309
Ford
  • Magnumrolcsi
    #189
    Anyumék annó majd 1000!!km-t mentek egy tankolással. Nagyon imádtuk/tam. Aztán :(
  • Max7
    #188
    el kell ütni egy kis cigánylányt és megjavul :) de ez csak a fiat szejcsentónál müködik (nem toom hogyírják)
  • Max7
    #187
    most vettünk egy ford fusiont 1.4-es turbodisel... taposom a belét szegénynek de akár hogy taposom 8.0L-ernél többre nem tudtam felvinni a fogyasztást... ha pedig ésszel 1750-es fordulatnál elváltok akkor a fogyasztása eddig a legalacsonyabb csúcs városban 5.2L volt.... autópályán 4.2L átlagos vezetésnél nem taposva de nem is nyugdíjas stílusban 6.5- max 7.0 :)
  • matyi0323
    #186
    szerintem a boltban kellett volna megkérdezned, de mégvisszamehetsz:D ott a csávóka azért jobban elmagyarázná esetleg megmutatná, hogy mi merre hányméter:D
  • shadar619
    #185
    Hello

    Most vetünk egy Ford Galaxist és van benne egy olyan dolog hogy hangvezérlés, de nem tudom hogy milyen parancsokat lehet kiadni. Nem tudja valaki hogy hol lehet hozzá szerezni egy táblázatott amiben megtalálható hogy milyen parancsok vannak benne. Pl. ilyen re gondoltam : hang által beállitani a clímát, ..... stb.

    Előre is köszi a segitséget.
  • matyi0323
    #184
    Hát igazából nem tudom, de nem hinném, hogy lenne vele baj, alig 1 éves.. első perctől annyit evett..
    Jó inkább csak városban de hetente 3-4x külterületen is..
  • blackcalibra
    #183
    Lambda szonda jó?
  • bigfoot
    #182
    hát elsőként hogy és hol használod?!
    mekkora távolságokra- városban?
  • matyi0323
    #181
    Hali, nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon magas a fogyasztása.. Fiesta igaz csak 1.25-s motorral de a papiron 6-7liter van közbe meg 10 literes a fogyasztása...^^ valami tanács rá? Vagy ez fordoknál normális..annyira nem ismerem, csak ezt adták ide "olcsón" :D:D
  • czapi
    #180
    Nem tud valaki eladó Fiestát '96-'01 közöttit?
  • Z
    #179
    Ez egy OPEL TE!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • extrem10
    #178
    sziasztok egy ismerősöm készített egy videót a Carstyling autószépségverseny győzteséről. gondoltam feldobom vele a topicot:)
    http://www.videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1596/date/count
  • jui
    #177
    Van valakinek Ford contour autoja itt a topikba?
  • jui
    #176
    Ford contour-hoz keresek alkatrészeket(lámpaburák stb).
    Tud valaki segiteni?
  • kismocsokka
    #175
    Szerintem azért csak a végén tűnik fel teljes mivoltában az autó mert ugye ez egy gyárat akar bemutatni nekünk:D Bemutatja a gyártási folyamatot, mindenki szerelmes lesz mindenki boldog és ebből meg születik a love factoryban az új fiesta:D
  • ramerone
    #174
    Hát ige, igazad van. De a mai reklámok mind ilyenek. Életértzést akarnak eladni, és ezáltal a termékeiket. Szerintem a Suzuki Splash reklámja katasztrofális. A barátom egy csomó ideig nyaggatott hogy miért Csobb...
    Ezt a reklámtervezők is megérezték, hogy ez magyarázat nélkül nem fog működni. Erre jött a műugrós szöveg. Hát, nekem az se meggyőző, bár azalapján azt is nőknek akarják eladni. A Ford is valami hasonlót alkotott. Nem biztos hogy nőknek úgy kell reklámozni hogy 170 LE meg ABS meg 1.6-os motor... Ez a legtöbb nőnek nem mondd semmit. Viszont az hogy minden színes meg csillivilli, pont elég az érzelmi döntéshez. Ha ez a céljuk, akkor sikeres is lehet. Meghát ez hogy szerelem autó... Melyik nő ne venné meg!
    És hát azt is tudjuk ha a nők akarnak valamit....
  • Z
    #173
    " Én sokkal inkább sportosnak mondanám" --- mellesleg nekem is ez jutott eszembe.

    Tényleg, a Mazda 2 akkor most testvérmodell? Közös padlólemez, stb? Azt meg - ha jól emlékszem - pont valami fiatal fickóval hirdették.
  • mopsar
    #172
    igen az nekem is feltünt elsőre, hogy a végén csak megvillantják az autót és kész, szóval mutathatnák tovább is.
  • Xniper
    #171
    Én inkább azt nem értem, hogy a reklám filmnek miköze az autóhoz, mintha inkább magát a Fordot reklámozná, nem pedig a fiestát, ha megfigyelitek az autó kb 1 pillanatra látható csak
  • mopsar
    #170
    szerintem mindenki vegye meg akinek tetszik. nemtől függetlenül. próbáljon meg kiröhögni valaki, hogy női autóm van, ha majd éppen kikönyökölök egy ilyenből:-)
  • kismocsokka
    #169
    Szerintem túlságosan nőinek van beállítva ez a kocsi... Én sokkal inkább sportosnak mondanám. Habár a videó nem erről árulkodik:D Néztem elég sok képet a fiestáról és az eszembe nem jutott volna hogy egy tipikus női autó:D
  • vorrel
    #168
    Hát elég batárnak tűnik. Ha rózsaszín lenne biztos nőiesebbnek hatna.
    Én eddig Focus párti voltam. Majd ha élőben is látom lehet hogy meggondolom magam. Bár még messze vagyok az autóvásárlástól, sajnos. :(((((
  • Xniper
    #167
    Hát a videó a készítéséről elég érdekes lett, tényleg inkább a nők felé hajlítja a dolgokat :D
    Habár megmondom őszintén nekem azért bejön a kocsi, ha női ha nem női :P
  • mopsar
    #166
    bocsánat. elszaladt velem a ló, csak kicsit pipa vagyok emiatt a bomba dolog miatt, meg hogy valszeg benn alszom melóban...

    szóval, asszonynak csak akkor vegyetek ilyen csodát, ha már nektek is van egy:)
  • Pheel
    #165
    Komoly színvonalú eszmecsere...
  • mopsar
    #164
    ezaz, vegye meg magának és kapja be a f-t. ajánlom mindenkinek ezt a megoldást!
  • vizilou
    #163
    vagy ha a barátnőd, feleséged megveszi MAGÁNAK
  • mámászítá
    #162
    nem rossz kis járgány, szép teljesítményre képes
  • vadvagyok
    #161
    Hú, az a cuksi:D De legalább jó gép?
  • mopsar
    #160
    ellenben, ha a barátnődnek/feleségednek veszed meg, akkor sokkal jobb lesz a "kukid"nak:D

    megnézve a videót egyébként, nőknek, melegeknek és biszexnek találták ki. bár ha nem lenne ez a videó eszembe nem jutna.
  • mámászítá
    #159
    Nem fog semmidet sem nyomni.
    Szerintem meg pont az, hogy elég fiúsra sikeredett.
    A videó amúgy meg vontatott és uncsi.
  • vadvagyok
    #158
    Na most az a heylzet, hogy történetesen én nem vagyok nő. Oszt akkó mi van? Nem lehet iylen kocsim? Nyomni fogja a kukimat?:D Megnézve ezt a videót nem tudom mit várjak, kicsit "csajszis" hogy úgy mondjam:)

    http://auto.indavideo.hu/video/Igy_keszult_az_uj_Ford_Fiesta
  • Z
    #157
    Ezt tudom, de nézd meg, mennyi a hasonlóság az új 6-os, és az új Mondi között. Szinte semmi. Ahhoz képest itt, a kicsiknél igencsak átfedi egymást a két testvér külsőleg. A műszaki tartalomról persze gőzöm sincs.

    Mellesleg úgy tűnik, hogy Fordék egy ideje valahogy nem szeretnek erős benzinmotort fejleszteni, mert az új Focus 300LE-s motorja (az öthengeres 2.5turbo) a Volvotól van, és azt olvastam valahol, hogy az új ST Mondiba is vagy ez, vagy a 2.3-as Mazda MPS motor kerül.
  • Pheel
    #156
    Tekintve, hogy gyakorlatilag egy cég a kettő...
    A Ford birtokolja a Mazda részvények döntő részét.
  • manoszey
    #155


    Azért ez egy kicsit jobban nézz ki !
  • Z
    #154
    Kissé olyan, mint a Mazda 2:
  • manoszey
    #153
    hát igen a nőkről tudjuk mennyire "jó" vezetők :)
    ez a ford amúgy nagyon ott van !
  • mámászítá
    #152
    igaz a nőnek minek ilyen autó, úgy sem tudnak vezetni :)
  • jointo
    #151
    a nők ne akarjanak már ilyen autót venni...max nekem:D
  • mopsar
    #150
    sztem max 3-3,5...