18
  • fepapa
    #18
    Sziasztok!
    Van-e a fórumozók között olyan akinek SONY Chiber-shot DSC-F 717 tipusú gépe van.( privizz)
    Az volna a kérdésem,hogy tapasztalt-e már olyan hibát,hogy bekapcsoláskor a gép nem lát semmit sötét marad az lcd-valamint a nézőkében sem jelenik meg semmi.Az lcd valószinü,hogy nem hibás mert a korábbi felvételeket vissza lehet nézni.
    Utolsó használatkor még jó volt kb.két hete most meg semmi.
  • babajaga
    #17
    De Ennyiért már vehetsz DSLR-t, és azon cserélhető optikákkal kibővíthető a használat.
  • bnfront
    #16
    Ja csak az objektív miatt, az a kicsit több sokkal több, szóval sztem nagyon pöpec gép ha nincs 300-400 rugód.( de van 200ad :) )
  • vg
    #15
    "Vegyél akkor videó kamerát !"

    Iszonyat okos vagy... (videó kamera)!
  • nugarD
    #14
    Vegyél akkor videó kamerát !
  • KaBuTo666
    #13
    igazad van!
    én és nyaráson vittem a nagy dög hp-mat és irtó nagy szívás volt f*sz ki volt! (de közel nem ekkora volt mint ez a sony)
    SZAL ELADTAM és vettem egy sony dsct7-est!
  • SymbioC
    #12
    Hogy kinek kell ez a gép? Hát a sok pénzt költő amatörnek.
    Jó nagy, extra külső (hadd nézze a paraszt, mi van nekem), de ki cipel ilyet pl. nyaraláskor (kofferral). Jó, biztos klassz kis képeket lehet készíteni, de akkor már inkább egy Canon vagy Nikon DSLR egy kicsit többért.
  • neccesnick
    #11
    Én lehet hogy túlzottan nem vagyok egyesek szemében fényképész alkat hogy én azt mondom, h egy bridge gépbe kell a video felvétel és a min 7- de inkább nagyobb zoom. szóval nekem hiányzik a video felvétel:P
  • Thrawn
    #10
    Hát igen, stúdióban leginkább high-end 35mm-es DSLR, vagy középformátum dívik, ott a Sony labdába nem rúghat.
  • Cat #9
    hát igen, ennél a gépnél az a nagy kérdés, hogy kiknek szánták. Szerintem a studiófotosok nem csúcskompakttal dolgoznak (és a jövőben sem fognak), a felfelé kacsingató amatőrőknek pedig sokkal logikusabb választás egy később bővíthető DSLR vétele, mint ez. Hisz az ember 200e ért hiába kap fasza gépet, jó képminőséggel, jó obival stb. ha másfél-két év múlva (változnak az igények, javul a technika, még jobb minőségre vágyik, vagy kell neki tele is) az egészet dobhatja a fenébe...
  • GregSB
    #8
    Egen, azt már Phil is írta, hogy ugyan lehet olcsóbban DSLR-t veni, de azoknak kitobijai meg sem közelítik az R-1 es obijának minőségét.

    Ettől függetlenül én inkáb DSLR-t vennék (fogok is venni).

    Ja a #6osból lemaradt a szmjli :D
  • rgranc
    #7
    "A félprofi fotósok viszont már a DSLR szegmensben nézelődnek, hiszen egy komoly tudású belépőszintű gép már jóval olcsóbban elérhető az R1-nél."

    Ekkora nagylátószöggel viszont nem... Ha valaki a nagylátószögre hajt, nagyon jó ajánlat a 24 mm-rel ennyi pénzért az R1...
  • GregSB
    #6
    A jány telefonszámát privát üzenetben kérem. THX.
  • Roli
    #5
    Nem tudom nekem a S2IS képei jobban tetszenek persze zajosabb, de legalább ilyenek.
  • geri15
    #4
    lehetne inkább cSirKéné :PPP a cikk roolz, gratz (Y)
  • G_ArchAngel #2
    Blasta-né:)))
  • Loál János #1
    Már a képek alapján is jó nagy jószág.
    Az meg tényleg érdekes, hogy nincs benne vidijólehetőség.

    Egyébként ki a gádzsi!!!!!!!!4! :D