23
Musicalek, előadások, szinészek
  • Retroman
    #23
    Sziasztok!

    Keresem a Valahol Európában című musicalből A Zene Az Kell című számot Kulka János előadásában. Ha valaki fel tudná tenni legalább 192-es minőségben, nagyon megköszönném!
  • mienkavilag
    #22


    Kedves Barátok Ismerősök!

    Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt jún 28. án este 6 órától tartandó musical gálánkra.

    Fellépők.


    Sztárvendégeink: Fehér Adrienn
    Dósa Mátyás
    Fejes Szandra

    és a Szín-Varázs iskola növendékei valamint tanárai: Bebesi Horváth Kata
    Baranyai Annamária
    Bródy Norbert
    Benedekffy Katalin

    Elhangzanak a:
    Hair,Rómeó és Júlia, Vörös Pimpernel, Fame, Chichago West Side Story,,Elisabeth című musicalekből részletek.

    Inrormációk. www.szin-varazs.hu
    +36 70 538 19 18
    szinesvará[email protected]
  • mienkavilag
    #21
    Sziasztok!



    Mindekinek ajánlom, akit kicsit is érdekeli a színház világ! Jelentkezzetek minél többen, megéri szerintem egy nagyszerű csapatba dolgozni.
    Fontos Info hogy egyáltalán nem profikat, felkészült emberkéket keresnek, persze nem hátrány ha valaki már járt, tanult máshol! - tehát mindekit bátorítok hogy próbálja ki magát!
    Meghallgatással kapcsolatba, itt sem kell nagyon szigorú dologra gondolni, mindenkivel elbeszélgetnek, és egy két verset dalt meghallagtnak és kész! Rátok kiváncsiak, milyen emberek, személyiségek vagytok!



    Szeptember 6.-án és 13.-án felvételit tartunk a Vasas Művelődési Házban!!!!!

    Kőfaragó utca 12. (VIII. kerület , Guttemberg tér)

    A jelentkezéshez kérlek töltsd ki a jelentkezési lapot és küld el a

    [email protected] e-mail címre.

    A jelentkezési lap letölthető a http://www.szinvarazsiskola.extra.hu/ honlapról.



    Mindenkit szeretettel várunk!

  • rmb
    #20
    Tisztelettel ajánlom figyelmetekbe zenekarunkat: rockmusicalband.hu
  • warman88
    #19
    Tiszteletem!

    Ha valakinek megvan a Vámpírok bálja magyar hanganyaga és meg tudná osztani velem, az légyszíves írjon a [email protected], vagy vegyen fel msnre: [email protected]

    Előre is köszönöm
  • mienkavilag
    #18
    Sziasztok!

    II. ORSZÁGOS MUSICAL KURZUS - BUDAPEST!!!!!
    A vidéki és székesfehérvári sikeres fellépések után a kurzus Budapesten is megmutatja magát!
    2008. március 28-án az erzsébeti CSILI Művelődési Ház ad otthont a musical kurzus koncertjének.
    Mindenkit szeretettel várunk!

    JEGYEK MÁR KAPHATÓK 1950Ft-os ÁRON.
    Információ: [email protected] vagy a 0630-416-5604 ill. 0670-202-0917-es telefonszámon.
  • Cypher7
    #17
    Sziasztok!

    Ha esetleg van olyas valaki aki gyűjti a musical-ek kép és hang anyagait, vagy tud olyan lehetőséget amely nagy számban tartalmaz ilyen dolgokat az legyen szíves keressen meg. Nagyon hálás lennék érte és szerintem elég előnyos cseréket is le tudnánk bonyolítani. Előre is köszönöm!

    Sziasztok!
  • zakika
    #16
    jo lenne ha nem csak a linkbol tudnank meg mirol van szo :)
  • estécske
    #15
    http://www.zene.hu/cikkek/cikk.php?id=4347

    Ezért augusztus 14-én 10 órától csak a Budapest Congress & World Trade Center jegypénztáránál kedvezményes áron értékesítenek 100 db jegyet az elsőként érkezőknek. A későknek sem kell keseregniük, ők a nyilvános előadásokra vehetnek jegyet, hisz e napon itt és az ismert értékesítőhelyeken is elindul a belépőjegyek értékesítése.

    Jó hír a vidékieknek, hogy a fővárosi premier után a csapat országos turnéra indulnak, és minden megyeszékhelyre ellátogatnak 2007 nyaráig.
  • della
    #14
    Én élőben még csak A padlás és a Hair musicaleket láttam a Szigetszínház előadásában.Ngayon tetszett, főleg Pintér Tibor:D A kedvenceim a Mozart(sajnos még csak a zenéjét tudtam élvezni) és a Rómeó és Júlia ( a francia musical isteni, remélem a magyar is ilyen lesz, ha egyszer láthatom).

    Ja, és Mindhalálig musical!
  • mienkavilag
    #13
    Sziasztok!

    A Musical Rajongók Egyesület hamarosan induló internetes Magazinjában indít egy Kérdezz! rovatot.
    A szeptemberi első számban VÁGÓ ZSUZSItól lehet kérdezni.
    Az itt összegyűjtött kérdésekre a magazinban kaptok választ
  • zakika
    #12
    koszi hogy felhoztad a topicot

    nemreg lattam a Hegedus a hazteton (felvetelrol, sajna nem eloben). hat annak van mondanivaloja... a Ha en gazdag lennek csak egy a sok kozul, de igy egeszebe teljesen mas ertelmet kap a dal
  • [HUN]FaTaL
    #11
    A Rómeó és Júliát tegnap láttam az operettszínházban, egyszerűen gyönyörű:) Nem láttam sok musicalt de ez nagyon tetszett:)
  • zakika
    #10
    a Fantom ahogy mondani szokas "alapmu" - jo keveri a klasszikus zenet ez a modern hagzast. sotet, neha felelmetes es az eredeti felalas (Carfford, Brightman, Barton) vilaghiruve tette. es persze az uj film se rossz. 5.1 hangzas, amit igazan megerdemel
  • Atkamon
    #9
    Én szerepeltem egy musicalben! A Nyomorultakban!
  • zakika
    #8
    igen, mindketto jo. de egy kicsit mas a musical (szimpadi) es film valtozat. plane a greasenel. Talan a film jobb mindkettolbol.
  • zakika
    #7
    az a nem megszolalas volt mar nekem is. sot, egy holland rajongonak is akivel egyut neztuk vegig a Taniec wampirow Varsoi eloadasat. A szunetben amikor kigyulladtak a fenyek nezek ra, o mered a szinpadra... egy kukkot nem ertet (en egy kicsit) de teljesen oda volt.

    sajna nem lattam meg magyarul a Romeo es Juliat, sot sehogy mashogy, de szeretnem. Mindenesetre nem zarkozom el mas nyelvtol sem. Az angol valtozatban mas egy kicsit a hangszereles
  • Szabina
    #6
    én nem igazán vagyok musical rajongó (inkább az operát szeretem), de az Operaház Fantomjáért egyszerűen odavagyok. Ezerszer láttam már, és magam is énekeltem már belőle részleteket, egyszerűen imádom :)
  • péder
    #5
    Jézus Krisztus Super Star
  • Dichter
    #4
    Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról. Nagyon jó volt. A Ruttkai Éva színházban láttam kb 1 hónapja. Sajnos soha többet nem tudom megnézni, mert az egyik főszereplő, a Ruttkai Éva színház igazgatója, Nagy Miklós a közelmúltban egy balesetben elhunyt.

    Egyébként meg Hair verhetetlen szerintem.
  • B0B0
    #3
    A legjobb a Hair
    Grease se rossz
  • Szid
    #2
    Egyértelmüen Rómeó + Júlia. De csak magyarul. Lúdböröztetöen élvezetes. Az operettszinházban láttam a Szinetár Dórával... Fantasztikus volt. a feleségemmel meg sem tudtunk utánna szólalni
  • zakika
    #1
    Ha jol láttam meg nincs ilyen topic.
    Musicalek mostanaban elég nagy teret foglalnak a zeneben. Vannak akik csak ezt halgatnak, gyujtenek. Nem vagyok egy nagy musical rajongo, de azert szeretem meghalgatni oket. Szeretem ha van a zeneben tortenet is es ekveredik benne a modern es klasszikus hangzas (vagy a tradicionalis). Ki hogy van vele? Szeretitek, mit szerettek benne.
    Nekem a kedvencem a Tanz der vampire vagyis Vampirok tanca amit ketszer lattam - egyszer Becsben es egyszer Varsoban. Remelhetoleg egyszer Budapestre is eljut.