16
  • Jhon Balu
    #16
    most szórakozok énis vele....
  • Thanatos
    #15
    kijött a full, probálta valaki? :)
  • Gladiator
    #14
    hogy kell a minotauros játékot megoldani?
  • sonance
    #13
    runescape, az rulez :)
  • Goth
    #12
    uhh ez gyönyörű... imádom ezt a hangulatot.
    a végén még ráállok a kalandjátékokra :D
  • archkoven
    #11
    A Siberiában valóban gyönyörű, hangulatos hátterek voltak. Viszont a feladatok benne szerintem többnyire igen együgyüek voltak és elég szájbarágósak is. Nekem túl lassúfolyású volt valahogy az egész, nem igazán tudott szórakoztatni.
    Azért persze végigcsináltam, de a legjobban mégis azt élveztem mikor vége lett. Na nem azért minha olya rossz lett volna:) hanem mert annyira jó volt az utolsó jelenet mikor a csaj utánafut az öregnek. Annyira tetszett, hogy ezt a jelenetet megnéztem kétszer is, majdnem sírtam:)
  • zsolts
    #10
    Nem a legjobb játék amit valh láttam nem tetszik
  • senoy
    #9
    Szerintem min egy 2x elsimitas bejatszik,
    ha nem kalandjatek.Ha igen akkor meg nincs ra szukseg(asszem:))
  • irkab1rka
    #8
    Kár, hogy az antialiast nem kapcsolták be a screenshotokhoz..
  • Inquisitor
    #7
    Na, lehet próbálkozni emberek!
    Ma (2006.02.09) kb. 18.00 körül jó pár ismert játékoldalon (mnagyar és külföldi) kipakolták az angol demót! Azt hiszem 225MB körül van.
  • exxile
    #6
    Myst 4-5-ot nem ubereli jelenleg semmilyen mas kalandjatek, mindenfele tekintetben. Myst rulz!
  • Inquisitor
    #5
    Miért, Syberi1-2, Paradise randa? Igaz festmények alapján készül a render, de akkor se kézi rajz :)
  • Dakkon
    #4
    Ezzel én is egyetértek.
    Sokkal szebbek a rajzolt kalandjátékok.
  • rolika
    #3
    szerintem a kaladjátékokat rajzolni kellene, mint régen és nem renderelni
  • Testudolius
    #2
    Akkor foglaljuk össze:
    kapunk egy játékot, amiben ugyan szépek a hátterek, de a karakterek borzalmasak (mozgás és kinézet)

    a párbeszédek rosszak

    alig vannak benne szereplők

    és amit sztem a legtöbben utálunk a kalandjátékokban, sok-sok fölösleges, unalmas rohangászás (igaz gyönyörű hátterek között.

    Megjegyzem szeretem a kalandjátékokat (Syberia nagy kedvenc) de a cikk kicsit többet elárulhatott volna arról, hogy miért is lehet megszeretni ezt a "szerény kis játékot". Persze a hangulatot nehéz átadni, de az ilyen játékok egyik legfontosabb jellemzője a történet, arról pedig nem sokat hallottunk...
  • Rafaelo
    #1