107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • k9duli
    #579
    Köszi szépen mostmár szar nettel is megbírom nézni.Meg amúgy is, az ember ezeket a videókat nem egyszer nézi meg:)
  • Sland
    #578
    Csinálj!

    És szívesen belesegítek! ( nem a HTML részbe hanem a kérés+válasz összeállításában...
  • peti79
    #577
    Egy kis érdekesség, hátha érdekel valakit. Így indul a játék:

    1) Cutscene:busy scene at Los Angeles Airport departure lounge
    2) Cutscene ends with lady voice saying: please present passport
    3) Player chooses their avatar from people in the queue (4 male, 4 female availible)
    4)scene where player boards plane, cuts to shot of plane taking off, cuts again to shot of it flying
    5)shot of inside plane where you see your avater go to sleep
    6)cuts to recently released video with saleen vs Lamborghini
    7)Hostess (same person that asked for passports) wakes you up and tells you to buckle seatbelt
    8) you start with $200,000
    9)you start at V-rent, where you can rent, AudiTT, Mercedes SL55 (i think), Pontiac GTO (i think so again), Chevloret SSR or Lotus Elise R where you choose to rent your car for either 10 or 20 mins
    10)you drive to realtor to buy a house, 2 houses are availible, both cost $150,000 and have 4 garage spaces, 1 house is a rural shack type thing, the other one is an apartment in Honolulu
    11) you can transport to 3 garages (i think) Alfa romeo , Audi, Chevloret/saturn
    12) you do an easy race
    13)you go to your house
    14)the game is entirely open from now on
  • bertino
    #576
    támogatom, mert nekem szintén nem bejövős... olyasmi kell, mint a Flatout 2 F.A.Q.
    teljesen korrekt, kellemes design
  • TothLaci
    #575
    Nekem nagyon bejön ez a video.
  • modellmaker
    #574
    hm. sry de nagyon bántja a szemem. =/ csinálhatok egyet az adatokat felhasználva?

    és közkívánatra:

    N.E.R.D. - Rock Star (Jason Nevins Remix)
  • Sland
    #573
    köszönjük!
  • peti79
    #572
    Találtam egy pár in-game videót. Itta link. Nagyon nagyok, de a minőségük is jó. Ajánlom mindenkinek.
  • 12346
    #571
    dc^^
  • Sland
    #570
    Nah ez már jó hír :P
  • Rolesz
    #569
    Mondasz valamit...:) De remélem majd valahogy sikerül megcsináélni azt is normálisra:)
  • SötétBarom
    #568
    Ebben van valami.. Amí megjelenik elhülyéskedem úgyis a Carbonnal.. ;DD Aztán ha ez kijött akkor jöhet a Recycle Bin
  • TothLaci
    #567
    Nem a demo a lényeg, hanem az, hogy mikor jelenik meg a teljes PC változat...
    Egyébként demo nélkül sokkal érdekesebb a teljes játék :)
  • DJ Skyline
    #566
    hmm...pontosítok...
    Van PC Demo?
  • SötétBarom
    #565
    Fakk.. Nemigazán értem. Ha van XboX demo akkor egy nyamvadt szerencsétlen PC demo nagyon fájna nekik?
  • DJ Skyline
    #564
    jó lesz! kimaradt egy kérdés:
    Van Demo?
    Nincs,és egyenlőre nincs infó mikor lesz PC-re,ha lesz egyátalán!
  • SötétBarom
    #563
    bearshare.
  • Rolesz
    #562
    mond és ez a szám kéne nagyon test drive os videóba láttam de még a hivatalos oldalon sem találok semmit ról anem hogy t*rrent vagy hasónlók N.E.R.D. - Rock Star (Jason Nevins Remix Edit) | Blue Crush
  • SZilaJMaGGoT
    #561
    Én még tudok pár infót...
  • Rolesz
    #560
    Csináltam egy faq-t majd nyomok rá design-t + mit rakjak még bele vagy egyébbb ötlet?:) Megtekinthetitek: Itt
  • 12346
    #559
    várható volt. mondjuk én olyasmire gondoltam, hogy csak az eredetivel rendelkezők férhetnek az addonokhoz. há mind1, a lényeg ugyanaz^^
  • SZilaJMaGGoT
    #558
    Nem mindegyik lesz fizetős... Meg az a gond, hogy engem főleg az online miatt érdekel a game és nem tudom mennyire sikerül majd törni...
  • DJ Skyline
    #557
    lehet majd torrenten,warezon fent lesznek ezek a kis csomagok
  • SZilaJMaGGoT
    #556
    A The Hollywood Reporter górcső alá vette az Atari nehéz pénzügyi helyzetét, és eközben megtudott némi új infót is egyik játékáról, a Test Drive Unlimitedről. A legfrissebb hírek szerint a játékhoz digitálisan letölthető formában kisebb kiegészítőcsomagok érkeznek majd. Némelyikük ingyenes lesz, némelyikért apróbb összeget kell fizetni. Az első ilyenre a megjelenést követő hatodik héten kerül sor, majd minden újabb hónapban egy friss pakkot adnak ki. (forrás GSO)

    Ezt eddig is tudtam, de a fizetősről azthittem csak pletyka... :(
  • Sland
    #555
    Minél jobb házat kell venni, minél jobb ruhát kell hordani, minél több autó birtokában kell lenni. Csajokat kell fuvarozni és versenyezni.
    Ebből kreálj össze valamit, mert mindenki szinte csak a fantáziájára hagyadkozhat még...
  • k9duli
    #554
    Basszameg letőlthető verzióba is feltehetnék nem mindenkinek van jó nete:S
    Carbonból már nekem is nagyon elegem van már...Pedig még megsem jelent:)
  • Djemba
    #553
    Ebben a gamaban majd lehet emberel is menni benne?vagy van története?Valaki írja leh légyszíves
  • DJ Skyline
    #552
  • TothLaci
    #551
    Ez a játék mindenképpen meglesz! Én azt gondolom, hogy nem sok ilyen jó játék van, és ezt meg kell venni, aki teheti!
  • Sland
    #550
    layo_and_bushwacka_-_feels_closer__feat_mino_cinelu tőlem nektek :)
  • Sland
    #549
    Én azt is remélem hogy add-on ok is lesznek majd az idő múlásával.
    Pl ügyes emberek kitalálják hogy kell a World Racing 2-ből autót konvertálni töréssel :D
    Vagy máshonnan törés nélkül :P
  • DJ Skyline
    #548
    remélem lehet majd textúrázni az embereket,mint a GTA SA-ban!:DD
  • Sland
    #547
    Azt figyeltétek, hogy milyen parti utak és szerpentinek vannak? :o
    Alagútban meg kurvajó hangja van a Spykernek. Anyám micsoda videó!!!
    hegyi utak, Városi utak, parti utak, áááááá nagyon állat!!!
  • SötétBarom
    #546
    OMG má megin folyik a nyálam..
  • peti79
    #545
    Itt van 3 új videó. Elég kicsik, de legalább újak.:) Sajnos a magyar oldalak nem nagyon reklámozzák. Állandóan a NFS Carbon ömlik belőlük....:(
  • jakewyler
    #544
    ja agp-s,van persze,sőt még lessz is bőven agp-s vidkari mert most jött ki a 7600gs és a x1700,a procim 2,8 intel húzva 3,2-re a ramom 512mb samsung,az alaplapom meg asrock tudom nem vmi jó de nincs vele problmám,le is kopogom
  • MikX
    #543
    egy jó alaplap+proci+ram kombóval igen...
    És hogy cserélted le? Ebből van még AGP-s? Mert 9600 nem lehetett még PCI-E, nem?
  • jakewyler
    #542
    régi 9600-om cseréltem le egy His x1600pro-ra.remélem vinni fogja
  • SötétBarom
    #541
    Fx5200
  • reaper4
    #540
    felejtős de milyen vga-t vettél?