64
Régi számítógépes újságok
  • akos
    #1
    Sziasztok,

    van egy nagy adag régi számítógépes újságom, covok, pc ultra, megboldogult zed magazin és hasonlók...
    ha van valaki, aki még emlékszik ezekre, ne adj isten gyűjtő, vagy efféle, akkor valami jelképes dologért cserébe szívesen áttestálom rá az újságokat.
    amúgy meg irány a papírgyűjtő konténer.

    egy ideig most nem leszek neten, ha valakit érdekelnek a magazinok, akkor irjon ide, vagy irjon privátot;
    egy hét múlva jelentkezem.

    üdv-
  • akyyy
    #2
    nekem is van egy rakás de nem szabadulnék meg tőle az tuti:)
  • ngcsnet
    #3
    ha autós újságról lenne szó akkor mondanám hogy ide vele, de én még az új pc újságokat se olvasom (minek ha van internet?)
  • blackgamer
    #4
    576 első évadok vannak meg, még C64-es és Amigás játékok voltak benne
  • akos
    #5
    egy rakat régi autós is van... mercedes/bmw prospektusok... (lassan már oldtimer szériákról) 1990, 1991 autókatalógus... ilyesmik.
    -
    1999-2000 környékéről moziks újságok...
    -
    meg egy nagy adag szerepjátékos újság még a kezdetekből 1994...1999
    Rúna, Holdtölte, Dragon, Bíborhold stb stb.
  • Anubys
    #6
    Engem a gamer magazinok érdekelnek, mit kérsz értük?
  • akos
    #7
    mondjuk... 2 dvd-rw?
  • Lammer
    #8
    az osszes COV megvan?
    mert akkor mit kersz erte?

    STIPPISTOPI! :D
  • akos
    #9
    nem az összes cov. 1-2-3 évfolyam... asszem 93-tól kezdve... vagy valahogy igy. pontosan nem emléx.
  • Cat 02 #10
    nekem 576 98 as de az is aranyat ér :D tegnap olvastam Lula 1-et :P
  • allock #11
    1999. októberi Gamestar :D
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Nekem megvan :PP

    Tiberian Sun bemutató:PPP
  • Szega87
    #13
    nekem 97 től megvana pcguru nagyrésze ! 96 tól pc world ! gamestar és egyénbből is van pár!
  • Csuhai G
    #14
    Nekem 2000-től kezdve 2004-ig megvolt az összes PC Guru szám. Gondoltam beadom valahova kapok érte 1 kis pénzt, de inkább végigkérdezek pár ismerőst, hogy nem-e kell-e nekik. Egyik ismerősömnek kellett, hogy "Oké! Nekem add! Elolvasom mind!!". Jólvan gondoltam, és odaadtam neki az összeset. Másnap felmegyek hozzá, és megkérdezem tőle, hogy hova tette a sok újságot, és azt válaszolta, hogy "Jaa, azokat?? Bevittem papírgyűjtésre!" !!

    Jól át**szott... Kiszámoltam, hogy durván 1500 FT-ba került 1 db PC Guru, az 75 000 FT 2000-2004-ig. Lehetett volna belőle pénzem is, de azt hittem, hogy másnak "segítek".
    Nah mind1, nem sajnáltatom magam, csak azért mondtam, hogy nehogy így járjatok, mint én!
  • TomBond
    #15
    Engem lehet érdekelnének a Mercedes prospektusok attól függ mit kérsz érte. Gyűjtő vagyok!!
  • Shadow_THH
    #16
    Én tudnék valakit akinek guru magazinok kellenének. Ha van olyanotok akkor írjátok meg légyszi
  • Shadow_THH
    #17
    én anno a DiscMagokat szerettem nagyon a cd-ken. Kendermag volt a legnagyobb ^^
  • akos
    #18
    megvolt anno... terrornews, kendermag összes...
    meg még egy két ilyen okosság :)
  • Szega87
    #19
    nekem van gurum sok , irj hogy melyik kell!^^
  • Shadow_THH
    #20
    régi szép idők ^^
  • Bandee1987
    #21
    nekem van 96-os chip cd-m is :)
  • Arthas
    #22
    93-mas 576kbyte a legrégebbi újságom :D
  • Rage47
    #23
    nekem van 94-es pc gurum. asszem 94-ben indult ez az ujság..
  • PrasCo
    #24
    Ahh, jó öreg Commodore Világ. :) Mikor tolták, még olvasni sem tudtam, most meg, mire hülyére röhögöm magam azon a három újságon, ami bátyus cuccaiból megmaradt, C64-ek sehol...
    pedig nincs is királyabb game, mint a Dizzy. Na jó, meg a Test Drive, és a Rick Dangerous.
  • hmhm
    #25
    Rúnáktól nem vállsz meg?
  • Dj Faustus #26
    Nekem meg 1980-as évek beli Mikroszámítógép-magazinjaim vannak. ZX81, C64, V20, Basic, Logo, és más hasonló nyalánkságok. Ó, azok a régi szép idők...
    Vagy az Új Alaplap magazin - az is egy jó újság volt...
  • Shadow_THH
    #27
    chip magazin floppy melléklettel. Kétszer olyan nehéz lett tőle az újság

    kár hogy 576 nincs már a tv-ben, kiskoromban sokat néztük, meg a telefonos játékokat is
  • DEXTER92
    #28
    lol
    ez olyan árveréshez hasonlít...
  • DEXTER92
    #29
    csak régi playboy van itt :)
  • Voltan
    #30
    Nekem is megvan egy csomó 576 meg CoV az első számoktól. Olyan 95 körül hagytam abba a gyűjtésüket.
  • Random work
    #31
    Nekem az A guru (Amiga guru) legtöbb része megvan sajna nem volt egy sikersorozat először összement aztán egyre eltűnt.
    Van még 576, GURU és ZED (első számok).

    Mióta van net nem izgatnak az újságok a régiek időnként a kezembe akadnak elég mókás a képeket elnézni és, hogy akkor mi volt egy atom gép.
  • Dj Faustus #32
    Néhány ár egy 1985-ös Mikroszámítógép magazinból (a magazin ára 30 Ft volt):

    Primo személyi számítógép (Basic programozási nyelv, 16*42 karakteres szöveges illetve 256*192-es grafikus felbontás, kazettás magnetofonra, TV készülékre csatlakoztatható) 16 kbyte ROM-mal, és 48 kbyte RAM-mal 19339 Ft.
    Külön tápegység hozzá: 4600 Ft.

    IBM AT 1 MByte RAM-mal; egy 1,2 MByte-os, és egy 360 kByte-os floppy-meghajtóval; 20 MByte-os vinyóval, EGA monitorral, Quietwriter nyomtatóval 12586 US dollár.

    Macintosh Motorola 6800-as 7,83 MHz-es procival, 512*342-es felbontású képernyővel, 64 kbájt ROM, 128 kbájt RAM, 3,5 inch-es Sony floppymeghajtó (az 1 oldalas floppy 400 kbájt, a 2 oldalas 800 kbájt kapacitású), 58 gombos billentyűzet (klaviatúra), "egérke" (így írja az újság!!!!), nagy sebességű (?) soros busz (ja és a gép a képernyővel, a lemezmeghajtóval egybe van építve - így nyom 10,5 kg-ot) - na ez összesen 1995 és 2495 dollár közötti gyári áron volt kapható. Hozzá való MacWrite szövegszerkesztő illetve MacPaint grafikai program együtt: 195 dollár. Logo vagy Basic, vagy Pascal, vagy assembler egyenként 99 dollár volt.
  • Dj Faustus #33
    A Primo-ról bővebben itt.

  • Shadow_THH
    #34
    amiga animációk
    az amiga gépek mekkora királyságok voltak már
  • Dynamic
    #35
    Nekem régi PC Gurujaim és 576 Kbyte-jaim vannak főleg(kb.1998-2002 környékiek, közöttük minimális Gamestar,Zed,PC Format).Egy részüket már odaadtam, de még így is van legalább vagy 80-100 db.Szívesen odaadom bárkinek teljesen INGYEN, de a szemétbe nincs szívem kidobni.Nyíregyházi vagyok.
  • GanXstaZoleeWrk
    #36
    szasztok

    Van görbe lábú ninja-s CoV meg egy raklap még
    Kezdetektől Guru, 576,
    szerepjátékos ujságok szintén sok, Runa biborhold, Dragon magazinok, stb.

    Ha kell vkinek vmi olcson akkor üzenjen. vagy [email protected]
  • Mayday
    #37
    Hmm... Nekem hianyzik az egyik szam a Dragonbol...
  • Halfer
    #38
    már a GamePro-ra is lehet mondani hogy "régi számítógépes újság" ... sajna ... itt vannak fanok (rajtam kívűl)?
  • ngcsnet
    #39
    és az autósokért?:P
  • spy803
    #40
    Ja, én még az elején vettem, csak nem megszünt? Sanyi volt a király!