11
...
  • lecsolecsi07
    #11
    vki irna nekem egy részletes infot,hogy hogyan is kell sugározni a jetcast-el.traktor dj-vel nyomom az adást.........??????????????
  • kopo
    #10
    Sziasztok. Ha felrakom JetAudio-t települ a Jetcaast is?
  • DEXTER92
    #9
    Szerintem ez ehhez tartozik tudomásom szerint, de ha nem így van, akkor szólj nyugodtan..
  • Thanatos
    #8
    izé, is mit csinálnának a nem emgbizható emberek az ipddel? :)
    meg akkor ne legyenek honlapok se mert őkis kiadják az ipjüket? :) igaz nem közvetve de kb 1 perc alattt visszafejthető a hostnévből..., arról nem si beszévle hogy jó esélyel dinamikus is az illető ipjée..., szal...
  • ScOrpY
    #7
    www.myipnumber.com on megtalálod az ipdet és utának irod a portot pl: xxx.xxx.xxx.xxx:9010 de ez csak megbízható embereknek add meg mert az ipdet is kiadod, és azt kell a haveroknak beírnia a winampba pl.
  • Adi
    #6
    nekem se!!
  • Adi
    #5
    újra inditottam azt most jó lett!:D Amúgy haverok, h tudnak rám csatizni?
    Nekik is lekell tölteni a programot vagy elég ha csak beküldik az Ip-t mondjuk a wmp-be?
  • Adi
    #4
    Nekem mindig azt írja, h nem csatlakozhat a jetcast kiszolgálóhoz, nem kezdhető meg a közvetítés!
  • ScOrpY
    #3
    köcke jólett, de mért nem tok mikrofonba beszélni? áthúzom, hogy beszélhessek oda de akkor is csak a zene szól, a microfon meg nem, :/
  • Petka
    #2
    www.whatismyip.com meg a port stb..
  • ScOrpY
    #1
    Csáó, van ez a jetcast nevű progi amivel elvileg lehet rádiót csinálni, ok, minden rendben, benn vannak a számok, adásban is vok, de hogy tom meg a címét, amivel a haverok felcsatizhatnak?