18
  • hunbodika
    #18
    Szia.
    Emikor ugratsz felmész a levegőbe.
    amikor leérkezel megnyomod a spacet a leghosszab gombot a gamepadon.
    Remélem érthető volt
  • NEOreg3
    #17
    jól...
  • bali1213
    #16
    hogy vagyunk
  • bali1213
    #15
  • bali1213
    #14
    hali
  • gtamate
    #13
    hy!
    Nekem nem megy amikor az sd4hide-t elíndítom minent jól csináltam de utána is kiír valamit...mit tegyek????Crackem meg nincs azt honnan lehet leszedni vagy kell egyáltalán????
  • Erneszt
    #12
    Valaki Tudna nekem segíteni?Azlső pálzában vagyok a 3. dik feladat asszem és ott van kettő csávesz és kell csinálnom ojat hogy reverset de nemtom hogy kell valaki egítsende ne atz mondja hogy c+u + valami mert ugz nem fogom tudni.mondjatok hogz csusyas ahogz be kell allittani ay elejen kossz!!!
  • superkenny
    #11
    www.gportal.hu/kiskomar az oldal még fejlesztés alatt ál!!!!!!
  • Gerisone
    #10
    hali hogy kell a 2 player módban jáccani? nekem nem müxik! van két kontrollerem is
  • hitman55
    #9
    Hello Maathe!

    A probléma orvosolható azzal ha valahonnan megszerzed a sd4hide progit ha megvan akkor indítsd el és klik hogy hide utána indítsd.
  • Nemo007
    #8
    Nemo tudja valaki hogy kell azt a feladatot amiben valami freaki to freakit kell csinálni.(Az 1. pályán van a kávézónál vagy mi az)
  • Maathe
    #7
    Már meg van oldva a problem! Ja és egyb. naon kira!
  • buldozer99
    #6
    Fasza a játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Maathe
    #5
    Hello!

    Léccy segítsen vki! Letöltöttem ezt a játékot a www.wanadoo.atw.hu -ról, feltelapítettem. Rá klikkelek 2x az asztalon lévő ikonra, kijön egy Settings-es ablak, ott van 4 gomb, arra klikkelek hogy Save Settings and Play! Utána kijön egy kis ablak, és ez van benne: "Emulator detected! Please deactived virtual drive and emulation softver!"
    Mit csináljak?
    Léccy segítsen vki!
    Előre is THX!
  • father1989
    #4
    Nekem van egy kis gondom!Nem tudom benyitni a daemon tools-ba a Tony Hawks American Wasteland CD 1-ben léve BWI,BWT,BWA filet!NEM TUDNA NEKEM VALAKI SEGÍTENI?????????LÉGYSZIVES....
  • Roli
    #3
    Nekem tetszik, nem a szimuláció a lényeg benne számomra, hanem az élvezet és a szórakozás. Benne van abban a néhány játékban, amivel elszórakozok sokáig akár többször is. Az sem érdekel ha nem jutok a végére. Pedig élőben távol legyen tőlem a gördeszka, rá nem mernék állni! :DDD
  • Szike01
    #2
    Úgy utálom a Tony Hawk játékokat...
    Nem nagy cucc...És annyira nem élethű...
    CSávesz a 20 adikról kiflippel csinál 1000 flippet majd 2000 grabet és a végén olyan nyújtott lábbal landol...Csak gratulálni tok...Hja és az ilyen 2 méteres korlátra felrakja lehetetlen szögből boardslideba...Annyira yó.Yó hogy van deszkás játék.De elöbb valahol trükköt kéne tanulni.Meg kéne tanulni olliezni majd flip és utána menetből...Utána se 1szerű...Szóval shit Tony Hawk!
  • Sk8er666
    #1
    Éljen