Windows 7

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#15106
De, szerintem ugyanúgy mint a Vistanal: Home Basic 16 (vagy 32?) GB, Home Premium 32 vagy 64 nem emlékszem, prof (business), ultimate 128GB

http://goo.gl/gd6Zi5

#15105
Mi bajod az AVG-vel?

steam, origin: ACE_hun

Wanted
#15104
Ok készítek egyet.

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

n3whous3
#15103
azért mondom, persze, hogy korlátolva van, hanem csak megjegyeztem, hogy keresztbe van fogalmazva a faq-ban, tehát egyik helyen 4-et említ a 32-re, pedig a 32 bites xp, vista meg seven is csak 3-at címez csak meg, aztán meg megemlíti, hogy mennyire elég a 64 bit, de közbe a 128 meg konkrétan amennyit ezek az OS-ek címeznek.

púúúúú

Wanted
#15102
<#worship>

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

bon
#15101
De az nem lehet, hogy a Windows 7-nél limitálva van a címzés maximuma 128Gb-ra.? Mert szerintem a 64bit-es Windows 7 memória címzésérõl van szó, nem pedig általánosságban a 64bit-rõl.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

viso 007
#15100
Sziasztok!

Acer laptomon miért nem tudom aktiválni? Asztali gépen ok. Valaki járt már így?

Üdv:
viso

#15099
AVG-t számûzd gyorsan
asysoft
#15098
Nekem sem mindig csinálta.

/*WTF?!*/

n3whous3
#15097
avg van fent, másrészt nem minden torrentre mûveli ezt :S De kipróbálom majd anélkül is 😊

púúúúú

asysoft
#15096
Véletlenül nincs fent NOD32?😊 Beállításainál webböngészõk közül szedd ki a torrentet.

/*WTF?!*/

n3whous3
#15095
Beszt FAQ megjegyzés :

Mi a különbség a 32 és 64 bites változat között (x86 és x64)? Melyiket érdemes felrakni?
Míg a 32bites (x86) 32 bites utasításkészlettel dolgozik (a programok túlnyomó többsége ilyen) addig a 64bites (x64) 64 bites utasításkészlettel (persze attól még a csak 32bites változatban megjelent programok futnak rajta). Amennyiben a processzor támogatja a 64bitet (ha nem akkor ez mindenképp kizáró ok, és feltétlenül az x86-ost kell telepíteni), illetve a memóriák összessége meghaladja a 4GB-ot (nem csak a ram számít bele, hanem például a videokártya memóriája is) akkor 64bitest érdemes feltenni, ugyanis 32biten csupán 4GB-nyi memóriát képes az oprendszer megcímezni míg a 64bites Windows 7 akár 128GB-nyit (jóval több mint amit manapság egy asztali számítógépbe belelehetne zsúfolni).

____________

Nos a 32 bit igen, 4 gigát címez meg, de csak 3-at kezel a 32 bites win

Ezzel szemben igen, a win 7 128 gigát kezel. De nem ennyit lehet megcímezni vele, hanem 2147483648 gigabájtot. Kicsit át kéne a megfogalmazást szerintem írni fent, bár laikus ígyis úgyis megérti, meg mindegy neki. Keresztbe van fogalmazva, vagy hogy mondjam 😊

púúúúú

n3whous3
#15094
Helló mindenkinek, lenne egy kisebb problémám.

Win 7 RC van fent a gépemen meg eddig volt Bittorrent 6.4 (azt hiszem), utorrent 1.9 beta és 1.8.4 stable is. A gondom az, hogy egyes torrentek egyszerûen lelövik a netemet. Lecsökken a sebesség nullára, majd aztán már jelzi is a hálózati beállítás, hogy nincs kapcsolat a külsõ hálózatra. ncore torrentek nagy része letöltéskor is ezt mûvelte azt hiszem, de most találtam egy külsõst is, ami ilyet csinál. Egyszerûen már nem tudom hol lehet a hiba, XP alatt ilyennel még nem találkoztam. A szolgáltató is csinálhatja ezt? Mert azt meg nem hinném, nem minden torrenttel megy ez a herce-hurca.

Köszönöm elõre is a segítséget.

púúúúú

bon
#15093
Szerintem ha már régóta nem voltál itt akkor olvasgassál egy kicsit vissza.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

#15092
Már régen nm voltam ebben a topicban. Melyik a normális rtm torrenten? És van hozza valami activátor vagy nincs, és 120napig lehet használni?
Balumann
#15091
Ez így igaz, ezért nem is veszek konzolt. De ennyi pénzért, otthoni használatra egy oprendszerért ez túl sok, még 15-20k-ért is (Nyugaton lehet valahol nem, nekünk igen). Persze, talán 3-4 év múlva meg lehet 30-40 ezerért is szerezni...

[HUN]FaTaL
#15090
Milyen 60? Nem kell feltétlen dobozost venni és nem kell professionalt...

Vagy lehet rendelni külföldrõl. PC-n nem csak játszani lehet, vegyél akkor koznolt.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#15089
Start->Control Panel->System->Device Manager->Display Adapters->Jobb klikk a kártyán->Properties->Driver fül->Uninstall->Restart

Start->Vezérlõpult->Rendszer->Eszközkezelõ->Videóvezérlõk->Jobb klikk a kártyán->Tulajdonságok->Eszközillesztõ fül->Eltávolítás->Újraindítás

http://goo.gl/gd6Zi5

bon
#15088
De nem is kell 60ezerért venni, van/lesz olcsóbb is.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

KranaZoli
#15087
PC-t lehet nem csak game-re is használni. Vegyél konzolt.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Balumann
#15086
És kinek van 60000 Ft-ja, hogy megvegye az oprendszert, otthoni felhasználók közül? Annyiból már konzolt megvesz az ember.

KranaZoli
#15085
Ha rögtön telepítés után kiválasztod az eszközkezelõben a VGA-t, akkor szerintem el lehet távolítani a driver-t.

Bár Én semmi ilyet nem tapasztalok a kártyámmal, amit írsz. 9.8-as Catalyst és game pl.: Wolfenstein.

PS:

Dobjál majd képet a Radeon HD topic-ba errõl a csíkozásról...

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#15084
Ez így van, csak egy idõ után a többség majd beleun a warez-ba, hogy állandóan baszakodni kelljen majd...

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

lck
#15083
Torko által magyarított és Home Premiumnak telepített win7, ami 1.2-es Orbit30 & Hazar Loaderrel lett aktiválva. Emiatt skizofrén állapotba került: Home Premiumnak írja magát, de Ultimate-ként viselkedik. 😊
bon
#15082
Vagy magától szó nélkül települ, észre se veszi a felhasználó. Mondjuk minden védelem megkerülhetõ.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

MerlinW
#15081
Valami komolyat fõznek ott, több mint egy éve egy külön csoport törpöl ezen az új hitelesítési eljáráson.

[merlinw.org]

Balumann
#15080
Szerintem ez ugyan olyan lesz, mint a Windows XP geniuneje, még csak le sem kell majd tölteni szerintem, ki lehet választani a frissítések között XD

Wanted
#15079
Hogy lehet a w7 által alapból feltett videókártya drivert leszedni a legfrissebb ati-t feltelepítése elõtt?
Ha a w7-es driverre teszem fel, akkor csíkosak lesznek a textúrák a játékokban.

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

KranaZoli
#15078
Addig is szokják a user-ek a Seven-t. Aki nem váltott Vista-ra (mert, meg csak...) egy részük átáll(na) Seven-re, felpakolja, tetszik Neki, csinosabb mint az XP, fut rajta a game és megtetszik Neki.

Aztán majd Karácsonyra meglepheti Magát egy eredeti verzióval, vagy visszatér az XP-re. <#zavart1>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#15077
Arra nincs valami megoldás, ha nem használom a Lomtárat, hogy ne rakja vissza a "$RECYCLE.BIN" mappát, ha már egyszer töröltem?

steam, origin: ACE_hun

KranaZoli
#15076

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

MerlinW
#15075
Címsorban enter, frissíts a békára és jó lesz.

[merlinw.org]

bon
#15074
Valóban, de külön ablakban a link már megy.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

KranaZoli
#15073
Béka. <#zavart1>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

bon
#15072
A kép tanilsága szerint valóban nem foglalkozik még a warez témával: link

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

KranaZoli
#15071
Dear Máté!

Abban valóban nagy-nagy igazság van, hogy ez nem chat. De régebben is link-eltem már Neked pár db hasznos site-ot. Ha már beleolvasol pár topic-ba okosodni fogsz. Ha meg még ott is kérdezel, akkor több helyrõl jöhet az infó is. <#ravasz1>

Újra:

Torko Fóruma
(Én ezt ajánlom a legjobban. Ez is fórum!)

Win7 FAQ
(ez meg, mert hazai 😊

Windows 7 titkok 1.0

Windows 7 Blog

Hogyan? Windows 7

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

bon
#15070
Ez kb olyan mint amit én linkeltem be régebben, Professionalra ráerõszakolt nyelvi csomag és a rendszer azt hitte magáról, hogy Home Premium. Mivel magyar Home Premium még nincs ezek szerint házi barkács és az eredménye, még ha nem is veszélyes a jelenség.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

KranaZoli
#15069
Ezért lenne jó Máté fiúnak hozzászoknia!
Tipikusan Neki való dolog. <#zavart1>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

bon
#15068
"aki tudja mit csinál annak felesleges" pont errõl van szó sokan nem tudják, hogy mit csinálnak mire kattintanak.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

bon
#15067
Az UAC szintjének lejjebb állítása (alulról a másodikra) nem segít?

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

V43 1105
#15066
<#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#15065
Linux mellett vért pisálna. <#idiota>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

nandorb
#15064
egyezek veled nem neki valo oneki csak a kamion szimulator valo...meg a GTA4,nem kell kis gyerekeknek olyansmivel foglalkozni amihez halvany gozuk sincs...

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

KranaZoli
#15063
Én csak arra tudok gondolni, hogy most még MS nem foglalkozik a Warez témával. Nem nézi, hogy milyen verzió van fent. Szerintem az összes verzió alatt elérhetõ még minden frissítés. Függetlenül attól, hogy aktivátor-os warez verzió, Home P.; Professional, stb...

De ez a helyzet majd változni fog, ha már Tesco polcairól le tudod emelni a terméket.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#15062
Töröld le a Win7-et és húzzál el innét messzire, nem neked való .. és ez nem is chat . -.-

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

lck
#15061
Na akkor erre mit léptek ?
( Nem Photoshop )
tommygear
#15060
miért? kb csak idegesítésre való
aki tudja mit csinál annak felesleges, elsõ dolgom egy reinstall után azonnal kilõni
KranaZoli
#15059
Nem legális forrásból van meg a jelenlegi magyar MUI is.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Máté94
#15058
Az történt,hogy itt az ikonoknál rákattintottam a tulajdnoságokra és a kompatibilitás pontnál ott legalul bepipáltam és még az latta lévõ szöveg ami elõtt egy pajzs van arra is rákattintottam és ott is bepipáltam a dolgokat azért,hogy mit csinál és ez lett belõle.Ez pár ikonnal csináltam meg és azokra ha rákattintok akkor feljön egy kis ablak,hogy inditás vagy nem.És ezt szeretném orvosolni.
Remélem így könnyebb lesz valami megoldást találni a problémámra😊
bon
#15057
Na ilyennel már én is találkoztam Asus laptop XP oprendszer és kézzel kapcsolgatos Wifi, megoldást nem találtam, viszont idõnként helyreállt majd ismét elõjött a hiba.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P