40
F-16 Multirole Fighter
  • DAVID633
    #40
    nem tudja valaki hol lehet letölteni az FY-22 lightning 3 teljes verzióját
  • Speedbreaker
    #39
    Utána néztem, hogy honnan lehetne letölteni, de nem igazán találtam. Na majd még keresgetek. szeretném tudni, hogy kit érdekelne ez a játék :)
  • Speedbreaker
    #38
    amúgy akinek teccenek a repülő szimulátorok, annak ki kell próbálni egyszer :)
  • Speedbreaker
    #37
    a polcról :D
  • sure
    #36
    Mi, ez a játék fán terem, hogy szedni kell ?!
  • bakvarnyu
    #35
    En is talaltam de olasz verzio, te is azt szeded?
  • Zsoltika 007
    #34
    Igen.
  • bakvarnyu
    #33
    Nekem pont ilyen kene=)amit nem olyan nehez megtanulni.Jane's Usaf az egy jateknev?
  • Zsoltika 007
    #32
    Nem tudom minek kell fújni a Novalogic játékokra. A maguk idején nagyon szuper kis játékok voltak. Valóban nem a szimulációra a realizmusra lettek kihegyezve de nem is annak a rétegnek szánták akik hc szimulációra vágytak. Én nagyon élveztem mindegyiket. Bár mondjuk számomra a Jane's Usaf az etalon. (Az általam próbáltak közül)
  • neuro
    #31
  • Seaweed
    #30
    Neuro a Flakon 4: AF-re celozgat enyhen burkolva
  • Speedbreaker
    #29
    hát igen. Engem ami aggaszt, az a gép igény, meg hogy nagyon sokat tölti a játékot. csupán ennyi. A fizika 2003-mas játékhoz szerintem jó. Na de back to topic
  • Sanyix
    #28
    Hát azért vannak a fizikában egyenesen LOL dolgok, és a gépigény is csúnya, de tény, hogy modern repülőknél a lock on a legélethűbb.
  • Speedbreaker
    #27
    szerintem a lock on-al semmi baj. a fizika fasza, csak ki kell tanulni. a rep model tényleg high poly, és jól is néz ki. ha van jó videókártyád, odaveri az eddigi rep szimulátorokat. De kinek a pap kinek a papné
  • Sanyix
    #26
    a legélethűbb MODERN repülőszimulátor, ezt oda is írtam, de nem a legélethűbb az összes között.
  • neuro
    #25
    Hát hogy a LockOn a legélethűbb, az azért tulzás. Mondjuk úgy, hogy bizonyos részei meglehetősen valóságosak (repmodell), mások kevésbé (avionika) :)

    Egyébként ja, kezdőknek jó a LockOn mert az alapokat könnyen meglehet tanulni és később el lehet benne mélyedni jobban is.
  • Sanyix
    #24
    Én végül is az f22 lightning II-vel tanultam meg repülni ('96-os játék, de akkoriban hihetetlen jó grafikát hoztak ki belőle nagyon kicsi gépigénnyel), bár ez nem igazi kemény szimulátor, de ez után nem volt gondom az igazi szimulátorokkal sem.
    Amúgy ezek mind külön játékok, de a Lock on a legélethűbb modern repülőszimulátor, 2. vh-ra meg ott az il2 sorozat :)
  • bakvarnyu
    #23
    Elmondanatok hogy van ez, van F16Multirole,f-22 lightning, Lock On stb ezek mind kulon repuloszimulatorok? Es melyiket erdemes beszerezni?Olyan kene amit
    konnyu elsajatitani es van sikerelmeny, nem pedig egy honap amig megtanulsz vele felszallni..
  • Speedbreaker
    #22
    nem keseredek el :P :) csak vírusos volt a gépem, és nem engedte, hogy a lock on-al nyomjam, mert bejött állandóan vmi sz@r. és felraktam ezt, és ment. És jó campagin missok vannak benne, kevesebb művelet, szal bármily amatőr is az embert, megtanulhat vele játszani. De most már Lock On powa. Bár mikor unatkozom, és szar a kedvem, előveszem, hogy hagy nevessek kettőt :D
  • Seaweed
    #21
    Nekem is megvan sot dobozosban Fulcrummal egyutt...(a ket jatek egymaselllen jatszato haloban)
  • Seaweed
    #20
  • horpeti
    #19
    kvázi hirtelen kitérés, ill. zavaró manőver a rakéta elől..

    De ennél biztos van normálisabb megoldás is, de nekem nem jött be:))

    főleg az a csalizás
  • neuro
    #18
    csavarmanőver?
  • horpeti
    #17
    Jó játék, én ennek a tiszteletére vettem egy Joystickot, azóta is itt porosodik :)

    Lehet majd újra előveszem :D

    Asszem az volt a baj, hogy mindig lelőttek, nem igazán tudtam kitérni a lövések elől... :(

    Pedig elvileg van valami módszer.. vmi csali. :D

    Én mindig csavarmanővert próbáltam meg ilyenek, de nem nagyon jött be :DD
  • sure
    #16
    Speedy, ne keseredj el, hogy némelyek azt mondják, "nem szimulátor" meg hogy ilyenolyan; ha Neked tetszik, és szórakoztat, hajrá! Nekem is megvan még valahol, játszottam vele egy darabig (még anno anyám meg a volt barátnőm nem túl izmos gépein), annak tudatában, hogy úgymond "nem valósághű"; csak aztán valami bombázós küldetésnél elakadtam, közben meg megszereztem az F-22 ADF (a DID-féle Air Dominance Fighter)-t, és az jobban lekötött.

    A grafikája nekem határozottan tetszett (azokon a gépeken azokhoz a lehetőségekhez mérten, ami nekem volt); szoftveres renderelésből sokkal többet a készítés idején nemigen tudtak kihozni SZVSZ, a scenery (~táj) határozottan hangulatosra sikeredett.
  • BBird
    #15
    Jaja, teljes játék volt, de eredetileg egy űrhajó szimulátort akartak kiadni. Aztán a csomagban persze ez fogadott. Akkor lehangolódtam, de kipróbálva, valóban elég kellemes játék volt. Emlékszem, hogy hálózatban is jókat játszottam ismerőssel. :-)
  • neuro
    #14
    A Novalogic termékeket valahogy mindig messze elkerültem. Abban az időben ennél sokkal jobb szimek is voltak :)

    Bucser: ahhoz már nincs. Keresd meg az újabb kiadásokat, azok már DX-en futnak.
  • Bucser
    #13
    F/A 18 koreához nem jelent meg valami patch amivel nem 3DFX kártyán is játszható lenne???
  • Seaweed
    #12
    De most nezem hogy anyra merteken aluli, hogy Neuroval alapbol fel se merult egyikunkben se hogy bevegyuk a szimuzeumba
  • Seaweed
    #11
    Az hat, hisz a Novalogic kovette el ezt isa Fulcrumot is az F22-t is.
  • MrTressy
    #10
    nembaj repszim jöhet ha jó, ellenben ed2k-ön sikerült megtalálni ugyan nem hasit de lefog jönni
  • Bucser
    #9
    Elég régi game. volt egy fulcrum sim is ami ugyanezt az engine-t használta.. repmodell nulla grafika átlag alatti (bár maga idejében szép volt) inkább a f-22 lightning sorozat féle típus..
  • MrTressy
    #8
    szivesen kipróbálnám de nem nagyon található sehol
  • neuro
    #7


    Hát, én inkább maradok ennél a Falconnál
  • Speedbreaker
    #6
    2000-res asszem. A gamestar 2001. októberi számában mellékelve volt teljes játékként
  • bakvarnyu
    #5
    Mikor készült a játék?
  • jefferson83
    #4
    javítva=ehhez
  • jefferson83
    #3
    Jó lehet, én annó marha sokat játszottam egy retal (asszem ez volt a neve) nevezetű progival a suliban. Az gagyibb volt de valahogy nem tudtam abbahagyni. Ehez nem volt szerencsém.
  • Speedbreaker
    #2
    Hát a képek magukért beszélnek





  • Speedbreaker
    #1
    Tegnap megtaláltam ezt a fantasztikus game-t a CD-im között, gondoltam felrakom, és elkezdtem játszani vele. Nagyon megtetszett, habár régi, de jókat lehet vele nyomulni, esetleg kinevetni. :)
    Közben abba a dilemmába estem, hogy van-e ilyen topik ezen a fórumon, és nem igazán volt. Hát most itt van. Aki már kipróbálta a gamme-t az írjon csak ;)