10
  • saxus
    #10
    Azért ennyire nem volt rossz a Világok Harca. Nekem például tetszett.

    Viszont a Doom-t nagyon, de nagyon hiányolom a listáról.
  • spR
    #9
    Katie Holmes tenyleg botranyos a Batman-ban. Maga a film kurva jo, sztem a legjobb Batman mozi ezidaig, de a csaj rohadtul idegesit, plane miota itt az SG-n a film kritikajaban a cikkiro kiemelte, hogy Katie Holmes-bol a rendezo csak a Dawson es a haverokbol ismeros felmosoly alakitast tudta kiszenvedni. Azota, ahanyszor megnezem a filmet (mert az nagyon jo) es a csaj kepbe kerul, mindig ez jut eszembe.
  • winnie
    #8
    a pite 4 nem mozifilm.
  • viizo
    #7
    csatlakozom, a Viasztestek-et én sem értem, miért került be ide... Egészen jó kis horror tavalyról, milliószor jobb mint az Átok - Grudge, Boogeyman és a többi hihetetlen gagyi ijesztgetős. A Világok Harca nem lenne olyan rossz, csak más mint amit sokan vártak és ezért nagy csalódás (nekem is)... de sokkal sokkal rosszabbak is voltak a tavalyi év filmterméséből... említeném itt a talán csak a Csillagközi Invázió 2-höz mérhető Pite4-et...
  • startmenu
    #6
    Viasztesteket csak hallottam hogy szar. De Johnny Knoxxville szerintem király volt. És az egész film nézhető volt, bárki bármit mond. Világok harcára én is szavaznék. Régi sokkal jobb volt...
  • jefferson83
    #5
    Viasztestek szerintem se volt rossz, a Világok harcára viszont szavaznék.
  • Zro
    #4
    De azért némi reklám-értékkel rendelkeznek ;)
  • Zro
    #3
    Filmkritikusok is csak azért vannak, mert nekik is meg kell élni valamiből, s nem szeretnek dolgozni :)
    Úgy is mindenki magad dönti el, tetszett-e neki a film vagy sem :)
  • magyarvok
    #2
    viszont szerintem a viasztestek jó film, bárki bármit mond :|
  • robrose
    #1
    Asszem a Legrosszabb rendező kategóriában egyből győztest lehet hirdetni :D Na, vajon kire gondoltam? :D