h más címmel van nekem. Persze h jó szám!
  • AC2
    #190
    Kössz
  • Balo
    #189
    "Egy csillag fent az égen" a címe, csak hogy megtalálja aki keresi...
  • gordon 24
    #188
    Én most szedtem le egy csomót. Van a bitcomet nevű program, ezt tölds le és az ott lévő torrent oldalakon (assszem fentről a másodikon) Találtam. Sok sikert!
  • AC2
    #187
    Az lenen a kérdésem hogy honnan tudnék letölteni (legálisan vagy illegálisan tök mind1, csak meglegyen) Kárpátia mp3-akat?
  • Brankley
    #186
    Így van, Karácsony c. szám, a Hősi Énekek albumon! Nagyon szép szám!
  • dunga
    #185
    Most lesem csak... Karácsony?
  • dunga
    #184
    Jó lett az új szám, már nagyon várom az új lemezt!
  • Grenzjager
    #183
    az új szám letölthető mp3ban:

    Kárpátia: Barátom mondd merre vagy
  • gordon 24
    #182
    Jó nagyon!!! Igy volt!!! Éreztem én is...
  • Brankley
    #181
    http://www.karpatiazenekar.hu/index2.html
    Bal alul az új szám! Őszi zavargásokról...
  • sufnituning
    #180
    A Kárpátia az Istencsászár!!!!
    Nagyon jó zenéjük van!

    Ha kellenek valakinek az albumok (hátha van még olyan akinek nincs meg mind)
    akkor hungarista.cwi.hu!!!

    Van még fönn más hungarista zene is!
  • Márkus Richárd
    #179
    Szerintem a legjobb énekek a Kárpátokzengjetek,Abbol a fából, Menetel a század, Egy az isten egy a nemzet,Ködbe burkolózott a felvidéki táj,Rozsda ette penge,Karácsony,Altató,Megállj holló,Vándor,Lesz még
  • fradista91
    #178
    ^^
    Nem Én lennék ha nem tenném :ASDasdasdasd