107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • M@TriX
    #59
    haj régi szép idő...
    A TEST Drive 2-t a telómon nyomtam emulátorral ;)
  • hiba
    #58
    remelem bejon :)

  • grebber
    #57
    Remélem Atari összeszedi magát.Csak reménykedni lehet.
  • 12346
    #56
    jah:| jó lenne egy td3 utód^^
  • hykao #55
    Há' ja, csak mindig ugyanaz a belső, különböző színekben...de szerintem is lesz, ha már így mutogatják...csak aztán be ne jelentsék a végére, hogy mégse lesz... :)
  • hykao #54
    Hú igen. Az első részt még narancssárga "Hercules monocrom"-on nyomtuk a suliban a 80-as évek végén lol...Ferrarira meg Lamborghinire emlékszem belőle, meg valami benzinkutas kép volt mindig... :)
    A 3. részből meg Corvette rémlik, meg az ablaktörlő, eső, út mentén tehenek, ilyesmik lol... :)

    Hmm volt még valami hasonló játék: "Lotus Turbo Esprit" vagy valami ilyesmi volt a címe.
  • 12346
    #53
    szvsz tűl sok a belsőnézetes kép ahhoz, hogy csak kamu legyen. így viszont valszeg érdekelni fog^^
  • 12346
    #52
    pont hogy a 3. rész volt a frísztájlos. órákig lehetett barangolni. belsőnézet, ablaktörlő, dinamikus időjárás, rendőrök, autópályák, hegyi utak, stb:)
  • hykao #51
    Hááát meglehet...nekem csak a mutatók hiánya a gyanús...
  • M@TriX
    #50
    ahhoz túl szép a belső rész, hogy csak promokép legyen, sztem...
  • M@TriX
    #49
    hát a testdrive ból nekem csak az első 2 rész jött be a többi dobozautó kötött pályán (a kötött ebben az esetben azt jelenti, hogy a padkára sem lehetett felhajtani ;))

    szóval kissé pesszimista vagyok, de meglátjuk.
  • hykao #48
    Hát ha ez tényleg ki fog jönni PC-re, és a belsőnézeti képek nemcsak ilyen kamu kamerabepozícionált képek, valamint a fizika is meg fog ütni egy bizonyos szintet...no és persze, ha lesz hozzá megfelelő hardver, akkor jónak ígérkezik...de sok a "ha"... :)))
  • grebber
    #47
    15 új kép
  • MikX
    #46
    Miért ez furcsa, hogy mozogni is fog?
    gyakorlatilag ez minden játékban így van, sőt a filmekben is!

    Az így nemigaz, hogy konzolra nem lehet simet írni, lehetni lehet, csak senki nem venné, a konzolos társadalom (kis kivétellel) nem igényli...
  • CaviaR
    #45
    Jaja szépek a képek, csakhogy a játéknak ehez nem sok köze van. Sokan szeretik összekeverni az ingame képeket a bemutató képekkel. Ha majd olyan képet látsz amin kilóméter óra van, és sok-sok kis számláló, akkor abból látszik a grafikája (és az is valami csúcs gépen, maxon).
    Ezek viszon csak ízelítő képek.
  • GregMaui
    #44
    Sziasztok!

    :-D

    Csak ennyit szeretnék a mellékelt képekre reagálni!
    Persze,ilyen grafika!És még mozogni is fog!Hmm..
    Viszont abban van valami,hogy irányitóra nem lehet jó fizikát irni..
    Viszont a helyszin az csillagos ötös,imádom a Hawaii-i képi világot!
    Nagyon kiváncsi leszek erre a játékra ha kész lesz,de olyan sokszor csalódtam
    az alaposan feljavitott előzetes képeken,kiváncsi vagyok..
  • Sland
    #43
    ez a teljes cím amit beírtál? így magtalálom fájlcserélőn?
  • blackgamer
    #42
    gondolom majd játék mellé kidobnak pár audio cd-t

    amúgy már jópár éves szám, nekem klipje is megvan dvd-n
  • Sland
    #41
    le lehet valahonnan szedni?
  • blackgamer
    #40
    trailer alatt Blur - Song 2
  • Thanatos
    #39
    csodás, remélem azért belbecsben nem oylan katasztróka lesz a pc-s port mint konzolgamek általában :) bár krédés menyire portolják normálisan :/
  • Sland
    #38
    Viszont ha nem jön PC re, remélem PS2 -re azért kint lesz...
  • mila69en
    #37
    nem megint mivel nem hiszem hogy sok játékot portoltak volna eddig x360-ról sőt sztem eggyet sem:))

    és mivel tudjuk hogy jóval nagyobb az x360 teljesítménye mint egy mai personal pc-nek így muszáj lesz butítani
  • MikX
    #36
    Attól ,hogy nextgen konzolról portolják, max a jó grafika a biztos...
  • Thanatos
    #35
    ha már az előitéleteknél tartunk miért ne? :)
    controlerre nem lehet jó játékot csinálni max sportot vagy valmai verekedős gamet, ennyi ;)
    ez kb olyna szintü kijelentés hogy megint egy butitott pc-s port :D
  • hykao #34
    Hát azért amit X360-ról portolnak PC-re, az még nem veszett dolog...
  • Thanatos
    #33
    hát tény hogy ami konzolbol lesz portolva az már elég necces hogy jólegyen, szarbol ugye nem lehet várat épiteni :)
  • mila69en
    #32
    jovanna nem szóltam:DDD

    f*sz* kis játék lesz
  • hykao #31
    Ne ízetlenkedjünk itt kérem :)
  • mila69en
    #30
    mi lesz ez valami butitott pc-s port?
  • 3P
    #29
    A PC-s port nagyon jó hír. Reménykedjünk!
  • hykao #28
    Azt hiszem eredetileg a szó "harbour" volt, csakúgy mint pl. a "colour", "honour" és egyéb szavak esetében...csak az amerikai angolban az u-t elhagyták ezen szavakból...de persze a Test Drive szempontjából ez most tökéletesen lényegtelen. :)
  • Thanatos
    #27
    tom, csak elirtam :)
    de még ez is jobb lenne mitn a gyöngykikötő vagy miatököm :D
  • NeoMaN
    #26
    harbor
  • grebber
    #25
    Na erre kiváncsi leszek várjuk.
  • Sland
    #24
    erre gondoltam
  • Thanatos
    #23
    hát jah :(((
  • GrimReaper78
    #22
    OFF: az semmi, én a minap boloNYAI szószt vettem a boltban. A magyar EA oldalon meg OSZKÁR-díjról beszélnek...

    Iszonyat, hogy mennyi sötét ember van... és egyre csak növekszik a számuk!
  • Thanatos
    #21
    ki volt az az ész aki a pearl harbourt képes volt leforditani???, jézusom...
  • 12346
    #20
    sztem erre gondolsz:

    sry a topig széttoszért^^