58
Van itt valaki aki régi pénzeket gyűjt?
  • Aquir
    #17
    az az arany, nem? ò_ñ
  • DJviolin
    #16
    És hogyan tudnám megállapítani az ezüst tartalmát? Ráharapás?
  • I.C.ram
    #15
    Nekem is van pár régi érmém meg van színarany kb 50eret érő emlékérmém is meg van pár kisebb ilyen 10ezret érő is. Meg van Kossuth-címeres ezüst 5forintosom is. Van rengeteg régebbi külföldi pénzem is.
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    Nem, olyan volt, ami nem annyit tartalmazott, de amúgy sok volt benne...ütögesd egymáshoz és figyeld meg teljesen más hangja van mint a többi aprónak...
  • Thanatos
    #13
    de attól is függ hogy az ezüstöt is tartalmazó verzió-e nem? mert volt oylan is ami már semmit nem tartalmazott, igaz ami tartalmazott az is minimálisat asszem
  • Darkboy
    #12
    1930-as 100 pengős...
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    asszem párezer forintot...olyan 3500-4000 körül...
  • DJviolin
    #10
    Szerintetek a régi 200 forintos érme mennyit érhet? Csak azért kérdem, mert van belőle 4 is.
  • Met
    #9
    azthittem valami milliomosoknak szóló topic:)
  • _Vegeta_
    #8
    Regen gyujtottem, nagy ritkasagok is vannak. Mondjuk olyan amibol 5-10dbnal nincs tobb es van vagy 300eves. :)
  • Max7
    #7
    van pár régi tipusu forintom meg pengőm :)
  • Tufa
    #6
    Volt valahol iszonyat régi érmékből (római kori pl) egy gyüjteményem de sajna nem találom sehol amiben volt :( Remélem hogy nem a költöztetők nyulták le..
  • Botond #5
    Régit meg külföldit is. Egy ideje nem cserélgettem,de régen kijártam a pecsába. Van vagy 50kiló a gyűjtemény azóta nem gondozom,mert macerás ölbefogni. :-D
  • Thanatos
    #4
    de ő azokat is
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    De régi pénzeket :))
  • akyyy
    #2
    én előbb utőbb elköltöm:)
  • [Walaki]D`Lair
    #1
    Szóval gyűjtőket keresek :)