46641
  • kifli
    #847
    ITT eddig az volt hogy hamarosan jön most meg már új szervert állítanak be mert akkora az érdeklődés :)
  • Carloska
    #846
  • Carloska
    #845
    nah mivan okostojás mégse fakeeeeeeeeeeeeeeeeee válaszoljál!!!!!?
  • Narxis
    #844
    64bites kulcsom már nekem is van, ennyit erről.

    32bitest rakják már ki.
  • Petka
    #843
    Bazz én már majdnem publikáltam volna az enyémet, mert úgyse venném hasznát, de ezekszerint mégis :D
  • Carloska
    #842
  • Carloska
    #841
    nah aktiváltam is a 32 bites windowsomat 64 bites kulcsal!
  • Petka
    #840
    Illetve a 64-bites nekem is megy, de a 32-bitesnél azt írja, várjam meg a következő munkanapot...
  • Petka
    #839
    Az a helyzet, hogy én is kitöltöttem mindent, megkaptam a megerősítő emailt is, de mégis error van most...
  • Carloska
    #838
    magadat égeted te nyomi délután rajtad röhög majd az egész fórum mikor meglátják nézd már nem fake barátom :D
  • Narxis
    #837
    fake
  • Carloska
    #836
    mit fake b+ ne legyél már okos
  • Carloska
    #835
    hát én már a legelején 21 kor bejelentkezve probálkoztam aztán továbbis juttotam a kérdöiven mindent beirtam aztán szevasz elmnt az egész cucc aki bejelntkezve kitöltöte anak megejegyezte gépét és már kapja is a kulcsát többieknek főoldal mindegy megvan a kulcs aza lényeg
  • Narxis
    #834
    fake
  • Narxis
    #833
    Csak a sima Win7-es oldal jön be.
  • [HUN]FaTaL
    #832
    Win7 főoldalát hozza be rá.
  • Carloska
    #831
    https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-32/enus/default.aspx

    https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx

  • Carloska
    #830
    mekkora okos vagyok :D hogy elmentetem egy olyan hivatkozást amit sztem senkise :DD
  • Carloska
    #829
  • Narxis
    #828
  • Carloska
    #827
    megvan a kulcs
    emberekkkkkkkkkkkkkkkkk
  • Vorpal
    #826
    a windows 7 az ördög oprendszere
  • Carloska
    #825
    Népszerű témák 2 hely omg
  • NessieGraf
    #824
    Láttam, a várható Fatal Error bekövetkezett Microsoftéknál. Nem volt véletlen a réges-régi történet, ahol a tömegek érzelmeire hatni kívánó írót Redmond tette boldoggá. Mert végül hibaüzeneteket írt...
  • [HUN]FaTaL
    #823
    Alcohol 120% sem megy w7en? Nem tudom hogy az is SPTD-t használ e. Mert igazából a probléma nem a DTvel van, hanem a scsi driverével, ami szerintem simán működne ha az OS verziószáma 6.0 lenne és nem 6.1 mivel driver kompatibilis a vistával a rendszer.
  • [HUN]FaTaL
    #822
    Persze csak erre senki nem emlékszik, amikor fikázzák a vistat, pedig sp1 óta az is egy jó rendszer.

    Nem teljesen igaz hogy ami működik vistaban az 7ben is de hellyel-közzel igen. Eddig csak a daemon-tools és a hangkártyám beállító panelje nem ment. Meg a GTA4, de az nem is érdekel.

    Tapasztalt még valaki olyat, mint Barny hogy a win7 beta catalyst 20%-kal lassabb mintha a Vistas catalystot telepítem fel a w7re?
  • [HUN]FaTaL
    #821
    Nem, de nem is lassabb.
  • kifli
    #820
    gyorsabb valamivel a 32 bites?
  • Narxis
    #819
    32, nekem is annyi van és azt szedem le. :)
  • Narxis
    #818
    Azt elbaszták, SP2-vel lett op.rendszer az XP-ből, sokan azt mondják, hogy akár új rendszerként is kiadhatták volnaz az SP2-es XP-t.

    Ami működik Vistaban az működik Win7-ben is. Én amit eddig látok, hogy optimalizáltak, ennyi idő alatt többet nem is lehetett csinálni.
  • kifli
    #817
    te melyiket ajálnjátok inkább? 32 vagy 64 bites? 3gb-ramom van szal amiatt nem kell 64-es...
  • tommygiant
    #816
    Újabb infó a windows7.com-ról:
    Thanks for your interest in the Windows 7 Beta. The volume has been phenomenal—we're in the process of adding more servers to handle the demand. We're sorry for the delay and we'll re-post the Beta as soon as we can ensure a quality download experience.
  • skateout
    #815
    Na én lefekszem aludni, majd megoldom másként a kulcsot, a cucc most jön lefele, ha vki gondolja szedjen nekem is egy kulcsot :D (csak poén)
    Na jó éjt mindenkinek, kiváncsi leszek a fejleményekre holnap :d
  • Carloska
    #814
    minimum 4 vagy 7 óra mostmár sztem
  • Carloska
    #813
    csendes óceáni idő szerint amerikában 15 30 van most gondolom ottani időre estére csinálják meg a bajokat
  • Bmx01
    #812
    HP-WIN.7
  • skateout
    #811
    Na szal srácok, akkor téleg ma osztják a kulcsokat?

    Éjgél már elmúlt és az oldalon még semmi, még mindig az áll hogy coming soon.

    Szal mi lesz szerintetek? :D
  • tommygiant
    #810
    laptop xD
  • [HUN]FaTaL
    #809
    Nekem 670el jön, igaz letöltésvezérlő mostmár (x64).
  • [HUN]FaTaL
    #808
    Valószínűleg kevered. :)

    Más: Jól látom a fájlnévből, hogy csak az ultimate verzió jött ki betaban? Kár :(

    #803: ROFL:D