107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • ILLNeo
    #1260
    Semmi gond.. (befejeztem az OFF-olást)
  • maffioso
    #1259
    thx
  • Sland
    #1258
    Légyszi az OFF-ot mellőzzétek!
  • SZilaJMaGGoT
    #1257
    1. nem vok vasutas... 2. attól h VIP vok az csak azt jelenti, h volt zsé a telómon... XD 3. Úgy beszélek ahogy akarok, egyszerűen nem kell mellre szívni.. Megértem h egyből a graf ugrik be mivel van egy paksod, csak tudod nekem inkább az számít, hogy mit tud egy játék, nem az, h hogy néz ki... Sztem ameddig nem anyázik valaki addig nincs gond, de mivel nógárdi paraszt vok nem pesti menő csávó ezért nekem már megszokott a bazmeg mint névelő... 4. Elnézést kérek.. 5. nem volt semmi értelme ennyit írni.. XD 6. Nincs 6... XDD
  • ILLNeo
    #1256
    VIP létedre megválogathatnád a szavaidat...(öcsi)
  • ILLNeo
    #1255
    Ne bazmegozzál nekem légy szíves. Egy egyszerű kérdést tettem föl. Ezt enélkül is ki lehet fejteni nem? (hülye vasutas)
  • ILLNeo
    #1254
    Szivemből beszélsz
  • Sland
    #1253
    november 1
  • 12346
    #1252
    ok^^
  • bertino
    #1251
    veled csak annyi a problem, hogy tul unalmas vagy már :)
    ettől függetlenül előbb tényleg rengeteg értelme volt megszólalnod, főleg, hogy semmi értelme volt annak, ami írtál
  • 12346
    #1250
    ne hari te eleanor "fan":D ott is te voltál a primkó paraszt, aki le akart járatni;) csak aztán nem jött össze. nagyon nagy tud lennei az arcod pöcskalács. túl komolyan veszel csip-csup dolgokat. elnézem neked. hátha kinövöd
  • bertino
    #1249
    látod, megint benézted amit írtál és már megint süt a primitívség szavaidból

    senki nem mondta, hogy bárkinek is a konfigjáról volt szó, ugyhogy szerintem maradj csak csöndben, ha csak hülyeségeket tudsz írni
  • 12346
    #1248
    villogás című műsorunkat látták^^
  • bertino
    #1247
    reméljük kétmagos AMDn majd meg se röccen egy 7600GT és 1GB RAM társaságában :)
  • SZilaJMaGGoT
    #1246
    Bazdmeg, neked ha valaki aztmondja többet vár egy gémtől, rögtön a graf ugrik be?? Én leszarom a grafikát... Főleg autós játéknál nem az a lényeg... De te ezt nem értheted...
  • TothLaci
    #1245
    Szerintem egy P4-es gépen menni fog, de ajánlott AMD Athlon64 3200+, 512MB biztos kell hozzá, de jobb az 1GB, VGA-hoz meg kell pl. egy 6600GT. És én ezt a #1233 hozzászólásból tudom :D
  • maffioso
    #1244
    ja és egy gépigény is érdekelne
  • maffioso
    #1243
    pcre megjelentmár?vagy mikor fog?
  • Panther
    #1242
    Több nevet is tudnék mondani, amelyben van: GT Legends, GTR, GTR2 demo, rFactor. Inkább arcade jellegű játékokban nem szokott lenni, ez a Test Drive pedig erősen annak látszik, de persze szép a készítőktől, hogy kidolgozták a belső nézetet.
  • 12346
    #1241
    amire ő gondol, ahhoz nem kell két paks^^ egyébként mostanában inkább csak azért kell reaktor, mer még véletlenül sem optimalizálnának. lowpoly mindenhol, némi takonnyal, és szaggatás 20*12-es felbontásban is.
  • reménytelen
    #1240
    Arra gondol, hogy ahhoz, hogy az normálisan fusson, milyen erős gépre lenne szüksége. Min/ajánlott konfig. Mert mindenkinek vannak szép elképzelései, legfeljebb egy mai gépen menne 1 fps-sel.
  • 12346
    #1239
    ez a "mekkora vasat szánsz alá" rész asszem értelmetlen.
  • ILLNeo
    #1238
    Kiváncsi lennék az elméletedre...
    Hogy képzelsz el egy igaz autós játékot, és mekkora "vasat" szánsz alá...
  • SZilaJMaGGoT
    #1237
    Én azért többet várok egy autós játéktól...
  • Szabi1991
    #1236
    "Mindig is ilyen autós játékra vágytam"
    Mi is
  • reménytelen
    #1235
    Nekem legjobban a jól kidolgozott belső nézet tetszik. Más játékokban manapság már nincs ilyen.
  • vezérszuszu
    #1234
    Hello all!
    A videok és a képek alapján szerintem ez a játék nagyon ott van és ha ilyen lesz a pc-s verzió hát akkor csak ezzel nyomom az tuti!
    Mindig is ilyen autós játékra vágytam!
  • peti79
    #1233
    Egyszer már írtam, de az régen volt.:)
    Íme:
    Minimum:
    - Pentium 4 2GHz oder vergleichbar
    - 512MB/Ram
    - Direct3D 128MB Compatible Grafikkarte
    - Windows XP

    Empfohlen:
    - Pentium 4 3GHz oder AMD Athlon 64 3200+
    - 1024MB/Ram
    - ATi Radeon X800 Series oder GeForce 6800 Series
    - Windows XP

    Ez ugyan nem hivatalos, de kiindulásnak jó...
  • PLATINO
    #1232
    gépigényről lehet valamit tudni?
  • Szabi1991
    #1231
    TDU Triumph (video)
  • Szabi1991
    #1230
  • Szabi1991
    #1229
    új képek
  • SiteDisagner
    #1228
    Kösszépen.
  • peti79
    #1227
    Tessék.
    Egyenlőre öt videó készült, jó minőségűek.
  • SiteDisagner
    #1226
    Légy oly kedves adj egy linket:))
  • peti79
    #1225
    Hát jah! Egyenlőre ennyi jut nekünk, pc-seknek. Demóról még mindig semmi hír.:(
    Viszont a második demóból már vannak videók, és a fizikán határozottan javítottak. A másik remek dolog a motorozás. Iszonyat jó hangja van a Kawasakinak, + a belső nézet is fantasztikus.
  • SiteDisagner
    #1224
    Nah, nemsokára megjelenik x360-on, akkor aztán elleszünk látva képekkel, videókkal!
  • Tibor
    #1223
    angolul itt van
  • SiteDisagner
    #1222
    Sajnos én nem tudok németül valaki elmondaná nagyjából mi is ez?
  • Sland
    #1221
    jól néz ki :P