107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ BP
    #3702
    de nálam mindig ilyen...
  • jakewyler
    #3701
    Lehet akkor csak fejlesztgetik az online rendszert(türelem)
  • DJ BP
    #3700
    Csak msot az az érdekes, hogy multiban egy darab autót se látok magamon kívül.A térkép jelzi őket, de nincsenek ott.Tegnap még a nevüket is kiírta, hogy hány km-re vannak tőlem, de ma semmi ilyesmi.
    mi a probléma oka?Csak nálam ilyen vagy másnál is?


    Basszus, nekem ugyanez, csak végig ilyen. Eddig lassú netre gyanakodtam, de látom nálad nagy sebesség van. Most meg csatlakozni se akar már :(, remélem beta hiba
  • zolo
    #3699
    2 mb/sec-es ADSL. DE az a gáz, hogy tegnap még ment...
    Nálad minden oké?
  • jakewyler
    #3698
    próbaképpen csinálj egy új profilt hátha úgy látod majd,de milyen neted is van?
  • zolo
    #3697
    Itt van ez a szép autó:

    Multiban találtam az eladó autók között és gyorsan le is csaptam rá.Csak msot az az érdekes, hogy multiban egy darab autót se látok magamon kívül.A térkép jelzi őket, de nincsenek ott.Tegnap még a nevüket is kiírta, hogy hány km-re vannak tőlem, de ma semmi ilyesmi.
    mi a probléma oka?Csak nálam ilyen vagy másnál is?

    És még annyi, hogy ezt az autót majd singleben is meg tudom venni, annak ellenére , hogy nincs ott egy kereskedésben sem?
  • zolo
    #3696
    1.A versenyek végén van, de nem tudom hogy sima autókázást is meglehet-e örökíteni.
    2.1-es, 2-es szinten még nem, de 3-as szinten már blokádot is tesznek, és elég sokáig kell menekülni ,hogy legalább egy szintet visszavegye.
    3.Nem lehet belemenni, ha picit is hozzáér a kocsi a vízhez, visszarak az útra.
  • jakewyler
    #3695
    1.igen
    2.nem nehéz csak hosszú idő míg letelik
    3.igen,visszadob az útra
  • Nohab
    #3694
    Három kérdésem lenne:
    1. Replay van benne?
    2. Nehéz lerázni a zsarukat?
    3. Blehajtott már valaki a vízbe ?:)
  • Bucser
    #3693
    tényleg:)
  • jakewyler
    #3692
    most télleg?mert akkor nem megyek be
  • VRSDM
    #3691
    hszkereső
  • Bucser
    #3690
    nem kell bemenni a szalonba.. elég elmenni arra ahol a szalon van (vagyis mellette.. én a szalonok többségén 250-el mentem át:D nem mentem be mégis unlockolta a motort:)
  • gabf1
    #3689
    Na emberek, ha nyomjátok a gammát, jó kormánnyal az irányítás?
  • jakewyler
    #3688
    aha,majd éjszaka megpróbálom...de múltkor 5 perc alatt feladtam
  • DJ BP
    #3687
    akkor oda kell menni, de a hozzá legközelebbi útra, ahol már jártál leteheted az autót, nem kell átautózni a fél szigetet
  • jakewyler
    #3686
    de valamelyikre rámegyek és betesz a szalonba de van olyanis ahova a gps-t kapcsolja be és nem tesz a szalonba
  • DJ BP
    #3685
    csak térképen rájuk böksz, nem kötelező autóval menni te :)
  • jakewyler
    #3684
    azon csak körbe kell menni,de nekem akkor közbe megkellálni,még betölt, és a városba is van pár autószalon...
  • Bucser
    #3683
    de egy órás feladat:) lévén a Millionaires Race-t is 1 óra alatt kell csinálni:D és az körbe a szigeten megy:)
  • jakewyler
    #3682
    nem egy órás feladat,úgyhogy kihagyom sztem
  • Bucser
    #3681
    Nincs. Bár csak körbe kell szaladni a szigeten:)
  • jakewyler
    #3680
    Nincs valami trükk,hogyne keljen bejárni az összes autós boltot,hogy elérjem a motrokat!?
  • Szabi1991
    #3679
    csak a játékban
  • hykao #3678
    Aha, köszi, és ezt bárhol meg lehet tenni?
  • Tibor
    #3677
    F betű, majd a num számokkal odamész és num6 és num2 és num6
  • hykao #3676
    Na szóval még senki nem jött rá, hogy lehet "barátokat szerezni" a játékban, azaz hogy tudok hozzáadni a FRIENDS LIST-hez??? Vagy most mi van? :)
  • DJ BP
    #3675
    onnan, akkor minek mondtuk volna??
  • taylorp
    #3674
    Pár hozzászólással lejjebb a 3dgamers ajánlották. Most akkor honnét érdemes?
  • gagax
    #3673
    Hi!!!!

    Valaki meg tudja mondani mért nem látom multiba azoknak a kocsiját akik multiznak.
  • djcom
    #3672
    Lehet még jelentkezni, olyan bankszámla kell amihez van un.webszámla.
    Ez bankban kell igényelni.
    Regisztráció után erről a számláról vonják le a lecsót, utána felmész ide:
    http://www.fileplanet.com/betas/tdu_key_auth.aspx
    beírod a passwordot amit kaptál mailban, mindent fullra állítasz és mindent!kipipálsz és már játszhatsz is.
    5 dolcsi kb 1200-1300ft.
    Simán megéri.
    Nagyon ott van a gamma:)
  • Leky
    #3671
    Még 70 nap.
  • DJ BP
    #3670
    ha tudnék, én is törölgettem már volna :))
  • taylorp
    #3669
    Engem is az érdekelne, hogy lehet-e még jelentkezni a BETA-ra, mert potyára nem szeretnék regisztrálni.
  • jakewyler
    #3668
    Na megyek megpróbálok vmi jókis kocsit kifogni online-ba...
  • SZilaJMaGGoT
    #3667
    Jah 26 jegyű összeg... XDD Az már nem is lenne rossz... :D
  • Caby
    #3666
    az én kártyám tokjára 26darab számjegy van írva. Akkor az azt jelenti, hogy mindíg annyi pénz van rajta?
  • Nightwish006
    #3665
    Srácok, olyan bankkártya aminek a tartójára (erzt adták hozzá)rávan írva, hogy Mobiltelefon - ATM - Internet (valami OTP Direct) azza lehet interneten fizetni? Magyarul jó lenne ennek a bétájához? Ja és lehet még jelentkezni bétára? Előre is köszi!
  • Teflon Mike
    #3664
    LOL
  • Szabi1991
    #3663
    lol