303
  • Győri Devi
    #161
    hát eddig a videók alapján nem igazán jön be a game...
  • donatus13
    #162
    Nekem se , olyan fps re emlékeztet semmi képen sem mmorpg re
  • Hunnenkoenig
    #163
    nyerj eredeti stargate worlds polot az HTTP://mmogames.hu -n!
  • tnm #164
    van nem eredeti is? Staigate Words póló a http://mmogames.cn-ről? :DD
  • Hunnenkoenig
    #165
    azert eredeti mert az fejlesztoktol van, nem ledig sajat gyartmany :-)
    A lipcsei gc-n kaptuk oket.
  • Since
    #166
    Jövőhét pénteken indul a bétateszt, akinek van kedve hozzá reggeljen a hivatalos oldalon.
  • haxoror
    #167
    Már regeltem de soha nem szoktam bétákba bekerülni
  • Since
    #168
    Hátha most szerencséd lesz :-)
  • Monoton
    #169
    Regeltem énis remélem sikerül bejutni :)
  • DamageAdept
    #170
    Hú végre eljött ez az idő is
  • Since
    #171
    Valaki kapott bétakulcsot? Úgy olvastam hogy eltolták egy héttel, vagyis jövőhét pénteken lehet invite-okra számítani! Addig is mindenkinek sok szerencsét, és ha bekerül valaki kérem jelezze itt a fórumon! :-)
  • Andr0
    #172
    erre gyúrok már fél évre remélem jólesz és kapok....^^
  • ZoZooo
    #173
    Hello
    valaki tudna linket adni ehez a játékhoz??
    lehet h ez ide hülye kérés de nem nagyon találom meg sehol se.......
    pls
  • Monoton
    #174
    Még nincs is :)
  • Andr0
    #175
    mert még nincs is jővőhét pénteken (még 6 nap) lesz a bétatesz

    deamugy>>> link
  • ZoZooo
    #176
    jaaah...
    hoppá... én úgy hallottam hogy egy kb egy hónapja kellett volna megjelennie :D ..de akkor bocsi :D
  • ZoZooo
    #177
    hi..
    Gépigényről mit tudtok ?? mennyi lesz ??
  • donatus13
    #178
    nem tudjuk de lényeg hogy több mint amit a te géped tudXD ez 100 % mindig így szokott lenni...
  • marci1110
    #179
    A gépigényről annyit, hogy a játéknak ugye Unreal 3.0-s motorja lesz, szóval a gépigénye kb. ugyanaz lesz, mint az alábbi játékoknak:

    Unreal Tournament 3
    Gears of War
    Mass Effect
    BioShock

    Én nem ismerem egyiket se, de aki ismeri, annak ez segített. Annak is, aki nem, mert a hülye is megnézheti a gépigényüket ezeknek bárhol a neten.
  • Since
    #180
    Úgy tudom hogy a devek középkategóriás gépen "fejlesztik" illetve tesztelik a gammát, ami videókártya szempontjából megfelel egy 7950GT-nek. Valahol olvastam a hivatalos fórumon erről egy cikket de nemtudom belinkelni mert nem most volt.
    A grafikai motor egy dolog, de a különböző számolásokat úgyis a proci végzi úgyhogy maximum a videókártyát lehet alapul venni ebben az esetben. Az szerintem biztos hogy az élvezhető játékhoz 2 giga memória core2-es proci illetve egy 9xxx videókártya lene az optimális. Aztán persze nemcsak a kliens a lényeg, a servertől meg az optimalizástól is sokminen függ, de ez már nem rajtunk áll. Remélem elég lesz a bétateszt (ami még el sem indult) mert ebből a játékból lehet még valami a TR bukása után. No további szép napot, ha valaki bekerülne a bétába az tudassa velem :-)
  • DamageAdept
    #181
    Hol van már az a béta?
  • Monoton
    #182
    Ja, meg a banner? :D
  • Since
    #183
    Valószínű hogy október 15-től lesz closed béta, de majd úgyis bejelentik a hivatalos oldalon.
  • mert
    #184
    Hehe, most küldték az e-mailt, bentvagyok a bétában:)
  • circa
    #185
    Tehát akkor ha megkaptam a levelet akkor benne vagyok a bétában? Valami ilyesmit vettem ki belőle.
  • Torzonborz
    #186
    nem a newslettert értetted félre ?
  • Hunnenkoenig
    #187
    Masoljatok be a szöveget legyszi (persze beta kulcs es hasonlok nelkül)

    Nem lehet, hogy csak az elsö newslettert neztetek beta meghivonak? Ott mindjart az elsö sorban a betarol beszelnek.
  • circa
    #188
    Ez tuti nem meghívó, csak egy értesítés.
  • circa
    #189
    Úgy értem nekem se kulcs se semmi benne :D, csak ez
    "If you're getting this newsletter, you are one of the lucky few gamers selected to step through the Stargate or you're one of the many gamers who want to get in to the Beta."
    Szóval szerintem én a many gamers kategóriába tartozok akik csak szerettek volna(javítsatok ki ha tévedek), a másik srác nem tudom milyen levelet kapott.
  • Torzonborz
    #190
    ezért kérdeztem én is mert tegnap este jött és ez van a fejlécben : Stargate Worlds Friends and Family Test ....cseles :D
  • Hunnenkoenig
    #191
    JAh, en is megkaptam es egy pillanatra elakadt a lelegzetem :-)

    Ez csak egy newsletter, amit mindenki megkap, aki regelt az oldalon. HA regeltel a betara, akkor azzal alapbol a newsletterre is (vagy forditva).

    Szal semmi jelentösege.
  • Monoton
    #192
    Először énis majd felugrottam amikor meglátaam a feladot :D
  • Torzonborz
    #193
    mondjuk a mailben 15.-ét írnak béta kezdetnek szóval hamarosan várható az igazi bétás értesítő :)
  • mert
    #194
    fene, sajna igazad van, csak newsletter :( a mondat második felén a nagy lelkesedésben átfutott a tekintetem
  • Hunnenkoenig
    #195
    Mondjuk en nem izgatom magam, mert 99% hogy kapok, mivel van Tentonhammer tagsagom es azok meg tuti kapnak.
  • Andr0
    #196
    15 dikén van a béte addig még van idő:D
  • mert
    #197
    Ámen atyám! :)
  • Monoton
    #198
    Szóval ki kapott e-mailt? :D
  • Andr0
    #199
    én nem :S
  • circa
    #200
    Én se