49
Predator Concrete Jungle
  • PoisonChihuahua
    #49
    Ha van valakinek eladó példánya (akár Xbox, akár Ps2) akkor dobjon egy privátot! Köszi!
  • chuck
    #48
    xboxra van egy eladó példányom.
  • Szákos 18
    #47
    ok
  • KILLER2
    #46
    Szerintem sehol. Nekem sem eredeti van, sehol nem láttam még.
  • Szákos 18
    #45
    Hello!

    Miskolcon lakom, és régen annak idején volt a Corában a Predator Concrete Jungle, csak most már nem forgalmazzák.
    Hol lehet megvenni Miskolc környékén?
    Előre is köszi.
  • djmassive
    #44
    Szia Torpad !

    tudod lehet választani nézeteket van neuro vision,tech vision,thermal vision

    próbáld ki a nézeteket és mikor pl rajta vagy a tech vision-on akkor ne legyen nálad Wristblade hanem unarmed legyél és úgy tudod megfogni azokat a láthatatlan ge_yókat :) ha nem jó az egyik nézet akkor próbáld a másikat és ha sikerült megfogni akkor ki ad egy helyet ahol megnyúzhatod
  • KILLER2
    #43
    Régebben tudtam, most már nem emlékszek. Nézd meg, hátha van valami a gamefaqs.com-on erről.
  • toarpad
    #42
    KÉREM SEGITSEN AKI TUD... KÖSZÖNÖM !!!
  • toarpad
    #41
    A 2-ik küldetésben kiket kell megnyúzni és hogyan ? Hogyan kel le ütnide az embereket ? És hogyan kell megfogni az őket ?

    Válaszotokoat előre is köszönöm !
  • djmassive
    #40
    Hiába nem megy
  • djmassive
    #39
    mindegy még próbálkozom
  • KILLER2
    #38
    megvan. Mindenki ott akad le. De asszem, hogy még kell valamit csinálni (ezesetben nézegesd a térképet, hátha van rajta valami jel) vagy odamész az ajtóhoz és valahogy bemondod a kódot. Nagyon rég játszottam a játékon és erre a páylára meg már nem is igazán emlékszek, pedig én is sokat szarakodtam vele.
  • djmassive
    #37
    azt nem montam hogy a zöld nézettel
  • djmassive
    #36
    amúgy kösz hogy segítesz,Hát úgy kezdesz hogy egy ilyen alagútból ki jössz és 3 db zászlós szarságot kell megtalálni és megnyomni a körminden misszió-t megcsináltam de a végén egy kódot kell lehallgatnom az üvöltésel(vocal mimicry)
  • KILLER2
    #35
    Segítenék én, csak fogalmam sincs, hogy melyik az a pálya. Legjobb amit ajánlani tudok, az a gamefaqs.com.
    De ha pontosabban leírod a pályát, akkor talán tudok segíteni.
  • djmassive
    #34
    vocal mimicry
  • djmassive
    #33
    CSősztök a 4 pályán elakattam mindent megcsináltam de a végén be ekll jutnom egy templomban és valamit kell csinálni az üvöltéssel
  • djmassive
    #32
    és hogy is kell megnyúzni?
  • djmassive
    #31
    nem tom hol lehet megvenni de ha van TORRENT programod akkor letöltheted a játékot a www.isohunt.com-on vagy a btmon.com-on szívesen
  • djmassive
    #30
    és láthatatlan embereket kell vagy ilyen sima gengsztert aki lövöldöz?
  • Patar
    #29
    Szevasztok!!Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Predator Concrette Junglet elöre is kössz.
  • LeoN0001
    #28
    Köszi már sikerült!!
  • Szaszura
    #27
    Hali!Valamelyik háztetöre kell felvinni ha jól emlékszem jelöli a kis radaron!!
  • LeoN0001
    #26
    Sziasztok!
    Remélem még olvassa valaki ezt a fórumot!
    A 2 pályán akadtam el én is, azt tudom hogy meg kell nyúzni 3 embert csak azt nem tudom hova kell vinni őket és hogy kell megnyúzni őket ha valaki leírná megköszönném!!Előre is köszi!
  • WazheadBoci
    #25
    csak 1 link kéne... de mind 1
  • KILLER2
    #24
    Keresgélj. Biztos találsz valami torrentet vagy SMS Warezt. De ha lehet itt ne warezoljunk.
  • WazheadBoci
    #23
    srácok nem tudja vki honnan lehetne letölteni mer kéne..
    köszii
  • KILLER2
    #22
    Je. Nem túlzottan, de igen.
  • dinomano
    #21
    aham...igen neha van ugy, h. egy közepesnek itelt gém mégis tetszik embernek, hibaival együtt...én is voltam igy, pl. a nagyon közepes pc-s ironstorm tetcett; de megmondanis em tudom miért, a sztori+iranyitas is szar volt, fullon volt buggal; de mégis végigtoltam..(+szar+tulbonyolitott+nehez volt...)
    Gondolom predator fan vagy! :-D
  • KILLER2
    #20
    Igen picit elcseszték. Szerintem mondjuk a Predator mozgása nem lett valami jó. Úgy megy mint valami dínó vagy mi és a játékélmlény sem valami jó, bát nekem tetszik.
  • dinomano
    #19
    nem, nincs, csak a töletek+gém oldalaktol kapott infokra reagalok; nins meg gém+nincs se box, se ps2-m... csak anno erdekelt volna ez a gém, mikor még tervezgettek, de ahogy hallottam, nem lett legjobb...
  • KILLER2
    #18
    Hát ja. Neked amúgy megvan?
  • dinomano
    #17
    jah, ez a nyuzos téma elegge khm...mature dolog... :-) pl. ha esetleg lecc vmikor gyerekem, nem hinnem h. leültetnem a gém ele, h. sasoljon vagy tanuljon belöle... :-DDD
  • KILLER2
    #16
    Ja. Bár úgy tudom ez a gém 18+-os így is. Bár asszem, hogy nem túl nehéz rájönni, hogy miért.
  • dinomano
    #15
    nah, eleg szadi gém lehet; hehee... :-D Nekem még A VS P2is visszavan, még ki kell (ill. akarom)nyomni azokat is pc-n...
  • Shiwo
    #14
    és akkor mingyá meg is kapnák a piros-karikás 18-ast...
  • KILLER2
    #13
    Asszem rájöttem, hogy miért ilyen a grafika. Ahogy nyúztam az embereket és láttam a farkuk helyét akkor döbbentem rá, hogy ha jobb grafikát csinálnak akkor azt is meg kéne rajzolniuk.
  • KILLER2
    #12
    Na köszi asegítséget végül sikerült megcsinálni. Picit túl van bocsolítva, mert le kell ütni bizonyos embereket, majd elvinni őket 1 bizonyos helyre és ott megnyúzni aztán felkötni. A közvéleménnyel szemben szerintem ez 1 überjó gém csak a játékélményel van gond. Igaz a grafika is eléggé elmaradott, de ez megbocsájtható, elnézve a többi predis játékot.
  • KILLER2
    #11
    Ha van itt valaki aki végigvitte a géet akkor az könyörgöm segítsen ebben a 2. pályában! Plíz help!
  • KILLER2
    #10
    Ó köszi.