Windows 7

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#15506
Na valahogy sikerült kódot szereznem. Ez az angolhoz kapott kód a magyar verzióhoz is jó ugye?

bon
#15505
Én biztos nem kinlodnék vele, pláne, hogy van magyar változat is már.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

bon
#15504
Nekem semmi újdonságot nem mondtál ezzel.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

kirol
#15503
Az olvastam a #15483 -ben lévõ linken, hogy már õsz végétõl benne lesz a tiszta szoftverben. Az király lenne.

Nekem is van MSDNAA jogosultságom, most be is léptem, kiválasztottam Windows 7 Professional (x64) - DVD (English) -t majd amikor a Continue shopping-ra kattintok, visszalép a fõmenübe és nem ad kódot.

Vajon miért nem?

[HUN]FaTaL
#15502
WAIKkal magyarítható, bele lehet integrálni a nyelvi csomagot, szerintem elég hivatalos, techneten is van róla leírás, de a logouton is publikáltak egyet.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#15501
A cikk baromi pontatlan, mert office nincsen MSDNAA-n, ahhoz a tisztaszoftver programban lehet hozzájutni.

http://goo.gl/gd6Zi5

sunlight
#15500
Telepítse a Professional-t belõle

MSI X58 Pro, Intel® Core™ i7-920 CPU ,Gainward GTX460 1Gb , G.SKILL Ripjaws 2x2Gb DDR3 1600Mhz , 2TB WD Caviar Green WD20EARS HDD,ZALMAN-ZM460B-APS 460W, Thermaltake V3 Black

kifli
#15499
de megoldható hogy a prot telepítse fel 😊 ei.cfg-bõl ki kell törölni az elsõ 2 sort 😊
bon
#15498
Nos tudtommal MSDNAA-n jeleneg angol Professional, az hivatalos módszerral nem magyarítható.
Ha leszeded azt a változatott amit írtál, nem fogja elfogadni a legális kódod, mert az nem Ultimate változathoz való.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

sunlight
#15497
Az Oem-et csak arra a gépre tudod feltenni amihez adták. A Retialt pedig másik gépre is. Tömören ennyi

MSI X58 Pro, Intel® Core™ i7-920 CPU ,Gainward GTX460 1Gb , G.SKILL Ripjaws 2x2Gb DDR3 1600Mhz , 2TB WD Caviar Green WD20EARS HDD,ZALMAN-ZM460B-APS 460W, Thermaltake V3 Black

#15496
um, mi a különbség a retail és az oem között? msdnaa-ról igényelt kulcsom van

sunlight
#15495
Nem én is úgy csináltam. Persze ha Retial kulcsod van és nem Oem.

MSI X58 Pro, Intel® Core™ i7-920 CPU ,Gainward GTX460 1Gb , G.SKILL Ripjaws 2x2Gb DDR3 1600Mhz , 2TB WD Caviar Green WD20EARS HDD,ZALMAN-ZM460B-APS 460W, Thermaltake V3 Black

#15494
um, hogyha leszedem a windows 7 -et msdnaa-ról, felrakom, akkor utána kell a language packot bepakolnom a gépbe, vagy éseztmostígyhogy?

egyébként ha leszedem torrentrõl a "Microsoft Windows 7 x64 Ultimate Retail HUN MSDN DVD" változatot, és az eredeti kulcsommal használom, abból bajom nem lesz, ugye?

bon
#15493
MSDN oldalon közzé tett változat. Teljesen hivatalos (elõfizetéssel) és végleges.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

bon
#15492
Nem hiszem, hogy lesz diák kedvezmény. Esetleg ez: link

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

#15491
mivel a cikk nem pontos, és bme-n pl a gazdasági szakosok is igényelhetnek kulcsot (én pl most töltöm le épp), én a helyedben fognék egy bme-s havert, és elkérném az ural2-es jelszavát, és generálnék magamnak kulcsot...

#15490
Az eleje jól indult... 😛
kifli
#15489
miket beszélek win 7-et akartam írni 😊
kifli
#15488
elég sok nemzet mérnökei dolgoztak azon a wistán, de legyünk büszkék hogy magyar fiaink is köztük voltak (úgy mint pl crysisnál meg crysis wars-nél 😊)
adobepremiere
#15487
A Microsoft-nál tudjátok vannak magyar mérnökök is ám???
A win 7 kifeljesztésében is erõsen szerepet kaptak.....mint pl......<#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>

Én ismerek egy fickót aki ot dolgozik 😊

Légy kreativ..........

#15486
Sziasztok,

A közel 2 éve vásárolt ASUS laptopomat annak idején Vista Home Premiummal vásároltam. ( csak recovery lemezzel)
Kérdésem: részt vehetek -e a Windows 7 jelenleg futó szoftverfrissítési programjában........ vagy felejtõs?

Köszi

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

kifli
#15485
ok, akk az lesz szerintem 😊
GregSB
#15484
sõiskolás = fõiskolás 😛

GregSB
#15483
Sziasztok, a FAQ-ban nem találtam választ a kérdésemre:

Mint sõiskolás diák, mennyiért tudnék upgradelni majd októberben Vista 7esre?

Sajnos nem az itt felsorolt intézmények egyikébe járok, szal gondolom nem lesz ingyenes, de tudni valamit diákkedvezményrõl?

Ha nem lesz vészesen drága, akkor lehet upgradelnék, mert jogtiszta Vista van a notimon és nincs kedvem warezzal vacakolni.

De ha elszállnak az árakkal akkor marad a torrent...

KranaZoli
#15482
"Átnevezi, egyben kis mértékben átalakítja a Windows 7-be és a Vistába épített eredetiség-ellenõrzõ eszközét a Microsoft."

Reméljük nem viszik túlzásba. <#vigyor5>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

adobepremiere
#15481
Mit jelent az ,hogy MSDN DVD?????

Légy kreativ..........

5c0rp330n
#15480
ha meg semmi nem kell, starter.

adobepremiere
#15479
a 32 bitesnél azért jobb a 64-es mert nemcsak 4 giga RAM-ig lát!!!!!!
és egy HD videószerkesztésnél elengethetetlen a nagy RAM háttér

Légy kreativ..........

#15478
Sztem nem kell fosni... nem írnak nagy változásról!

adobepremiere
#15477
én is látom hol van fenn......<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>

megéri leszedni?

Légy kreativ..........

KranaZoli
#15476
MS WAT: (teljesség igénye nélkül)

link 1

link 2

link 3

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#15475
Nekem mingyárt lent van a "hu_windows_7_ultimate_x64_dvd_x15-65936.iso"
Remélem akkor ez a végleges magyar!
Torko oldaláról szedem.

mano1b
#15474
én meg ilyent és már lent van nem egész 3 óra lejött hu_windows_7_ultimate_x86_dvd_x15-65935.iso

Jaffa 2843
#15473
ilyet találtam , de nemmondom meg hol 😄 (enmag)
Microsoft Windows 7 x64 Ultimate Retail HUN MSDN DVD 2.90GB

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

sunlight
#15472
Egy data.hu jó lenne onnan legalább jön

MSI X58 Pro, Intel&#174; Core&#8482; i7-920 CPU ,Gainward GTX460 1Gb , G.SKILL Ripjaws 2x2Gb DDR3 1600Mhz , 2TB WD Caviar Green WD20EARS HDD,ZALMAN-ZM460B-APS 460W, Thermaltake V3 Black

Piloss
#15471
hát ezzel most sokra ment<#idiota>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

rooney8
#15470
soha ne mondd azt hogy soha<#idiota>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

sunlight
#15469
Valaki nem tud más letöltési forrást, csak ez a torrent van mert innen soha nem jön le.

MSI X58 Pro, Intel&#174; Core&#8482; i7-920 CPU ,Gainward GTX460 1Gb , G.SKILL Ripjaws 2x2Gb DDR3 1600Mhz , 2TB WD Caviar Green WD20EARS HDD,ZALMAN-ZM460B-APS 460W, Thermaltake V3 Black

#15468
Ha nem kell Virtual XP akkor elég egy Home Premium.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

mano1b
#15467
ultimáte szerintem

kifli
#15466
hamár win7 topic, akkor szerintetek melyik változatot érdemes feltenni?
Marci0115
#15465
<#banplz>

mano1b
#15464
nem tecik ne olvasd egyszerü

#15463
ez Win 7 topic nem alaplapok topic -.-"
mano1b
#15462
BOCS kisebb irásra gondoltam.

mano1b
#15461
EZT TUDJA
CPU


*
Intel® Core™ i7 processzorok támogatása LGA1366 tokozásban
*
Intel Xeon 3500-as széria
*
Intel Xeon 5502/5504/5506

QPI


*
4,8 GT/s; 6,4 GT/s

Lapkakészlet


*
Északi híd: Intel® X58 Express Chipset
*
Déli híd: Intel® ICH10R
*
Kiegészítõ lapka: 2 × NVIDIA NF200

Memória


*
6 x 1.5 V DDR3 DIMM sín max. 24 GB befogadással
*
DDR3-2000/1866/1800/1600/1333/1066/800 MHz modulok támogatása

Audió


*
ADI 2000B codec
*
High Definition Audio
*
2/4/5.1/7.1 csatorna
*
S/PDIF (koax és optikai)
*
CD In

LAN


*
2 x Realtek 8111C lapka (10/100/1000 Mbit)

Bõvítõsínek


*
3 x PCI Express 2.0 x16 sín, sebessége x16
*
3 x PCI Express 2.0 x8 sín, sebessége x8
*
1 x PCI Express 2.0 x16 sín, sebessége x16

Adattárolás


* 6 x SATA 3 Gbps csatlakozó (SATA RAID 0/1/510 támogatása): ICH10R
* Marvell 88SE6121: 2 × eSATA 3 Gbps (RAID 0/1)
* Marvell 88SE6320: 2 × SAS (RAID 0/1)

FireWire


*
VIA VT6315N: 1 × IEEE1394a

USB


*
12 USB 2.0/1.1 port (6 a hátsó panelon, 6 a külön kiegészítõ panelon)

Belsõ I/O csatlakozók


*
1 x 24-pin ATX fõtáp
*
1 x 8-pin ATX 12V táp
*
1 x FDD csatlakozó
*
1 x IDE csatlakozó
*
6 x SATA 3Gb/s csatlakozó
*
2 x SAS csatlakozó
*
1 x CPU ventilátor csatlakozó
*
3 x rendszer ventilátor csatlakozó
*
1 x "power" ventilátor csatlakozó
* 1 x elülsõ panel audio csatlakozó
*
1 x CD In csatlakozó
*
1 x S/PDIF Out csatlakozó
*
3 x USB 2.0/1.1 csatlakozó (összesen 6 db)
*
1 x IEEE 1394a csatlakozó

Hátsó panel csatlakozói


*
1 x PS/2 billentyûzet/egér port
*
1 x koaxiális S/PDIF Out csatlakozó
*
1 x optikai S/PDIF Out csatlakozó
*
2 x eSATA csatlakozó
*
6 x USB 2.0/1.1 port
*
2 x RJ-45 port
*
6 x audio jack dugó

BIOS


*
16 Mbit flash
*
AMI BIOS
* PnP, DMI 2.0, SM BIOS 2.4, ACPI 2.0a

Szabvány


*
ATX; 30,5 cm × 26,9 cm

mano1b
#15460
ezt nézd meg én ilyenre gondoltam csak nem intel re érdemes meg nézni mindenkinek ez már valami csak nem AMD AZ A BAJ.

#15459
van aki bme msdnaa-t használja? ha igen mennyi idõ míg átfut a rendszeren a regisztrációm? napok óta várok a username password párosomra...

mano1b
#15458
erre gondoltam ha lejön ez lesz e --SHA1: BD797E6E156DD381592FF154D0C3E3C542F45D48
CRC: E3F8A139

LoDMaSt
#15457
Tippelni tudok csak, hogy mit akarsz kérdezni. Iso-t winrar-al tudsz megnézni/kibontani.

@ Hellomarci