13
  • Cat #13
    most is vannak ilyen kinai klikkelőfarmok, ott ül a kis kinai, és ás a world of warcraftban, meg más ilyen MMORPG játékokban.
  • irkab1rka
    #12
    A Wikipédiának nincs esélye. Ha elkezdik komolyan venni ÉN MAGAM csinálok céget, amiben én leszek a főnök, lesz 5000 indiai beosztottam, és mást sem csinálunk egész nap, csak a wikipédiát turkáljuk mindenféle ip-ken keresztül mindenféle aljas görények megbízásásból :)
  • Cleawer
    #11
    Történelmi tényeket irtam le :Ukrajnai padlás söprés-> kb 10 millió éhező ,s talán a fele meg is halt vagy több.Utána a gulagok ...
    kb kihozam 20-30 millára ,de lehet h volt több is

    Az ötlet alapvetően jó ,csak egy idő után nehéz irányítani a több 1000es bejegyzéseket.
  • Sámson
    #10
    Tisztára mint az "Elnök embereiben":
    Bartlet elnök úr: "C.J.! Legyen szíves írja át a Wikipédiában az önéletrajzomat, mert nyerni szeretnék!"
  • Mijo
    #9
    Néhány megbízható forrást jelölj meg, és úgy írd be. Ha ezek után is kiszedik, akkor ennyit róluk.
  • Mijo
    #8
    Igaz, hogy kicsit másnapos vagyok, de ettől akkor is hánynom kell! Hogy a rossebbe képzelik, hogy hazudnak a népnek? Ez nem csak választási marhaság, mert ugye később is, bármikor fellelhető. Az ilyen -ökkel ezzt kellene tenni:
    És akkor még nyugodt voltam.
  • Csatti
    #7
    Pedig igaz, nem mintha ettől Hitler jobb ember lett volna, csak nem kapott elég időt.
  • Cleawer
    #6
    én a magyar wikinél szerkesztettem bele egy IIvhs cuccba ,pontosan nem tom hogy hol,de a népírtásról volt szó.Picit átszerkesztettem több olvasmány után hogy Sztálin miatt több ember halt meg mint Hitler miatt (most ezt nagyon lerövidítetem),de pár napon belül ugyan olyan volt mint azelőtt.
  • Cat #5
    igen, átirhatsz bármit bármire
    és nem is kell szakértőnek lenned, csak első blikkre nem szabad levágniuk a moderátoroknak, hogy tömény hülyeség amit irsz.
    Ez egy tudományos témánál simán megvalósítható.
  • n0refleX
    #4
    Már megint a hülye nyomorékoktól (sry) nem működik valami rendesen, és persze a megoldást szegész wikipéniásoktól várják, pedig ők csak kitaláltak (és mevalósítottak) egy nagyszerü ötletet... sajnos sok jó ötletet elrontanak a degenerált emberek :(
  • craesh
    #3
    "kerek" = gömb :) na...
  • craesh
    #2
    húú ez tényleg komoly probléma lehet a wikipedianal, hisz ugye pont aza lényege hogy bárki szerkesztheti, föleg azok akik az adott témában szakemberek, de akkor ennyi erövel én átirhatom hogy "a Föld lapos" nem pedig kerek? Vagy nem értem, hogy mi alapján lehet módosítani a wikipediát.

    valaki eldönti hogy az adott megjegyzés igaz-e vagy sem?
  • Darth Sith
    #1
    Kezdett forró lenni a talaj mi?