30
Nokia 7650
  • fine2006
    #30
    Sziasztok
    Valakinek a birtokában van az új pc suite.
    Mivel nekem nem sikerül infrán keresztül csatlakozni a számítógéphez, kérem a segítségeteket.
    Elvileg odáig eljutottam,hogy a driver telepítésén kívül mindenképpen kell egy modem drivert is telepíteni. De hogyan???
    Segítségeteket köszönöm
  • Prince of Máté
    #29
    Előszöris
    Nem lehet sehogyse bővíteni.

    Másodszor majd szépen reggeslz
  • ZilogR
    #28
    OPL

    Tudja-e valaki, hogyan kell ezt úgy használni, hogy a telefonon tudjam megírni az OPL programjaimat???

    -=ZR=-
  • ZilogR
    #27
    Üdv, ezt az üzenetet a 3650-esekhez írtam, épp az a téma, hogy hogyan lehet magyar de nem ékezetes T9 szótárat pakolni rá, ehhez kapcsolódik ez:

    ha van vkinek működő infrás 7650-ese, ami esetleg telefonálásra már nem alkalmas, de eladná nekem hogy a szoftvert minél alaposabban buherálhassam, akkor legyen szíves megkeresni! ha működő van, az is érdekel - de reális áron! (pl. 6-7eFt, a "nem működő" 4-5eFt) semmi cucc nem kell hozzá, max egy töltő

    tehát buherálni kell, nem pedig telefonálni. olcsón jót - ebben áll a nagy titok!


    -=ZR=-
  • baajos
    #26
    A PC-n lévő Bluetoothod beállitásai közt keresd meg, a felderités bekapcsolását és tegyél oda pipát. Ezáltal látható a PC másik Bluetooth készülék számára. Nálam így működik tök jól.
  • bucsi
    #25
    help, pls...
  • bucsi
    #24
    sziasztok!

    van 1 problémám n7650-esemmel...szóval vettem 1 bluetooth eszközt a PC-mhez és nem látja a telefon. pedig a PC látja a telót. nem tudom, mi lehet a probléma, már sokmindent megpróbáltam, de tuti műkszik a bluetootja mert más telóval meg megy.

    ha tudtok, segítsetek légyszi...tapasztalatok, ilyenek minden jöhet

    köszi előre is.
  • Web mester
    #23
    Hali!!
    Örülnék ha valaki el tudná küldeni a The Sims Bustin' Out symbian S60as verzióját.
    [email protected]
    Köszi előre is!
    Üdv!!
  • Web mester
    #22
    Regini kell...
    Azt meg nem akkarom!
    Nekem is megvan csak az néhány versenyre ha rá megyek akkor lefagy!Nekem meg a jó kéne!
  • fzoli990
    #21
    Nekem a gépemen megvan a carmageddon 3D (igaz hogy nem SIS-es telóm van)! A http://6600sector.field.hu/ oldalon megtalálod a symbian játékok között
  • Web mester
    #20
    Valaki mondjon egy helyet ahonan le lehet tölteni a Carmageddon 3D-t!
  • Web mester
    #19
    Nem kamu!!!!!!!!!!!!!!
  • Shadow_THH
    #18
    kamu
  • Web mester
    #17
    De lehet!
    Egyik ismerösöm megcsinálta már!
    Nem mindegyikbe van de néhányba van egy MMC érzékelö!
    Ki kell vágni és be kell rakni egy MMC kártyát ahogy az a képen is látható!
  • Imrusssss
    #16
    Ezen nem lehet semmit Bővíteni!!!
  • Web mester
    #15
    Lehet böviteni a memoriát egyes 7650-nekben!
    Az enyémben nem lehet de itt a bizonyiték:
  • Gladiator
    #14
    volt ilyen telefonom. egyedül a memóriájával volt bajom, meg a több mint 1000 sms kicsit lelassította.
  • scorpeeon
    #13
    na ja, EZ már telefon! :D és méretileg sincs messze tőle
  • Axl Rose
    #12
    5110-esem is volt.

    Az 6 éve
  • mila69en
    #11
    régen nekem is volt ilyen telóm szinte akkor jött be....én megvettem jó olcsón...de nagyon jó kis telefon volt soha nemvolt vele semmi gondom pedig NOKIA-ra nem jellemző
  • desigo
    #10
  • schrank
    #9
    telefonbuzik
  • Axl Rose
    #8
    Nekem is ilyen volt.

    3 éve
  • Shadow_THH
    #7
    jó teló, csak sajnos a 8 mega alap memória meg a batár nagy méret az kellemetlen tud lenni. Szerintem az aksija elég sokáig bírja. Más s60asokhoz viszonyítva persze. (igaz a procija órajele is kisebb)
  • desigo
    #6
    Egyébként meg jó kis teló lenne ha bővíthető lenne a memóriája,meg az akksija tovább bírná!
    Neem 3650 volt annó.Szerettem is naon_
  • Pheel
    #5
    LOL
  • desigo
    #4
    végre megjelent a 7650 !
    alig vártam,hogy a Nokia piacra dobja:)
  • Web mester
    #3
    Hát most enek is lesz!
  • Shadow_THH
    #2
    van vagy 100 db s60as nokia topig
  • Web mester
    #1
    Hy!
    Nekem ilyen telom van!Meg vagyok vele elégedve,jó kis teló!
    Itt lehet ezekről a a telcsikről dumálni!