2292
  • Lipi1980
    #121
    Én az első részt csak felíratosan, míg a másodikat felíratosan és szinkronosan is láttam! Itt-ott nagyon jó volt a szinkron, de összegészében sajnos rosszabb volt szinkronosan! Főleg az a rész, amikor a csajszikám az injekciós tűs veremben ássa ki a kulcsot! Ezen jelenetnél váltogattam a ENG-HUN hang között és mérföldekkel jobb volt az eredeti! Bár egy szinkronszobában sosem fogja átélni a szinkronszínész (legyen akármilyen jó) a helyes súlyosságát, és sohasem fogja magát beleélni annyira a helyzetbe...
    A szinkronoknak a hibája ilyen irányban is keresendő, nemcsak abban, hogy a színész eredeti hangjához képest a magyar hang mekkora egy ratyi!

    Nagyon várom már én is a III. részt!!!
  • akyyy
    #122
    én is megnéztem feliratosan is és szinkronosan, és nekem bejött!:)
  • JaCSy
    #123
    Hallo valahonan lelet tölteni már a FŰRÉSZ 3 trailert?
  • Nicky24
    #124
    http://www.youtube.com/watch?v=kQK6bpfsLAg
  • PLackó
    #125
    hát ebböl nem sok mnden derül ki:)
  • wesker24
    #126
    ahoyg mondod !!!!
  • STREEX
    #127
    Ez jobb minőségű
  • PLackó
    #128
    nah ez már jó

    kíváncsi vagyok,hogy tudja a tartani a 3. rész is az elődjei színvolnalát.
  • bertino
    #129
    ez már két fokkal horrorosabb, mint a eddigiek, főleg így trailer alapján...
    és Jigsawnak ujra kopasz feje van :)
  • homeless
    #130
    Az első részt nem fogják tudni felűl múlni. Akkora befejezést a 2-be se tudtak csinálni, és most se fognak, szóval itt inkább a látványra fognak rámenni, hogy minél véresebb és nyomasztóbb legyen az egész. Szeretem az ilyen horrort is, de már a 2. rész is teljesen más kategória volt mint az 1.
  • winnie
    #131
    ööö, miért ne tudnák felülmúlni? simán felülmúlhatják.
  • homeless
    #132
    Az a zene a végén meg az az egész jelenet egybe... Úgy össze van rakva, hogy nagyon nehész lesz felülmúlni. Még mindig kiráz a hideg ha nézem. Az első rész nagyon jól fel van építve. A film nagyrésze már szinte unalmas, de az utolsó fél óra hihetetlenül pörgős, és amikor már azthinnéd vége, akkor kapod meg a kegyelemdöfést. A másodiknál nem éreztem ezt. Önmagába az is elég jó film, de inkább nem is hasonlítom az elsőhöz mert a gyilkoson és az alapötleten kívül szinte mindenbe különbözik. És azért mondtam, hogy nem fogják tudni felülmúlni, mert ebből a történetből nemtudom milyen csavart lehet még kihozni. És a trailerből is az látszik, hogy a horror rész fog dominálni. Remélem pozitívan fogok csalódni.
  • akyyy
    #133
    jah az dúrva volt, ahogy mondta a rendőr h a gyilkos szereti közelről élvezni amüvés vagy vmi ilyesmit mondott, és szépen felkelt jigsaw a földről...:D
  • homeless
    #134
    jaja, az is fasza volt. Ebből is látszik, hogy nem terveztek folytatást. Szerintem sokminden másképp lett volna ha terveztek volna folytatást, de akkor nemhiszem hogy ekkora sikere lett volna. De amikor én először néztem, akkor az volt a legdurvább rész amikor Adam(így hívták?), megtalálja a halott korházi csávónál(akiről azt hitték hogy ő a jigsaw) a diktafont és jigsaw elkezdi mondani a szokásos szövegét. Na az a rész elsőre nagyon komoly volt.
  • Dynamic
    #135
    Az ember minden filmnél úgy érzi, hogy a második rész jóval gyengébb mint az első, holott sokszor ez csak azért van, mert a második rész nyílván az első rész alapelemeire épít és nem lesz olyan újszerű, váratlan, azaz már nem lesz olyan hatásos.Hülye példa, de ez olyan mint amikor váratlanul pofán vágnak valakit, az jobban sokkolja őt, mint amikor tudja, hogy fog kapni eg ütést.
  • Kmarha
    #136
    Igéretes :) A végén mikor nem egy emberhez, vagy csoporthoz, hanem egész
    Amerikához szól... :P nyami. Naon kiváncsivá tettek.
  • akyyy
    #137
    de azért a kettő végén is durva volt h a gyerek mindvégig ott volt, és basztak szétnézni jobban:D
    meg olyan jól megbíztak abban az állítolagos "gyilkosban" a rendőrök hogy odamentke a müszerekhez, másik filmbe meg a pasi gyereke nem bízik az apjában..:D
  • Lipi1980
    #138
    A folytatásokat úgy kell nézni, hogy el kell vonatkoztatni az első résztől!!!
    Bár ez nagyon nehéz!
    Abban a pillanatba, hogy ez sikerült, nagyon tetszeni fog a második, harmadik, sokadik rész is!
    Az első rész azért volt 10/10, mert egy teljesen új alapötlettel állt elő...
    A második rész azért okozott sokaknak csalódást, mert nagyon próbálták az első részhez hasonlítani, ami azért nem hasonlított, mert ha hasonlítana, akkor nem a másokdik rész, hanem az első rész folytatása lett volna! Olyan kb. mint a Gyűrűk Ura trilógia, ami valójában egy történet, csak 3 részre szétbontva.

    Próbálájtok úgy nézni, hogy ne keressetek benne olyan dolgokat, hogy ez vagy az jobb volt az első részben, stb. Csak az adott filmre koncentráljatok, és majd a végén amikor megnéztétek az egészet, akkor kapcsoljátok össze a kettőt!

    Nekem anno a Mátrix-nál sikerült! Amikor megnéztem a első után a második részt, majd a harmadikat is nem jött be! Hogy lehet egy ekkora filmet (történetet) így elbaszni! Aztán külön-külön szedve néztem meg őket, és így sokkal jobban bejött!!!!

    A FŰRÉSZ MINDEN IDŐK LEGJOBB (PSZICHO)HORROR FILMJE!!!!!
    I can hardly wait the Saw III...
  • xy21
    #139
    Wow a trailer nagyon f@sz@.(mármint a 3-nak:D)
  • Dynamic
    #140
    A hivatalos oldalon is fenn van már a trailer.Lényegesen jobb minőségű mint a lenti linkekben.
  • lord nihilus
    #141
    :o
  • Dynamic
    #142
    A mo-i premier majd csak 2006.dec.28-án
  • akyyy
    #143
    mér oylan későn? ugye azé mer szinkronos lesz????
    bár nem hiszem ugyhog ymarad majd a letötlés és megnézés itthon-.-
  • InfectedMann
    #144
    hát akkor ezt sem nézzük meg moziban... addig én nem várok :S :S
  • Dynamic
    #145
    Normális verzió úgysem lesz előbb a neten sem(dvd ripre gondolok).Persze lehet, hogy kijön valami TS vagy Tc, dehát ahhoz is még plusz várni kell a feliratra...hát nem tudom, lehet kibírom a mozi premierig...
  • Dynamic
    #146
    Nem hiszem, hogy a szinkron miatt.Azt pár nap alatt összehajítják.Mellesleg részemről ne is legyen szinkronos:)
  • bertino
    #147
    hát ezza, ma már inkább egy film se legyen szinkronos... főleg SAW ne
    köpedelem munka
  • akyyy
    #148
    de akkor miért szilveszter előestéjére kell tenni a filmet??? tavaly a második rész nem akkor volt, és az nem is volt, csak feliratos.
  • Esrohnoil
    #149
    Azért nem lehet Karácsony előtt levetíteni, mert annyira durva lesz. :D
    Meghal aki megnézi.
  • bertino
    #150
    tiszta szerencse :D
    megkímélték a nézőezreket a csalódástól xDD
  • akyyy
    #151
    pedidg miorkijött dvd-n nagyonjó szinkron volt!!!
  • JAST
    #152
    benne lesz ;)
  • akyyy
    #153
    minke válaszolsz olyan késői hozzászolásra?
  • Matthew Prosac
    #154
    és ehhez miért kell odarakni dzsásztint!?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #155
    Amikor még (jó négy hónappal ezelőtt) feltöltöttem iarora, akkor még a Fűrész 3-hoz kötődő kép volt, de azóta már iaro ezerszer lehalt, meg karbantartottak rajta, és gondolom összekeveredtek a fájlok nevei...
  • akyyy
    #156
    banner nem lesz?
  • Japep
    #157
    Én már gondoltam rá, hogy csinálok, akkor el is kezdem...
  • akyyy
    #158
    szép lett
  • bertino
    #159
    zsíros
  • Sland
    #160
    Kurvajó!