46641
  • strebacom
    #327
    A win-en keresztül is be van állítva és ua...
  • L7wy
    #326
    Még valami, ha lennél szíves priviben egy forrást ahonnan neked van (nem azért mert olyan kispályás vagyok h a kezembe kell mindent adni, csak nem szeretnék még 1 rosszat letölteni)
  • strebacom
    #325
    Megsérült a pici lelked mi, de olvasni azt nem tudsz:"Már ne haragudj, de ez egy nagy ökörség amit irsz.."--én nem rád értettem nem szokásom másokat fikázni.."amit irsz---arra vonatkozik"....de karácsony van úgy hogy béke veled...
  • L7wy
    #324
    Vagyis neked most akkor IND es?
  • L7wy
    #323
    Ha akarsz segíteni, légyél szíves, és windowson keresztül állítsd át UACot, majd restartolj és számolj be róla. Ha nem akarsz, akkor meg felesleges duma az egész...
  • L7wy
    #322
    Köszi hogy leökröztél, de itcafe n is volt egy emberke aki ezt írta megoldásnak a gadgetek eltűnésére és egyéb problémákra, és kiróbáltam nekem is megoldotta. És igen tényleg nagyon jó, csak ne lennének ezek a problémáim. Máskor meg légyszives beszélj kifinomultabban, mert ki leszel vágatva a fórumból. Szerintem szép kérdésre ugyanolyan szép válasz dukál, nem itt leökrözni a másikat.
  • strebacom
    #321
    Na a légyeg az hogy nehogy már itt sirjatok azért ha valami szarakodik ezeken a TORRENTRE kibaxott szarokon....nem kell itt a flame...tegyél fel egy faxa XP-t oszt megy minden....Only Test Edition wazzee....
  • RYO21
    #320
    miert nem lehet a "csatlakozast az internethez" (VPN connection) ikont letenni a taskbarba? (wirelles netem van)
  • RYO21
    #319
    miert nincs benne windows mail?
  • strebacom
    #318
    Majdnem mindenkinek..ezt jól irtad nekem az van a "megjelenés" óta semmi gondom nincs vele.....EDDIG.....
  • strebacom
    #317
    Már ne haragudj, de ez egy nagy ökörség amit irsz...én a vista managert is használom amivel kikapcsolom az UAC-ot és minden müxik faxán..ez a legjobb op.rendszer amit valaha teszteltem.....
  • dashed_
    #316
    ind-s verziot senki nem ajanlja, majdnem mindenkinel vannak vele ilyen-olyan gondok..
  • L7wy
    #315
    Az UACot én minimálisra, vagyis legalulra húztam, amitől jelentkeztek ezek, a köztes szinteket nem próbáltam.
  • L7wy
    #314
    CSAK HÍRKÉNT
    Az UACot állítgatni rizikós dolog, néhány dolgot elront... Gadgetek, desktop rightclick,start searchbar(vagymi), tálca lockolhatósága. Legalábbis nálam, az IND es verzió. Ha valaki kipróbálná az eredetivel, vagy legalábbis nem ilyen IND essel, hogy nála jelentkeznek e ezek az jó lenne.
  • shiftáj
    #313
    ez megoldódott
    de van egy olyan problémám még, h egy csomó progi aminek a vinyóra való íráshoz köze van, befagy
    pl ff, v ie mentésekkor lefagy, winamp media library, a w7 saját vinyókezelője sem indul el, valami megoldás erre nincs? :S
  • Dave000
    #312
    Nem is panaszkodásnak írtam, hogy nincsenek gadgetek, csak mivel ez egy fórum, gondoltam megosztom :) tisztában vagyok vele hogy pre-beta
  • shiftáj
    #311
    hali, olyan problémám van h w7 en az srt t nem nyitja meg a lejátszó program, szval nincs feliratom :| vki vmi 5let?
  • [HUN]FaTaL
    #310
    Lehet, az összes Vista driver elvileg (csak a driverek, a hozzáadott szoftverek nem feltétlen) kompatibilisek a W7-tel.

    #307: Ez még egy pre-beta os, mégis mit vártok?:)
  • RYO21
    #309
    szerinetetek lehet vista drivert tenni a winfos 7 re? (video drivert)
  • RYO21
    #308
    akuurvaéleteb!!! most meg eltüntete az Xp-met
  • Dave000
    #307
    Köszi, tegnap végülis fél nap netezés, fórum olvasgatás, szenvedés után megoldottam :D A hibakód alapján a probléma az games for windows live-al volt. A lényeg, hogy a játék dvd-jén lévő games for windows live-ot újra fel raktam, és a windows/system32 könyvtárból a három xlive-al kezdődő fájlt bemásoltam a gta mappájába, azóta megy. Ez a WS10-es hibára megoldás :)
    Amúgy történt egy olyan hogy egyik indításról a másikra eltűntek a gadgetek az asztalomról :S és hiába megyek rá, nem történik semmi, valószínű valami bugba ütköztem
  • RYO21
    #306
    bajaban vok! nem látja a windows 7 a particioimat csak 2-t. pedig az xp látja az összeset.
  • RYO21
    #305
    én valahonnan leszedtem egy cracket. majd ha sikerul aktiválni vele akkor majd fellököm ide
  • me and a monkey
    #304
    Igen, azzal likvidáltam.
    Végül is nem csak 30 napom van. Admin joggal beütöm a parancssorba: slmgr -rearm mindjárt még 30 nappal kitolódik a próbaidőszak.
    Ezt 3 alkalommal tudom megcsinálni, ez így összesen 120 nap.
    Tulajdonképpen okafogyott így crack-elgetni hisz január elején úgyis jön a béta Windows 7.
  • Inquisitor
    #303
    Ezért van fentt olyan progi a hálón, hogy TimeNuker Install/Uninstall vagy mi. :)
  • me and a monkey
    #302
    December 17-ig minden frissítés lejött.
    De most (olvasva a hsz-t) kipróbáltam és nekem sem frissített, hibaüzenet.
    Demonoid fórumon is többen írták, hogy ez van vele.
    Timenuker uninstall > és egyből ment a frissítés.
    Ki is írta egyből a gép, hogy 18 napom van még a 30 napból.
    Egyelőre így hagyom, gondolom sok ember jár hasonló cipőben a világon (fent van az op. rendszer és közeleg a 30. nap vége...) előbb-utóbb majd találnak valami törést hozzá.
    Ha látok valamit akkor jelzem itt úgyis.
  • L7wy
    #301
    Timernukert ne, mert nem lehet frissíteni!!!!!!!!! Legalábbis nálam nem lehetett miatta de ha ez nem így van akkor jelezz vissza.
  • me and a monkey
    #300
    Nem kell a telepítés közben kódot adni, át is lépheted ezt a fázist
    Utána 30 napról indul a próbaverzió, ezt lehet egy un. Timenuker-rel megállítani.
    Utána azt írja ki:status not avaiable.
  • me and a monkey
    #299
    Másik fórumból kiollózva:

    Én tegnap elég sokat szenvedtem a GTA IV elindításával, aztán rájöttem a megoldásra!
    Felkell rakni a legújabb Patch-et, és nem kell semmit állítani a kompatibilitásnál, és simán elindul. :)) Nekem még jobban megy mint VISTA alatt. :D


    Vagy másik megoldás:

    közben látom mások is tolnák a gta4-et win7-en, én átraktam a kompmódot xp-re az összes exe fájlt amit futtatni akar a játék telepitéstől az inditásáig és így simán felmegy és elindul
  • simonl #298
    Sziasztok,

    Ha leszedem és telepítem, mondjuk a 6956 -ot, telepítés után kell aktiválni ?
    Ha igen, mivel?

    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #297
    Nekem sem működött, de valaki azt írta hogy megy.
  • Dave000
    #296
    Megy valakinek a gta IV win 7 alatt? nekem a 6956-os build van fent, nagyon jó az OS, tényleg gyors, de a gta nem indul, állandóan hibát dob ki, a games for windows live-ra panaszkodik, de hiába raktam újra 1000x akkor is...
  • RYO21
    #295
    THX
  • [HUN]FaTaL
    #294
    Mindenkinek azt írja, nyugodtan telepítheted.
  • RYO21
    #293
    leszedtem a 6956 buildet és a setupba azt irja h. build 6801.
  • me and a monkey
    #292
    Demonoid-ra próbálj regisztrálni, ott láttam.
    Magyar torrent-oldalakon én csak 32 bit-es verziót láttam.
    Vagy próbáld nyilvános torrent-oldalakról.
  • simonl #291
    Sziasztok

    Tudnátok egy linket 64 bit es, friss verzióhoz?

    Köszönöm
  • Inquisitor
    #290
    Éppen kérdezni akartam, hogy ki lehet olyan hülye aki vállalja nevével a kiszivárogattást, és az MS bosszúját? Összes liszenc szerint nem lehet róla tesztet, véleméynt írni vagy screenshotot kitenni. Csak a publikus verziókból ...
  • me and a monkey
    #289
    Lehetne PhotoShop is, de a MS új-zélandi fejlesztési igazgatója már csak nem rak ki Photoshop révén készített screenshot-ot a blogjára.
    Egyébként már le is szedte a post-ot, én legalábbis nem találtam már ott.
  • me and a monkey
    #288
    Mint XP alatt. (Red Orchestra, CoD UO)
    Anno a Vista-t éppen azért szedtem le és tettem vissza az XP-t mert a jétékok kínkeservesen futottak alatta. (10-15 FPS)
    Itt semmi ilyesmi nincs. Igaz másik videókártyám van.