107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reménytelen
    #1461
    Erről addig nem vitatkozom, amíg nem játszottam mindegyikkel mondjuk 10 órát.
  • Bucser
    #1460
    őőő miért kéne záporoznia a kérdéseknek?? majd ha kijött PC-re foglalkozunk vele:) addig meg hadd rongálja a 12-16 közti korosztály az NFS carbon topicot:D rmeélem ez nem lesz akkora csalódás mint a többi "korszakalkotónak" kikiáltott Test drive és végre mutat valamit a nagy ŐSI elődökből.
  • FerencFarkase
    #1459
    Mert ez elis veri a carbont minden formában,szvsz
  • reménytelen
    #1458
    Itt pedig azt írom neked, hogy nagyon várom már ezt a játékot is.
  • FerencFarkase
    #1457
    Most már csak azt nem értem , miért nem foglalkozik jóformán senki ezzel a korszakalkotó játékkal. Ja megvan mert nincs olyan reklámja!!!
  • FerencFarkase
    #1456
    Ja és megjelenés november ,a hivatalos oldalon, atari shop nem fórum duma. http://www.de.atari.com/index.php?pg=product&id=519 Csak igy tudok linkelni mert noob vagyok hozzá november eleje vagy vége, de amazonon nov 30 van ott sem szoktak tévedni. Pedig jobb lenne már oktober.
  • FerencFarkase
    #1455
    Figyelj sland ,nekem is 2.8 as van és bőven elég. Én is meghúztam 3.4 ig birta aztán 3.6 körül lefagyott akkor is ha jobban hütöttem. Egyébként is tönkre vágja. A ram mgh re huzása könyebb de extra hütőbordával. Egyébként a bemeneti voltot kell többet adni a procinak meg az fsbt felszorozni vele ha jól emlékszem, de ne nyird ilyennel a géped!!!
  • Sland
    #1454
    Az lehet, de sztem egy háztartásban már sok a PC + Ps2 + Xbox. Elég csak egy gép és egy konzol szerintem...
    Szal nem fogok se xboxot se 360at se semmit venni. remélem ps2re is összehoznak még szép dolgokat.

    Off: nem tudjátok hogy egy intel pentium 2.8GHZ-s procit mennyire lehet felhúzni és hogy hol lehet a biosban és hogy hogyan? az amd procit könnyű volt felhúzni de az intelen nem igazodtam el :S
  • JohnnySmith
    #1453
    Fura hogy psp-n és ps2-n is megjelenik. pl a GT4 szép játék de látszik hogy megvannak a korlátai. Szal nem értem hogy a TDU-t hogyan képzelik ps2-re. Szerintem pc és a x360 hoz képest csúnya lesz sőt.... pl a GT4ben a műszerfal kevés ai és törés azért nincs mert nem elég a hardware hozzá.
    Na most a TDUban pl a műszerfal iszonyat szép.. a ps2 a közeli texturákat marha ocsmányan tudja megjeleníteni ezért nem is eröltetik...
  • grebber
    #1452
    Azért még vannak gamek amik sima xboxra pl jobban kivannak dolgozva mint pc-re.
  • Sland
    #1451
    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
  • Sland
    #1450
    Már meguntam a GT4et... kell a TDU :P

    hopp ez félték volt :)
  • csabush
    #1449
    vígasztaljon a gran turismo:D

    Amúgy nagyon várom már a gémet, képek, videók alapján elég jó lesz.
  • reaper4
    #1448
    ez sajna nem csak ennél a játéknál van...
  • Sland
    #1447
    Én attól fosok - látván a Just Cause címú játékot - hogy PS2-n nem lesz szép a grafika, míg PC-n, ha bivaly gépe van valakinek, akkor nagyon nagyon szép lesz. Mivel nekem nincs olyan nagyon erős gépem valószínűleg 800x600 medium grafon fog csak futni a TDU. Vagyis marad a PS2 ha szaggatás mentesen akarok játszani. Viszont szerintem ott nem lesz olyan szép, elsimított minden.
    :(
  • reaper4
    #1446
    előbb jön a tdu mint az nfs? monnyuk nem baj mer az nfs nem rúg labdába (az a pár hét amíg nyomkodom nem nagy dolog :P)...
  • TothLaci
    #1445
    Nah akkor egy nappal megjelenik a 19. születésnapom előtt. Király
  • Sland
    #1444
    nah jah

    PS2

    Test Drive Unlimited Atari October 24, 2006
    Need for Speed Carbon Electronic Arts October 31, 2006

    PC

    Test Drive Unlimited Atari October 24, 2006
    Need for Speed Carbon Electronic Arts November, 2006
  • good charlotte
    #1443
    de ezek nem napra pontos dátumok előfordul 1-2 nap hiba vagy netán több de ezek ilyen megközelítőleges dátumok de nem baj én már nagyon várom :D
  • good charlotte
    #1442
    azt írja hogy okt 24 pc-re
  • DJ Bee18
    #1441
    és PC-re mikor?
  • good charlotte
    #1440
    kijön ps2-re de mért nem hasznosítod magad talán ha körülnéznél itt a game release listában akkor tudnád és nem kérdeznél hülyeséget egyébként asszem okt. 27-29 ps2-re
  • DJ Bee18
    #1439
    sztünk nem, de ezt már elmondtuk Xbox360, PC, PSP, ennyit írnak
  • Rohamoszti
    #1438
    Senki nem tudja hogy most ez a szar kijön e ps2 re vagy sem??????????????????
  • Sland
    #1437
    SLR McLaren


    Der eine oder andere wird vieleicht das Video im netzt schon gefunden haben das es schon ca. 2 Tage alt ist, aber für die dies noch Nicht kennen, die können es sich nun bei uns Runterladen.

    Google translate:

    Or others much-calibrates the video in wets to have found it is already approx. 2 days old, but for the this yet, those cannot do it itself now with us Runterladen.
  • Szabi1991
    #1436
    ;)
  • 12346
    #1435
    hű. a 0,1 másodperces eltérés miatt álmatlan éjszakáid lesznek?^^
  • Szabi1991
    #1434
    2,6 másodper elég százig ....
  • 12346
    #1433
    aztán ennyiben kb ki is merültek ezek az autók:) 2 kör a reptéren, és vidd má innen.
  • Bucser
    #1432
    Mondjuk azért szívesen látnék egy 71-es hemi cudat is a játékban:) Akár convertiblet akár coupe-t.
  • bertino
    #1431
    egyrészt azért, hogy villogjon...
  • Bucser
    #1430
    Azért egy Pagani Zonda-t vagy egy Mclaren f-1-et szívesen meghajtanék egyszer egy reptéren:) Természetesen nem utcán:) ez nem arra való (azt sem értem, hogy Valaki miért jár az enzoval utcán)
  • 12346
    #1429
    nah v8/japó autó témában egyetértünk:))) tom, hogy mind létező:| mercit meg azért nézegetem, mert ezeknél van összehasonlítási alap, így érdekel hogy sikerült megvalósítani:) a "sci-fi" autóknál meg nincs, szal mit nézegessem^^
  • Bucser
    #1428
    Nem látom be mitől lenne sokkal emberközelibb a játék ha mondjuk egy trabival vagy ladával tolom mintha egy 71-es challengerrel lévén ugyanaz a fizikai engine mozgatja őket:) ÉS igen vissza tudja e adni a menettulajdonságait:) mert mikor fogsz 300C-ben ülni úgy hogy időd is legyen megszokni és kihasználni a menetteljesítményét?? tudom van próbaút de ott azért ülnek melletted:) Mellesleg minden autó létező:) csak nem a te pénztárcádra van szabva:) De ha most ettől számodra sci-fi lesza game akkor ne használd őket:) Én örömmel fogom hajtani a régi nagy Hemi-ket és v8asokat... Pl nekem a japán import nagy részétől van hányhatnékom pláne mióta az NFS jó pár bőrt lehúzott már róluk:_D Mercedest meg minek nézegessek?? kimegyek az utcára és láthatok:D
  • reaper4
    #1427
  • Rohamoszti
    #1426
    Online play requires internet connection and Memory Card (8MB) (for PlayStation 2) ...most akkor ez mi?
  • bertino
    #1425
    nem adnak már arra a csóri pixeles nyomógombos dobozra
  • 12346
    #1424
    egyébként csak ennyit kellett volna tenned, hogy ide elnézz, és megnézed, hogy ott figyel-e a ps2 logó, vagy sem...:/
  • Rohamoszti
    #1423
    ps2 re ne jön ki???????kizárt dolog sztem
  • 12346
    #1422
    Also available on:
    • 360 • PC • PSP