32
Minden ami a progival kapcsolatos
  • Zsocam
    #32
    Sziasztok! A Kövi lenne a kérdésem. Audition 2-t használok, és ez a progi tudja-e kezelni a VST plug-in-okat?
  • zsoli03
    #31
    üdv! segítség! hogy kell az adobe audition 1.5. ben tempót állítani, és összhangba hozni a treckeket??
  • zsoli03
    #30
    az1.5 verziót
  • zsoli03
    #29
    üdv! kérem segítsen valaki. Adobe auditiont használok, nem régóta. Hogy kall az adott trekk -eket összhangba hozni,azaz egyáltalán hogy lehet a tempót beállítani,és úgy beállítani hogy passzoljon.
  • slylecz
    #28
    Sziasztok!

    Arra lennék kiváncsi, hogy valaki próbálta-e már az Audition 2.0-át felrakni Vista 32 vagy 64bit-re? Kinek melyik sikerült? Vagy egyáltalán sikerült-e?

    Köszönöm!
  • szikoramarci
    #27
    Helló! Egy magyar nyelvű, átfogó leírásra lenne szükségem a programmal kapcsolatban, vagy egy oylan emberre, aki szívesen segítene pár kérdésben. Kérek szépen valaki igen hozzá értőt, hogy seígtsen. Köszönöm...
  • slylecz13
    #26
    Sziasztok!

    Valaki hallott már a magyar változatos könyvéről? Pl.: Adobe Audition - Tanfolyam a könyvben. Előre szólok, hogy nem ide szeretném a kérdéseimet feltenni, hanem maga a könyv érdekel. Köszi!
  • Rolesz
    #25
    Segítsetek pls. Olyan kéne nekem hogy pl megy egy külön csatornán a gitár és alatta van az a csatorna amibe akkor veszek fel.Szóval emgy a zene és avval egyidőben felveszek.
  • Dj Faustus #24
    Ez nem warez fórum, irány a carckkeresők (astalavista.box.sk), a fájlmegosztó hálózatok (torrent, eMule, DC++), az alternatív megoldások (Audacity, Wavosaur, Goldwave), illetve a szoftverboltok világa.
  • Peti830303
    #23
    Helló!
    Tudna valaki az Audition 2.0-hoz aktiválási kódot?
    Ha igen, kérem, hogy küldje el, vagy írjon nekem!
    Segítségét előre is köszönöm!!!
  • McGrady
    #22
    segítsetek plz%
    nem tudom használni az effekteket, betöltöm a sávot ,de nem engedi használni a cuccost...hogy kell megcsinálni ?
  • Gladiator
    #21
    sajna nem tudom
  • Buba007
    #20
    Jól van, legyen Neked igazad! Töröljed a topicot, hogyha ennyire fáj, h létezik.
  • Gladiator
    #19
    ha írnál oda, akkor valszeg válaszolnának is.

    azé a BF2 meg a vietnám között van egy ksi különbség. BF2 topikban nem kérdezheted meg, hogy a vietnamban a 8. palyan mit kell csinálni. viszont az 1.5 meg a 2.0 között nincs vmi nagy különbség.
    a 3D Studio MAx-nak se nyitottak 16 topikot, vagy többet minden egyes frissítés után, meg a hozzá készült plug-inok miatt.
  • Thanatos
    #18
    anyám add el a házat....
  • Buba007
    #17
    Oda már senki nem ír. Ez olyan, mint pl. van a Battlefield 1942 és van a Battlefield 2. Szinte ugyanolyan stílusú játék, de mindkettőnek van saját topicja. Na mind1, biztos neked van igazad, és biztos nagyon fáj, h 1 topiccal több van.
  • Gladiator
    #16
    mi az, hogy elévült?
  • Buba007
    #15
    ...
  • Thanatos
    #14
    jézus...
  • Gladiator
    #13
  • Verseghy
    #12
    Én felvevésre használom, meg az egész zenekarom, nem vocal kivevésére... Arra meg a legjobb..
  • Buba007
    #11
    Hát ez nekem a 2.0-ás verzióval egyáltalán nem működik. Annyi, hogy jobban kiemeli az ütemeket, de az énekes hangja ugyanúgy hallható(próbáltam több számmal is). Ennél még a Vocal Remover is jobb. :((
  • Dj Faustus #10
    A vokál kiszedése - de ezt már több fórumban, és topicban kitárgyaltuk - valamelyest megoldható (mindenképpen sztereó állománynak, az énekes hangjának a sztereó hangtérben középre helyezettnek kell lennie), de az eredmény nem biztos, hogy 100%-os lesz!

    Audition-ban a következő a megoldás: Effects/Amplitude/Channel Mixer és válaszd ki a Vocal cut preset-et (New left channel L:100 R:-100 Invert ne legyen bepipálva; New right channel: L:-100 R:100 Invert legyen bepipálva).

    Sajnos tökéletes eredményt nem tudsz elérni, ugyanis az énekes hangját effektezik, így mindig marad egy kis maradék az énekes hangjából.
  • Buba007
    #9
    Nem permban! Ez a 2.0-ás verzió topicja és különben is a másik topic már elévült!
  • Gladiator
    #8
    PERMBAN
  • Buba007
    #7
    Azt tudja valaki, hogy hogy lehet kivenni a zenéből a vokált, tehát az énekhangot? Láttam az Audition-ben a Vocal Remover-t, de szart se ér szerintem...
  • Buba007
    #6
    Köszi, de azért ne zárjátok be a topicot, mert még lesznek kérdések! :P
  • Dj Faustus #5
    VinylToy: Inkább hangszerkesztő
    Buba007. még az 1.5-ös verzióban az Effects/Time/pitch/Strech menűpontja szolgált erre. Válaszd a Constant strech-et, Time Strech mód-ot, a High precision-t a tempó gyorsítására (a hangmagasság változtatása nélkűl).
  • Buba007
    #4
    pl. Hogy tudom felgyorsítani a zenét? Hol tudom állítani a Tempo-t?
  • Verseghy
    #3
    Én értek, kérdezz:)
  • VinylToy #2
    mi olyan bonyolult egy zene szerkesztő programon?
  • Buba007
    #1
    Aki ért a programhoz az írjon pls, mert lenne egy pár kérdésem. Köszi.