37
Szoktátok nézni?
  • Shiwo
    #37
    ki tudja..lehet beszólt vmi fejesnek :)

    bármi hüle oknál fogva kilehet rugni valakit..nem is kell, hogy nyomós oka legyen..
  • sapkafej
    #36
    sztem Kristóf nem is olyan rossz arc, csak kár, hogy homokzsák :|
  • Hajnalcat
    #35
    Hát kb. úgy néztek ki. Eléggé vad fejük volt, és ahogy pogóztak, én is szoktam, igen, szeretek pogózni, de akkor valahogy nem mertem bemenni aközé a sok vadember közé, de jó volt nézni őket, tudod, úgy nyugisan távolról, ahogy szétverik egymást.

    Amúgy a Megawattos dologra visszatérve, jobb volt Olivér, mint Szasza, nem tudom, de valahogy Szasza olyan beképzeltnek tűnik, nem annyira szimpatikus...
  • Darkoo
    #34
    Ezek az őrült fickók statiszták voltak a Silent Hillben
  • Hajnalcat
    #33
    Mé', a Zorall egész jó...Na jó, csak a Junkies néhány tagja miatt kedvelem őket. Régebben ugyanis nagy Junkies rajongó voltam, minden koncertre elmentem, ami Zala megye és környékén volt. Akkor még nem volt teli ám minden koncertjük 14 éves divatrockker csajokkal, hanem a 80%-a pasi volt. Vááá, és micsoda kifestett, láncos, őrült fickók voltak ott. Ma már nincs ilyen sajnos. Sokkal nyugisabbak a mostani koncertek.
  • Hajnalcat
    #32
    Kerestem erről a Kristófról képet a google-n. Báááá, de nyálas feje van!!!! És ilyen fejűvel riogatják a kisgyerekeket a viván? Szegények...Még szerencse akkor, hogy csak a Megawattot szoktam nézni.
  • fifi
    #31
    nekem meg a Sex Action ami egy jó zenekar volt anno....
  • blackgamer
    #30
    :) nem tudom az új műsorvezetőről a Zoral ugrik be, ami nagyon gáz banda szerintem :) maradt volna inkább az Olivér és kész
  • Darkoo
    #29
    Akkor te az Interaktív műsortól falra másznál,és tépnéd a hajad,és acélbetétes bakkancsoddal kirúgnád a ház oldalátFőleg ha Kristófot kéne nézned 2 órán keresztül.Egyébként én sem kínzom magamat ezekkel a xarokkal..
  • Hajnalcat
    #28
    Az a helyzet, hogy a Megawatton kívül más műsort nem szoktam nézni a Viván, így nem tudom, kiről van szó.
    Tudod, eléggé rockkos beállítottságú vagyok és nem érdekel a többi sz*rság, csak a Megawatt.
  • Darkoo
    #27
    Tudod az az agyonszolizott szőke homoszexuális illető,aki a premier plánét meg interaktívot szokta vezetni...
  • Hajnalcat
    #26
    Milyen Kristóf?
  • Darkoo
    #25
    JObb mintha Kristóf vezetné a műsort
  • Hajnalcat
    #24
    Furcsa is lett volna, ha kirúgják, van egy olyan érzésem, hogy magától ment el...
  • sapkafej
    #23
    mé' rúgták volna ki? amúgy jó arc volt. meg az új tag is.
  • Shiwo
    #22
    már ha elment és nem kirugták..
  • Hajnalcat
    #21
    Igen, Szasza a Zorallból, ha jól tudom...
    Tudja valaki, hogy miért ment el Olivér?
  • blackgamer
    #20
    új műsorvezető van?
  • oliverspy
    #19
    -.-
  • blackgamer
    #18
    nem csoda hogy kihalt, lehetetlen időpontban van a műsor, és utólag neten nem is nézhető
  • oliverspy
    #17
    Kihalt ez a Topic? :'(
  • rezsofiz
    #16
    ki nyerte az év reménységét?
  • mukika
    #15
    Jajaja. A mostani Replikás riport kurvára érdekel/érdekelt volna de elfelejtettem... :[
  • Shiwo
    #14
    régebben néztem...de meghalt a teve-kártyám pár hónapja :( azóta nem láttam ... amúgy sztem is sok a reklám, és lehetne vmi site-ja vagy valami..
  • sapkafej
    #13
    Nagyon sok a reklám, mindig elkapcsolok és későn kapcsolok vissza.
  • Dying Soul
    #12
    Nagyon agresszív a dob a szám alatt :o
  • blackgamer
    #11
    weblapon pedig semmi infó nincs, legalább felkerülhetne az adott műsorban leadott interjúk és a friss klipek címei

    olyanról már nem is álmodok hogy műsorokat online lehetne utólag nézni, érdekes hogy más csatornákon ez nem jelent gondot (Fix.tv), pedig csak haszna lenne belőle a vivának, az se érdekelne ha a reklámok nem lennének belőle kivágva, csak nézhetők legyenek!

    Sok banda klipje free letölthető, de nincs egy oldal ahova ezek össze lennének gyűjtve pl. Freshfabrik új klipjét google segítségével találtam meg, pedig sokkal kényelmesebb lenne ha az egyetlen rockzenei műsor weblapján elérhetők lennének ezek a linkek
  • enkido
    #10
    sose hittem volna, hogy van ember aki egyáltalán nézi a VIVA-t...
  • tigeroo
    #9
    van pár tüctücös műsoruk, a többiben pedig reppet vagy popot nyomnak :c

    habár tegnap láttam a viván Californication videóklippjét, szazl assesemmi:D!
  • blackgamer
    #8
    legyen persze, de ne egybe a punk és rock zenékkel
  • Dying Soul
    #7
    Metál powa, menjen csak a zúzás, asszem 3 műsoruk van ahol gépzene megy, nehogy már egy metálműsor ne legyen..
    A reklámokról nekem is hasonló a véleményem, túlságosan sok van belőlük.
  • blackgamer
    #6
    Alvinék is jók voltak, plusz sok olyan klipet lehet látni a műsorban (és utána az extrában) amit egyébként soha
    bár engem zavar hogy a metálos vonal is egybe van gyúrva ebben az 1 órában, én nem szeretem a metálos hangzást, megfekszi a gyomromat
    esetleg lehetne külön metál műsor
    és a 3 szám+1 reklám arány is siralmas
  • fifi
    #5
    múltkor volt Entombed, az fasza volt, ja meg Agnostic Front
    de kicsit túlsúlyozzák a hősies-igaz metált nem?
    ha a most lezajlott F.O.System koncertről nem számolnak be, soha többet nem fogom nézni...
  • blackgamer
    #4
    Oliver? Te vagy a műsorvezető?
  • blackgamer
    #3
    néha nézem, de nem tudom miért nem rakja fel a netre az adásokat a viva
  • Dying Soul
    #2
    Néha odakapcsolok, a legutóbb épp Fintroll klip ment, mikor megtettem. Végre láthattam őket is :D
  • oliverspy
    #1
    Szoktátok nézni? Vagy csak úgy van?