107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ BP
    #2192
    de BMW sincs, akkor megnyugodsz? :DDDD
  • zsgaby
    #2191
    Sóderes Kamaz? Az eléggé tömeg
  • Borg
    #2190
    Hondák kellenek bele. Egy S2000, egy Integra, egy NSX, Prelude... meg akár egy CTR vagy VTI is jöhetne.
  • OLIII
    #2189
    :D nekem tömegebb autó kell :D
  • zsgaby
    #2188
    Lehet ez is úgy készül majd mint a duke nukem amire vagy 10 éve várunk :)
  • zsgaby
    #2187
    Miér a mazda nem eléggé tömegautó?
  • OLIII
    #2186
    mondjuk annak is örülnék ha lenne benne egy két hétköznapi tömegautó is, nekem legalább is tetszene..
    ez volt a bajom az nfs sel is, hogy egy ideig volt benne peugeut aztán hirtelen kimaradt belőle..
  • DJ BP
    #2185
    Január végén másképp lesz :DDDD
  • Apus
    #2184
    Szeretem ezt a topicot. Hetente-kéthetente jön valami majom, aki kiakasztja az embereket aztán nyugi van és csendes várakozás, semmi mikorjönmáá, mikorleszdemóóó kérdés :D
  • DJ BP
    #2183
    "ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ LEGEM VAN A K***** LÁMA FÓRUMOZÓKBÓL!!!!!!!! MINDEGYIK EGY K***** NAgY FAXLÁMA VAGY NOOB AZ ÖSSZES KÉRDEZGETŐS B***NAK VISSZA KÉNE OLVASNI!!!!..."

    ehhhm. Ezért a mondatodért kaptál büntetést... Te sem olvasol vissza? :DD
  • Apus
    #2182
    "Hobby: Emberket verek jó pénzért!"
    nc
  • k8bal
    #2181
    puszillak...
  • SZilaJMaGGoT
    #2180
    Az manapság már nem trendi...
  • Sland
    #2179
    Gyökér! Ha a F.A.Q.-t használnád...
  • Bucser
    #2178
    Nem lesz törés.
  • zoli122
    #2177
    Busz? Kamion? Éjszakai mód? lessz normális törésmód? tehát nem olyan mint a NFS sorozatokban?
  • bertino
    #2176
    egyébként mi lenne ha visszaolvasnál/használnád a keresőt, mielőtt brekegsz ?
  • zoli122
    #2175
    egyébként van zsaru + ilyenek még hogy forgalom rajtam kívüli gyorshajtók (agresszív vezetők) + mondjuk lassú vezetők?
  • zoli122
    #2174
    Fúúú baszáttok meg ez kurva jó game lessz a rohatt életbe XD!!! Ha nem lessz a megjelenés után működő képes Warez verzió 1-2 héten belül akkor meg veszem akármennyibe is kerül :D
  • Sland
    #2173
    :)
  • Szabi1991
    #2172
    már nem titkos
    tehetted volna Spojler-be mert igy most lelőtted a poén-t
  • Sland
    #2171
    Hát sztem csak menüpontok lesznek
  • Gerbill
    #2170
    Csak most látom, nem is egy Aston lesz, szóval én ezt szeretném a garázsomban látni: Aston Martin Vanquish S V12
  • Gerbill
    #2169
    Nem rossz, bár én az Aston Martinra fenem a fogam:) Kár, hogy az a legdrágább. A karakterünket, esetleg lehet irányítani majd? Nem gondolok a teljes város bejárására, csak mondjuk besétálok a garázsba és kiválasztom a kocsit, vagy ez mind menüből fog menni? Vagy ezek még a távoli jövő homályába burkolóznak?:)
  • Sland
    #2168
    Test Drive Unlimited One of the 3 Secret Cars







    Fórumban írták hozzá:

    Goldfingiz:

    My friend entered the Ferrari dealership and came out to a new car. I snapped some pics and he got some video. The car is faster than bikes and the Saleen S7! There is no interior, it's all black.

    Here are some pics and a video. Anyone know how this happened?!

    Sny714:

    I'm the one that got that car by mistake. I was on the zx10r and went into the ferrari/maserati dealership. I ended up not buying anything and left. When I came out I had this car I've never seen before. I figured it was a glitch and went back into the dealer and quickly left. I still ended up having this weird car.

    I started driving the car and it was quick. The car was definitely turbo, as you can hear in the video. A couple of online players saw me in the car and started following me. They ended up having Saleen S7's and a MV Agusta. Racing the saleen from 30-224mph I had a solid 4-6 car lengths. The car tops out at 224mph and thats where the saleen eventually caught up. The MV Agusta never had a chance. I raced the MV from a stop and by 224mph I couldnt even see him behind me. I also had a chance to mess around with a Mclaren F1. That car couldnt catch up till 200+mph also.

    By accident I ended up going into a clothing store, and when I came out I still had the car. I was surprised about that. In the map the car was registering as a Aston Martin DB9. When I went to go to my garage and see if it would save the game froze. When I restarted the system I didnt have the car in my garage. It was funny bc every online player who saw the car would challenge me or send me msgs asking what kind of car it was or how I got it.

    Maga a Topic
  • Sland
    #2167
    NE FLAMELJ!
  • Daveee
    #2166
    azért vajjuk be felnéztél az nforce-ra :P
  • Tigristank
    #2165
    Ez jó volt. :)))
  • Sland
    #2164
    Sajnos nincs :(
  • Gerbill
    #2163
    A FAQ-ban láttam, hogy már benne van az ajánlott gépigény. A Minimumról nincs valami infó?
  • Borg
    #2162
    aztán felébredtél egy bannal
  • Daveee
    #2161
    nforcoen találam egy pc-s tdu-t
  • pirosBoci
    #2160
    és mindegyik játékhoz van vagy csak ... hudejo
  • Synit HUN
    #2159
    Az X-box360 cserélhető előlapos?! :D De kemény!
  • Sland
    #2158
    X-BOX360 Test Drive Unlimited Edition

  • Sland
    #2157
    Ezt akartam mondani :)
  • SZilaJMaGGoT
    #2156
    Hát azt is mondták, hogy a driving aid-ek kikapcsolásával ellehet érni majd valamivel szimebb hatást...
  • bertino
    #2155
    kiválóóóóó
  • Bucser
    #2154
    pontosabban: mivel imádja a szimeket oda fog figyelni hogy minél több szimes feature benne legyen a játékban. Mint 900 fokos kormáykezelés H shifter 3 pedal set kupliungal trackir kezelés.

    Valaint a link alatt van a mostani cockpitja és már alig várja, hogy kipróbálja a PC verziót az új most készülő cockpittal.
  • Szabi1991
    #2153
    szoval karácsonyra kormányt kérek :)