107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SiteDisagner
    #1621
    www.testdriveunlimited.com sok sikert!
  • raymond01
    #1620
    Mikor jelenik meg pc -re?
    Nem tudja vki?
  • Bucser
    #1619
    nem értem mi ez a drifting mánia... semmi köze a drifthez...
  • Szabi1991
    #1618
    bug xD
  • Szabi1991
    #1617
    Nissan Skyline :)
  • Szabi1991
    #1616
    TDU woitto
  • Szabi1991
    #1615
    drifting in TDU using a Aston Martin vanquish S
  • autoszimulator
    #1614
    zenész létedre szar rimeket faragsz
  • REAKTOR
    #1613
    De a légyeg ,hogy tapadjon a bélyeg ,a fontos a fax legyen bozontos ,mi meg had játszunk már a tduval gtr2 belsőnézet filingel
  • REAKTOR
    #1612
    Azt értem mit mondasz ,de egy kiadó igy is beleszolhat milyen legyen a járték. Ez még a zene iparban is igy van , személyes tapasztalat.
  • Bucser
    #1611
    Bocs. Te kevered a szezont a fazonnal... Az egyik helyzet amikor a kiadó rendelkezik bizonyos jogokkal és megbíz egy fejlesztő csapatot hogy adott határidőre ADOTT CUCCBÓL HOZZÁK KI A MAXIMUMOT..(a'lá TDU) A másik verzió pedig létezik egy fejlesztő akinek kell egy kiadó a szinte kész játékához és várhatóan igazán jól fog kaszálni ha jó terjesztést talál. Na itt már biza nema fejlesztő puncsol a munkáért hanem a kiadók a játékért a fejlesztőnek...(lásd SIMBIN) Más a tárgyalópozíció mindkét oldalon...
  • DJ Bee18
    #1610
    Ez nem egy nagy ötlet, csak valaki szán rá időt pénzt, van aki meg nem... De a Simbin-nek köze sincs a projecthez, akkor mire kötelezné az Atari? Max. a TDU készítőit, de a Simbint biztos nem
  • REAKTOR
    #1609
    És szerinted egy kiadó nem szablya meg mit vár el? Még azt is megmondhatja milyen szinüre lehessen festeni a kocsikat ,hogy jobban el lehessen adni a játékot. Ha a videót megnézed a kocsiban körbe lehet nézni mint a gtrben. Igy az ötlet ,hogy a kiadó keze benne lehet.És hidd el ,hogy ebben az iparban minden összefüggésben van. Nézd meg a battlefieldet, ott megvette az ea a diceot aztán már nyomták is a szar peccseket. Most ott tart ,hogy még mindig szar mert jön a 2142. Na erröl ennyit.
  • Bucser
    #1608
    A simbinnek semmi köze a TDU-hoz.

    Az ATARI kiadó és nem fejlesztő. legalább is a PC szekcióban. Szerződést kötött a TDU készítőivel és a Simbin-el is a worldwide forgalmazásról ezen kívül semmi közük egymáshoz... baromságot ne beszélj.
  • SötétBarom
    #1607
    Nem hiszem, hogy céljuk lenne egy olyan játékot kiadni amit kormány nélkül lehetetlen kezelni. ^^
  • DJ Bee18
    #1606
    A GTR benne van? a fizikát akkor kezelésbe vehették volna, csak egy kicsit :)
  • REAKTOR
    #1605
    Nyugi sland majd kiadják mind itt fog trónolni nálunk skyline az nfs kijön majdnem minden éven ,utoljára mikor jelent meg tdu Itt az ideje már ,hogy lelegyen nyomva az nfs. Amugy meg a gtr es srácok is benne vannak tduban szerintem mert az atarinak is köze van a játékhoz. Ércsétek ez alatt belsőnézet.
  • Sland
    #1604
    LESZ!
  • Bucser
    #1603
    nincs. / olvass vissza
  • Béla9248
    #1602
    Hi all! Ez a game van pcre is?
  • Bucser
    #1601
    Igazából ez az a TD rész ami csaphat akkorát mint a maga idejében a TD 1-2 és a 3. rész ütött. Sajnos a TD4 óta csak NFS koppintások születtek sajnos és eléggé vérszegények lettek.
  • Sland
    #1600
    Mondjuk ez Igaz.
    Remélem hogy a TDU egy kicsit változtatni fog ezen...
  • DJ Skyline
    #1599
    csak a reklám,és a név (NFS) miatt! :)
    TD szerintem sosem ütött akkorát,mint az NFS,legalábbis nekem jobban tetszettek az NFS részek,mint a TD részek!
  • Sland
    #1598
    Történjen már valami jó!
    Rohadt carbon nagyobb port kavar mint ez a gyöngyszem :(
  • TothLaci
    #1597
    Sok esélyt én sem jósolok neki...

    Különben már vannak TDU PC-s képek, vagy videók?
  • DJ Bee18
    #1596
    te az új 7 gigás lesz, nem 1,5... meg hogy a fenébe került volna fel, amikor még a megjelenési időpont is kétes...
  • TothLaci
    #1595
    Én mindenesetre hagyom, sok a seed, talán álcázva van. Ha meg nem, akkor játszok egy jót a régebbi Test Drive résszel...
  • Sland
    #1594
    Test Drive Unlimited MULTi2 ASiAN XBOX360-SuperX360

    Ilyen jött ki ma.

    Fórumokban láttam hogy Okt 23-án jön a FULL

    Eddig ezek vannak:

    Test Drive Unlimited MULTi2 ASiAN XBOX360-SuperX360
    2006-10-04 16:45:53

    Test Drive Unlimited USA XBOX360-SuperX360
    2006-09-07 08:56:56

    Test Drive Unlimited PAL XBOX360-DNL
    2006-09-06 02:05:49

    + a Pár demo XBOX360-ra
  • ntex
    #1593
    Mehnéztem egy torrentoldalt, ott Xbox360 -ra van kiírva, szal több mint valószínű az lesz a tiétek is
  • Szabi1991
    #1592
    azt találtam én is :( 1,5 giga :(
  • TothLaci
    #1591
    Test Drive, de 2002-es megjelenésű, 2 CD-s.
  • Bucser
    #1590
    Szerintem az Xbox Iso leszaz...

    Se Ishunton se nforcén nincs még semmi
  • Szabi1991
    #1589
    torrent-en van vmi...
    én is épp azt nézem :D
  • TothLaci
    #1588
    Csak nem megjelent PC-re?:)
    Honnan veszem? Inkább még nem kiabálom el, nem biztos...
  • DJ Bee18
    #1587
    de azokról rengeteg TDU-hoz képest ocsmány képek érkeztek (pl. felni beleért a kaszniba/útba)
  • ntex
    #1586
    Azt tudom, de itt elsősorban az UG1-2 ill. Most Wanted-re gondolok
    bocsi az offért!
  • DJ Bee18
    #1585
    de itt már ezek valódi ingame videók... mellesleg az Undergroundokról érkezett képek nem voltak valami szépek amúgyse, 1-5-ig meg azok se okoztak csalódást sose
  • Szabi1991
    #1584
    "csak mikor kipróbáljuk majd az lesz hogy nem ezt várták az emberek..."

    X-box360-ra már rég kijőtt és mindenkinek tetszik :)
  • ntex
    #1583
    Hát nem akarok vászmadár lenni, ne értsetek félre, én is hihetetlenül várom már a játékot, mert reményeim szerint végre valahára teljesülni fog az az álmom hogy jöjjön egy olyan autós játék amivel akár hónapokig el tudok úgy játszani hogy nem unom meg. (és itt elsősorban a Single Player részre gondolok, mert a készítők szerint rengeteg kihívás lesz benne, gondolva az Offline gamerekre is)
    Csak közben attól is félek hogy nehogy csalódást okozzon mint anno az NFS-ek, hogy videón, képeken szép és jó, csak mikor kipróbáljuk majd az lesz hogy nem ezt várták az emberek...

    röviden : jöhetne már
  • Szabi1991
    #1582
    tudom,de jó !(pontosabban akocsi :)