24
Fehér Tenyér - a tornászok világa
  • DEXTER92
    #1
    1# Egy kis információ.
  • Taranov
    #2
    Ezt úgy olvastam, hogy Fehér Kenyér. Gondoltam megint kampányolni akartok a barna kenyér mellett.
  • DEXTER92
    #3
  • Danee
    #4
    mivan Dexter unatkozol? :)
  • DEXTER92
    #5
    Van annyi "meló" logocreaten kívül, dehogy unatkozom!
  • Phat Smoker
    #6
    énis először annak olvastam!
    amúgy barna kenyér rulz
  • qper
    #7
    végre egy magyar film, ami nem vérgagyi vígjáték.


    amúgy észrevettétek, hogy mostanában mennyi magyar közönségfilmet játszanak a mozik? tele van a plakátjaikkal az egész város. Igazi mikulás, Szőke kóla, Csak Szex és más semmi, Egy szoknya..., Üvegtigris 2, Kútfejek, Tibor vagyok..., Fehér tenyér, Rokonok.

    Kapásból ennyi jutott az eszembe abból a termésből, ami az elmúlt 2-3 hónapban jelent meg (és meg fog jelenni) a vásznon. Meglepően sok, nem? /ami nem baj, és a mennyiség mellett azért van egy-két minőségi munka is)
  • DEXTER92
    #8
    Igen, szerintem egyre jobbak is ezek a magyar filmek.
  • Phat Smoker
    #9
    meg lassan a nézőknek már herótjuk lesz Gesztesi Károlytól!
    zsinórban most csak 4 közönségfilmben játszott! :/
  • qper
    #10
    azért Görög Zita és Rudolf Péter sem marad le a sorban :D


    nekem is tele van a hócipőm ezekkel a szezonális színészekkel. Pár éve még Ónódi Eszter szerepelt minden filmben.

    Egyenesen űdítő, hogy az elmúlt pár hónapban egy filmben sem játszott Kern András, Bajor Imre, Gálvölgyi János, Hernádi Judit.
  • Phat Smoker
    #11
    meg a Kontroll óta Csányi Sándor folyik a vízcsapból is :/
  • Takezó
    #12
    Kern+Bajor jáccott az Egy szoknya, egy nadrágban:)
  • qper
    #13
    bazeg, amióta olvastam a hsz-edet azóta én is mindig fehér kenyeret olvasok a topiklistában :)
  • qper
    #14
    téééllleg.

    nem baj. egyszer csak ráunnak a szerepeltetésükre :D

    mindneesetre én már defaultból ignorálom azt a mozit amibe ők játszanak.
  • DEXTER92
    #15
    Kern szerintem nagyon jó színész.
  • DEXTER92
    #16
    Engem érdekel a film. Apámék meg mások sokat meséltek arról, hogy régen tesi órákon (éppúgy mint a katonaságba) mekkora fegyelem volt és rend. A tanárok se ilyenek voltak, mint a mostaniak. Azért meg is látszik, hogy akkor és most milyen emberek nőnek fel..
    Én annak is örülök, hogy végre újra komoly filmet, és nem vígjátékot vagy akciót csináltak a magyarok.
    A színészeknek meg szerintem az a dolga hogy beleélje magát a szerepébe.
  • qper
    #17
    a lángos pedig finom kaja, de ha minden héten eszem belőle megcsömörlök tőle :)ha pedig minden nap bekajázom a búrámba egy hét múlva sugárba hányom ki.
  • qper
    #18
    Apámék meg mások sokat meséltek arról, hogy régen tesi órákon (éppúgy mint a katonaságba) mekkora fegyelem volt és rend. A tanárok se ilyenek voltak, mint a mostaniak. Azért meg is látszik, hogy akkor és most milyen emberek nőnek fel..

    Köszönöm, köszönöm!

    A számból vetted ki a szót. Hasonlóképp vélekedek a dologról.
  • DEXTER92
    #19
    Filmet elég egyszer megnézni :)
  • DEXTER92
    #20
    Akik most nagymenőnek hiszik magukat, azoknak felmentése van testnevelésből...
    Nem nagyon hangoztatnám ezt a helyükben...
  • qper
    #21
    amire én gondoltam az az, hogy pl. az én gyerkekkoromban (nem volt az olyan régen) a suliban pl. ha a szórakoztunk a magyarórán kaptunk egy akkora kokit a fejünkre a tanárnőtől hogy utána hosszú percekig sajgott a fejünk, és elgondolkoztunk rajta hoyg mit szabad és mit nem.

    Ma ha egy ilyet csinál egy tanár jobb esetben csöndben kirúgják az iskolából, rosszabb esetben a média hathatós segítségével tönkreteszik és megalázzák, attól függetlenül hogy pl. a magyarórán Kovács Pistike (direkt e névválasztás, az SZDSZ kampánya után "szabadon")mielőtt megkapta volna gyógykokiját lekurvázta a tanárnőt és elküldte a jóbüdöspicsáb@.
  • DEXTER92
    #22
    Ez is igaz, de maradjunk a témánál :)
  • Taranov
    #23
    Szerintem régen is ilyen jók voltak, csak jóval kevesebb.
  • qper
    #24
    Végül is a témához vág, hiszen a film is erről szól :)

    Nomeg magáról a filmről sokat nem tudnánk beszélni hiszen meg sem jelent:)

    Ja, a legjobb rendező díját elnyerte a Szemlén. Gratula érte :)