46641
  • adsa
    #247
    Blue Badge-el amit innen tölthetsz le
  • grebber
    #246
    Most szedem én is ezt a Build 6956 verziót!
    Ezt a bizonyos Super Bar-t hogy lehet benne előcsalni?
  • adsa
    #245
    nekem az a bajom, hogy amikor kezdem rakni a 32 bites 6956-ost, miután betölti a fájlokat azt írja ki a képernyőn, hogy input device not supported... mi lehet a baj? a procim(E6750) megbírja a 32 és 64 bitest is a képernyőm pedig 22-es max felbontás 1680*1050...
  • [HUN]FaTaL
    #244
    Nekem securom baja volt, pedig razor release. Lehet rendszergazdiként kellett volna telepíteni, de most már mindegy úgyse használom végleges OSként, csak tesztre néztem meg, de tetszetős lesz :)
  • strebacom
    #243
    Nekem a 6801 van fenn és szuperul megy a GTA4....
  • [HUN]FaTaL
    #242
    Benne van csak kell egy progi mint az előzőhöz, hogy aktiválni lehessen.

    Már működik a logitech driver, de daemon még mindig nincs, securom miatt nem indult el a gta4 pedig game teljesítményre kiváncsi lettem volna. Amúgy tetszik, jó lesz :)
  • Inquisitor
    #241
    Ez fura, mert a ... oldalon azt írták, hogy ugyan az a Super Bar van már benne, mint a 32 bites 6956-ban is.
  • [HUN]FaTaL
    #240
    Ez egy jó kérdés, mert még beta, de felismeri elvileg a korábbi rendszereket.

    #239: Nekem wifim van és a drivert telepítve megy routerrel a net, most is win7 alól írok. Még mindig nincs daemon tools és nincs superbar sem.
  • adsa
    #239
    Felraktam a 64 bites 6936-os Windows 7-et. Annyit tudok mondani, hogy alapból nincs benne a superbar, és nekem még miondig nem megy routerrel az internet, pont ez a problémám volt anno a Vista Bétával...
  • grebber
    #238
    Még egy kérdésem lenne:

    Volt úgy az XP-m (még van is) vettem új vinyót arra feltettem Vistát.Tehát két rendszerem volt különböző vinyokon.
    Így ha bekapcsolom a gépet egy ablak fogad mit akarok indítani xp-t vagy Vistát.
    Ha felteszem egy másik partícióra a Windows 7 bétáját a akkor ez is ott lesz abban a kiválasztós menüben 3. rendszernek vagy vátozni fog vlami?
  • grebber
    #237
    Akkor lehet majd 64bitesre váltok mert tervezem még 2gb ram vételét!
  • bon
    #236
    Nincs probléma vele.
  • [HUN]FaTaL
    #235
    Semmi probléma már a Vistaval sem.
  • grebber
    #234
    És mennyire jó driver stabilitás szempontjából a 64bites rendszer?
  • bon
    #233
    Ez minden oprendszernél így van. 4gb (teljes egészében használva) vagy több memória csak 64bit-es oprendszeren támogatott.
  • grebber
    #232
    Lehet hülyeséget kérdezek:

    A Windows 7-ben ugyanúgy csak a 64 bites fogja támogatni a 4GB ramot?
  • Doomista
    #231
    fail.
  • [HUN]FaTaL
    #230
    Csak két hsz-t kellett volna visszaolvasni...
  • kissadamvikt
    #229
    64bites verzió létezik már?
  • adsa
    #228
    ja, már le is töltöttem:) sztem hétvégén ki is próbálom, mind a kettőt.
  • Inquisitor
    #227
    Hmmm, jó kínai munkás emberek kipakolták a 32 bites 6956 mellé a 64 bites 6936-ot is.
  • [HUN]FaTaL
    #226
    Nem olvastam :) Linkeld be plz :)
  • Inquisitor
    #225
    Olvastad a híreket az OpenCV-ről? Ki lesz használva, másért nem, hát mert az Intel ezért fejleszti a Larabee-t ;)
  • [HUN]FaTaL
    #224
    Hát majd meglátjuk:) Még a DX10 sincs kihasználva semennyire, nem hogy a 11... Ezek a fosok nem DX10esek, amik vannak csak annak hívják :D Majd ha olyan game jön amiben egy sor dx9 kód nem lesz..
  • [HUN]FaTaL
    #223
    Akkor tévedtem, de hardver nincs alá (bár olvastam olyat hogy a dx10.1es karik képesek lesznek dx11re, kiváncsi leszek rá, szerintem egyszerűen arról van szó, hogy az ATinak a meglévő karikból könnyebb lesz DX11es GPU-t fejleszteni, mint az nvnek abból a fosból amilye van)
  • Inquisitor
    #222
    Nem lehetetlen, hogy a DX11 elöbb kint lesz, mint a W7. ;)
  • Inquisitor
    #221
    Dx11-ben lesz szoftveres render, ami annyit valósít meg a GPU-n amennyit tud, a többi megy CPU-n. Ilyesmi eddig is volt az SDK-ban, csak ez egy értelmesebb megoldás lesz. Elvileg megy az összes DX10, 10.1 és DX11 kártyán. Talán még vacakabbon is.
  • Inquisitor
    #220
    Tudtommal magában a novemberi DX SDK-ban is benne van a DX11 preview, akár Vistára, akár W7-re rakod.
  • [HUN]FaTaL
    #219
    Szinte biztosra veszem, hogy egyrészt nincsen, mert nem is biztos hogy a W7ben debütál, másrészt a karid még a 10et sem tudja mit akarsz DX11-el?:D
  • RYO21
    #218
    a pre-betaban benne wan a DX11???????????
  • me and a monkey
    #217
    :) Kicsit sokáig tart, de egy teknősbéka végezne vele az élete vége felé.
  • strebacom
    #216
    De Ez a legjobb!!!
  • strebacom
    #215
    Én anno EZEKET olvasgattam el!!
  • grebber
    #214
    Van valami magyar oldal ahol frankón leírnak mindent a Windows 7-ről?
  • Sunaszaft
    #213
    Ja és valakinek seikerült már aktiválnia? Vagy lesz hozzá egyeltalán valami?
  • Sunaszaft
    #212
    Jah nekem van 2GB RAM-om! De ha NTFS-be formázom XP is felismeri majd?
  • [HUN]FaTaL
    #211
    NTFS jobb, de a readyboostnak csak akkor van értelme ha kevés a memóriád (<=1GB)
  • Sunaszaft
    #210
    ReadyBoost Win 7-en valaki??? Mibe érdemes formázni a PenDrivot?? FAT32, NTFS, FAT, exFAT??? Alapba FAT32 jó is ez így?
  • [HUN]FaTaL
    #209
    x64 nincs még az új verzióból?
  • RYO21
    #208
    legyen már 1-2 kép is





    [url=http://www.winsupersite.com/win7/win7_m3_69xx.asp]Paul Thurrott[url]