21
Pikes Peak
  • b-type
    #21

    én még nem is láttam annál jobbat, pedig szivesen néznék külső nézetes felfutó videókat.
  • Amse
    #20
    jah ez az Ari Vatanen - Peugeot 405 -ös videó anno a V-rally cd-n volt rajta extraként.
    nagyon brutál videó
  • Amse
    #19
    az
  • ngcsnet
    #17
    wow
  • ngcsnet
    #16


    ez egy celica?
  • ngcsnet
    #15
    a többi pikes peak autó sem lehet sokkal kevesebb;)
  • Shortstop
    #14
    az a suzuki escudo az 800HP körül van... :)
  • DJ Skyline
    #13
    thx nem keresem akkor tovább a pözsós' videót!:)
  • DJ Skyline
    #12
    videó
  • Sland
    #11








    Video1

    Említett pözsó

  • fifi
    #10
    van is itthon egy ilyen piros sportquattro replika, bár "csak" a 2,2-es motor hajtja, de külsőre/és belsőre is/ a jó öreg rombolót idézi...
  • gabber_saviola
    #9
    javítva a cím, flém elkerülése érdekében
  • fifi
    #8
    van egy videom, ahol asszem Vatanen tolja egy peugeot 405-össel.
    na az valami életveszélyes/asszem az régen betiltott B csoportos kocsiból volt/
    meg ugye ott "fűrészelt" Audi SportQuattro, na az még egy csillagromboló. Vmi 600-700LE-vel kenték...
  • Shortstop
    #7
    pontosan azért nem kellett volna beleírni mert izlések és pofonok.
    -lehet

    De mindegy, csak jelzem hogy sztem is flémfakasztó a beírás...egy mod segíthetne rajta, és mindjárt kevesebb ok lenne az offolásra
    -nemtudom hogy kell megoldani....
  • b-type
    #6
    pontosan azért nem kellett volna beleírni mert izlések és pofonok.
    WRC-vel még értem hogy jön egy képbe, de az F1-et nem igazán, ott azért másról szól...egymással csatáznak nem az idővel.
    De mindegy, csak jelzem hogy sztem is flémfakasztó a beírás...egy mod segíthetne rajta, és mindjárt kevesebb ok lenne az offolásra..mint ez is itt amit írok :)

    Amúgy bitang a sport az tagadhatatlan, állatok akik nyomják :)
    mondjuk szvsz a WRC (és minden rally ágazat) versenyzők is jó értelembe..brahis értelembe vett 'állatok'.
  • Shortstop
    #5
    biztos de aki értelmes az nem fogja kommentelni mert ízlések és pofonok. én is csak véleményt nyílvánítottam és ajánlottam nektek hogy nézzétek meg és ha tetszik akkor lehet dumázni róla...Márpedig ha kicsit is szereted a csapatást meg a keresztbeautózást kilincsel előre akkor ez be fog gyünni :)
  • mila69en
    #4
    még nem néztem vidijót:) de nézek

    majd csak figyeld mikor ide találnak az F1 fanok meg WRC fanok utobbit én is imádom^^

    lesz itt flém:)
  • Shortstop
    #3
    de néztél belőle videót?
    én is imádom a rally-t minden ágát de szerintem ez kenterbeveri még azt is
  • mila69en
    #2
    huha lehet hogy ezt nem kellet vólana oda írnod? "A WRC meg az F1 sehol sincs..."
  • Shortstop
    #1
    na csumpi.
    írjátok be csak a google-be hogy Pikes Peak aztán lehet nyálatcsorgatni hogy mi van...
    lényege hogy szerpentinen tolják felfelé (vagy éppen lefelé) brutális sebességgel, iszonyatos visszafordítókkal és kemény szintkülönbségeket mennek...
    (Gran Turismo-sok előnyben) :)

    jó élvezkedést!