11
  • Zoli108
    #11
    Sajnos tényleg nagyon gyenge a film nem hiába halogattam hónapokig.Senkinek nem ajánlom :(
  • hopp
    #10
    a cikk kicsit indexes-fikázós, de jó :D
  • I.C.ram
    #9
    Nem tudom miről beszélsz... Vidocqot anno én moziban láttam itthon.
  • winnie
    #8
    csak én érzek kis nyelvtani, vagy verbalisztikai ellentmondást ebben?

    "ebben a filmben egyedül a helyszín, a zene, a rendezés, a főszereplők játéka, a díszlet, a párbeszédek volt jó".
  • Pappi
    #7
    Ebben a filmben egyedül a helyszín és a zene volt jó.
  • IStexI
    #6
    A posztere sem 1 műremek... 5lettelen 0. Gyakorlatilag 3 kép egymásba fadel és még csak jónak sem mondanám őket... Fény elvágja keresztbe de alatta is láccik a felső kép kopása. Ja meg rábasztak 1 textúra filtert oszt cső... Na de nem offolok tovább:)
  • Matyóhímzés
    #5
    Jaja cikk szokásossan jó, a film meg egy rakás......
  • fbk
    #4
    Gratulálok a cikk írójának! A jó szövegek feldobjákaz egész írást.
  • winnie
    #3
    általában úgy van - mondjuk a vidocq az francia film és volt is nálunk moziban.

    a half light viszont valóban videóra készült film, amit nálunk a forgalmazó moziba álmodott, és annyira nem is szerepelt rosszul. (olykor ez a kifacsart helyzet is előfordul, nem példa nélküli)
  • Cat #2
    http://www.movieweb.com/movies/film/24/3624/summary.php

    Érdekes, movieweb azt irja hogy "Direct to Video" - ezekszerint amcsiban a mozikban nem is játszották? Ugytudtam eddig hogy fordítva van, mármint nálunk van hogy az is csak videón jön ki, ami ott rendes mozifilm (pl. Vidocq, Equlibrium stb.)
  • Blasta
    #1
    Ez tipikusan az a film, amiről MINDENT megtudsz a bemutató alapján, totál felesleges rá beülni moziba, szigorúan "letölt-megnéz-töröl" kategóriás, Demi Moore ide vagy oda...