Test Drive Unlimited

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

somdav95
#65589
Nekem még csak 14.000 van a Sagarisba. De azért a 60.000-hez sokat kellett a játékon függni <#vigyor>

somdav95
#65588
Nem sértõdtem nem vagyok olyan, és egyáltalán nem mondtam hogy ne játsz, szerintem te vetted rosszul az írásomat, nem akartam sértõ, esetleg bántó lenni, de azért van olyan aki megveszi rögtön 10 milláért trade-n hogy hencegjen a haveroknak hogy mekkora egy fasza gyerek. Amúgy meg mi az hogy kicsi? Max fiatal... Kicsinek nem mondanám magam <#vigyor>

solo
#65587
Alfarómelyó kompetÍzilyóne cényóc 😊<#banplz>

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

bbb007
#65586
c8?

TDU1:[HUN]Vanquish TDU2:HUNaston Kedvenc kocsi: Vanquish V12 :) szeretlek :D

orszagtom
#65585
nem köszi, nekem is megvan, kell a halálnak 😄

TDU Project Paradise nick: ToMeE

solo
#65584
Nekem van c8 am.
Kell?

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

Roger6
#65583
Besértõdtél, kicsi? Csak javasoltam egy dolgot, amivel a csalás elkerülhetõ. Nyugi, én nem veszek részt a játékodban, hiszen te már elkönyveltél egy csalónak (azért ettõl még nyugodtan fogok ám aludni). Ja, és bocs, hogy segíteni akartam azzal, hogy csillagászati összeget javasoltam a trade-n, tényleg baromság (vagy az a hülye, aki túl keveset kér egy 10.000 km-es kocsiért - ezen majd gondolkodj el, ha megnyugodtál).

Na mákoslecsó!

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

somdav95
#65582
Trade-n meg ha sok kilóméter van a kocsiba akkor rögtön elviszik, nekem pl volt olyan hogy 2000km-es RS4-et 5 perc alatt elvittek. Meg nem hiszem hogy örülne valaki ha a sok kilóméteres kocsiját valaki hirtelen megvenné, gondolkozz már. Amúgymeg a csalás a te dolgod, írjál bele nyugodtan amennyit akarsz, a többiek szerintem azért megpróbálnak majd rendesen játszani, és ha szar pályázat, akkor ne játssz, ennyire egyszerû...<#zavart2>

Roger6
#65581
Fúbaszki, ez deszar pályázat! Én pl. annyi km-et írok bele, amennyit nemakarok, plusz még tizet... 😊

Somdav95:
Szerintem a pályázatot ne képek alapján hirdesd, hanem dec 1-jéig mindenki gyûjtse a km-eket, aztán felrakja trade-re az autót valami csillagászati áron, ahol meg tudod nézni, hogy valóban annyi km van-e benne, mint amennyit írt. Így nehezebb csalni talán. De persze ez csak egy vélemény...

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

cicai
#65580
voltmár itt olyan akinek 60.000km volt a viperbe😊

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

somdav95
#65579
Photoshop nem játszik ! <#ejnye1>

somdav95
#65578
Lehet indiai volt, nem tudom, amúgy meg ha pofázik, és elkezd ütögetni jó hogy bántom. <#hehe>

somdav95
#65577
Pontosan, 100%-ig egyet értek <#vigyor>

orszagtom
#65576
hallod Grabowszki? Kinek van a legtöbb kilométer.... rá kellene gyúrni, nem? 😊
Esetleg photoshop-pal, mert iszonyatosan kell az a 8c... <#vigyor2>

TDU Project Paradise nick: ToMeE

solo
#65575
Persze...CSAk az abaj, hogy nekem valamiért rendszeresen meghülyül a HDR, és minden ilyen iszonyatvilágos szar lesz-.-"

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

Gaba9
#65574
tiltani nemfognak .. csak ha olyan autoval probálsz menni ami "nem a tiéd" akkor ledob a server .. ennyi

Gaba323

Gaba9
#65573
hgdgdgd 😄

Gaba323

Gaba9
#65572
nem akartam senkit sem idegesíteni csak szimplán beszélgettem .. részemrõl is off a dolog ..

Gaba323

Pepsi Twist
#65571
verekedni tényleg nem szép dolog... de verni annál szebb 😄

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Roger6
#65570
Nem szép dolog verekedni! <#schmoll2>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

6ATA9
#65569
Köszee!!!!<#taps>

Egyébként: ATA \"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is\" XbOx360, Retroautok, Canga, Cruiser stb...

Higany
#65568
És nem tiltanak ki, ha a carpack feltelepítése után belépek az online-ba játszani, persze nem eredeti carpack-al játszva, de az alap játék eredeti? Le lehet törölni a carpack-ot, úgy az eredeti játékból nem töröl semmit? Köszi még 1x!

Pepsi Twist
#65567
te tróger 😄

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

jofer
#65566
Te bántod a külföldi vendégdiákokat? <#idiota>

* Asrock B450 Pro4 * AMD Ryzen 5 2600 * 4 X 8 GB G.Skill Aegis * Samsung 980 m.2 SSD * 480 GB Kingston SSD * Toshiba 3 TB HDD * Inno3D 3060ti 8GB

somdav95
#65565
Na ez most OFF lesz: Suliba elvertem egy kubait, még a tanár is látta, de nem kaptam semmit, és még volt valami jó is a mai napba xD Pepsi: Megyek lenyomatom a hajam kopaszra és megyek skinheadnek veled együtt <#eplus2>
On: Kinek van a legtöbb km a kocsijába/motorjába pályázatot hirdetek, képeket ide kérek, aki nyer az elvihet majd tõlem 4.000 dolcsiért egy Alfa 8c-t. Igen,igen 😊. És én nem játszok a versenybe mert a TVR-el szerintem nyernék 😊 Szóval én csak verseny rendezõ vagyok most<#vigyor> December 1ig várom a képeket, remélem lesz néhány vállalkozó lelkû 😊

orszagtom
#65564
A HDR a High Dynamic Range (és még a Lightning sztem hiányzik a végérõl) rövidítése, amit ha bekapcsolsz akkor ez lesz : <#wow1> Nomeg az FPS-ed csökken egy jókorát, de megéri 😊 Gyönyörû képe lesz, a szinek sokkal élénkebben, a napfény elvakít, mint a valóságban...... 😊

TDU Project Paradise nick: ToMeE

somdav95
#65563
Szerintem ez egyáltalán nem volt OFF. Végülis a játékról beszélgettünk, meg a modról...

drot
#65562
Ja offlineban tudsz onlineban meg csak látod õket a default car helyett de ha venni akarsz le fog dobni a server.

PS3:rgtchun TDU:rgtc(hun) Gigabyte GA-790XTA-UD4 AMD Phenom II X4 965BE Sapphire HD5770 1GB VAPOR-X 2x2GB DDR31600MHz Kingmax Chieftc 550W Aerocool HiTech7Pro Logitech G25 Samsung FullHD LCD 37\"

Higany
#65561
És ha felteszem a carpack-ot, akkor offlineba tudok a felrakott autókkal játszani, és az onlineba csak a most is fent lévõkkel mehetek, vagy hogy mûködik ez? Köszi a segítséget!

6ATA9
#65560
Hali.
A játékopciókban a grafikai beállításoknál mit jelent a HDR? mert nem igazán tudok rájönni?<#help>

Egyébként: ATA \"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is\" XbOx360, Retroautok, Canga, Cruiser stb...

solo
#65559
Igen, van porche, méghozzá RUF tuningos.De csak a carpack-ban.

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

drot
#65558
nincs de van helyette RUF és csak carpackban van

PS3:rgtchun TDU:rgtc(hun) Gigabyte GA-790XTA-UD4 AMD Phenom II X4 965BE Sapphire HD5770 1GB VAPOR-X 2x2GB DDR31600MHz Kingmax Chieftc 550W Aerocool HiTech7Pro Logitech G25 Samsung FullHD LCD 37\"

Higany
#65557
Kérdés! Van a játékban porsche? THX!

[HUN]FaTaL
#65556
És akkor mi lenne? Ez nem chat hanem fórum. Spammelni menjetek a gumiba vagy az off-spam topicba.

http://goo.gl/gd6Zi5

drot
#65555
mert ha CSAK a játékról beszélne mindenki lenne naponta 2 bejegyzés ha nem vetted volna észre

PS3:rgtchun TDU:rgtc(hun) Gigabyte GA-790XTA-UD4 AMD Phenom II X4 965BE Sapphire HD5770 1GB VAPOR-X 2x2GB DDR31600MHz Kingmax Chieftc 550W Aerocool HiTech7Pro Logitech G25 Samsung FullHD LCD 37\"

[HUN]FaTaL
#65554
Csak már kb 250 666-szor le lett írva. Igen ÉN IS meg szerintem mindenki sajnálja hogy nincs BMW, meg ennél sokkal több mindent sajnálok a játékkal kapcsolatban (pl. hogy majdnem midnen autó bugos de ez is ki lett már tárgyalva), viszont kissé unalmas hogy teli van szarva a topic és a játékról egy büdös szó sem esik.

Részemrõl OFF vége.

http://goo.gl/gd6Zi5

bbb007
#65553
igazad van másrészröl meg most ez idegesités nah mind1 nem is értem

TDU1:[HUN]Vanquish TDU2:HUNaston Kedvenc kocsi: Vanquish V12 :) szeretlek :D

Gaba9
#65552
te neharahudj de miért zavar téged ha mi egymással errõl beszélünk ?? leírtad már sokszor (lehet) h miért nincs .. és ?? nehari de pont leszarom h miért nincs .. csak jólett volna ha lett volna ennyi .. nem akartunk mi téged idegesíteni h márpedig miért nincs benne .. ez egy forum tdu forum ahol mi beszéltünk pár szót h kár h nincs bmw .. részemrõl ez történt nem pedig a te idegesítésed .. na mind1 .. nah sorry ha idegeltünk .. csá

Gaba323

Fr3nky21
#65551
Szevasztok!! Nincs kedve valakinek egy Lightos esti kocsikázáshoz?

Egy MSI Laptop: 2x2,5 Ghz proci, 4 giga ram, Gf9500M GS 512Mb Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.

[HUN]FaTaL
#65550
Attól még a jogai náluk vannak ezért nem lehet más játékban BMW nehéz felfogni?😄

http://goo.gl/gd6Zi5

bbb007
#65549
bmw törésnuku nem azt mondom mintha a atari kitet volna érte de akkor is uhh de über szar bmw-(k) vannak a prostreet-be is

TDU1:[HUN]Vanquish TDU2:HUNaston Kedvenc kocsi: Vanquish V12 :) szeretlek :D

bbb007
#65548
atol még hogy a jogaik náluk vannak nem lettek istenek szarok a játékjaik röhejes az ea inkább akor tdu-t az atari dobnak ki ujjat EA fos under cover is az lesz monoton az egész

TDU1:[HUN]Vanquish TDU2:HUNaston Kedvenc kocsi: Vanquish V12 :) szeretlek :D

somdav95
#65547
Feltételes módban írtam <#wow3> Hány milliószor fogsz még lehurrogni ilyen hülyeségért? Csak álmodoztam <#vigyor><#ticking>

[HUN]FaTaL
#65546
Hány milliószor kell még leírni hogy a BMW jogai az EA-nél vannak?

http://goo.gl/gd6Zi5

somdav95
#65545
Például a Fordok helyére nyugodtan rakhattak volna bmw-t 😊

somdav95
#65544
Humoros gyerek vagy te is...

Gaba9
#65543
csak a sötét miatt ... de a kipufogó amugy is olyan mintha "fehér" lenne .. de majd lesz tökéletesebb bmw vagy nem .. nekem tetszik elvagyok vele .. az lett volna a legjobb ha pl alapból tesznek bele bmw-t a sok kis fos helyett de elégedjünk meg azzal ami van és amit csináltak pluszba hozzá .. mint pl ezt a bmw-t .. sztem 😊

Gaba323

bbb007
#65542
xD am jah világit mint negró a szádba xD

TDU1:[HUN]Vanquish TDU2:HUNaston Kedvenc kocsi: Vanquish V12 :) szeretlek :D

somdav95
#65541
A kipufogó úgy néz ki mintha neon lenne, az oldalsó ablakok meg mintha egybe lennének. Lehet hogy csak a kurva sötét kép miatt, nem tudom 😊

Hoffi
#65540
valaki nem tudja hogy lehet jármûvekhez hangot késziteni a játékba?

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)