29
Egy progi, amivel kezelheted a dvd listádat
  • grizzly21
    #29
  • grizzly21
    #28
    a link ugyanaz
    setup
    De már müködik az összes skin is. hamarosan edit mód is lesz, addig manuálisan:)
    Ja és van honlap is:
    dvd lister website
  • Krezga
    #27
    királyos:D
  • grizzly21
    #26
    sajnos még csak txt átírásával lehet módosítani, de mivel úgy néz ki van rá igény igy megcsinálom majd rendesen
  • Krezga
    #25
    kérdés:Ha beírtam már egy filmet, azt a progin bellül nem lehet változtatni, csak a txt fileban?
  • Krezga
    #24
    Tetszik:D
  • grizzly21
    #23
    #19 ennél ujabb?
  • Styrex
    #22
    Van újabb verzió?
  • zaki
    #21
    KÖSZI
  • grizzly21
    #20
    természetesen uj film hozzáadása megy
  • grizzly21
    #19
    setup
    Már lehet szedni!
    Még csak a default skin érhető el, illetva a listát még nem lehet szerkeszteni, csak manuálisan, azért szerintem jóval használhatóbb, mint az előző.
  • grizzly21
    #18
    kisebb technikai gondok voltak (begipszelték a lábam), de a fejlesztés nem áll le, ma 9 ig nagyon remélem h meglesz.
  • zaki
    #17
    köszi
  • grizzly21
    #16
    az nagyon helyes!:)
    Én bízom benne, hogy még ma kész lesz, de mindenképp azt szeretném, hogy leelllenőrizve, jól menjen a dolog, ne legyen benne semmi hiba. amint kész ide rögtön be lesz linkelve:) csak türelem
  • zaki
    #15
    már várom nagyon a progit
  • zaki
    #14
    jaok :)
  • grizzly21
    #13
    hát lesz egy olyan gomb, hogy film hozzáadása, ott beirod a nevet, feliratot, stb nyomsz egy OK-ot és kész.
  • zaki
    #12
    "nem manuálisan kell filmet hozzáadni hanem lesz külön opció, ami ezt elvégzi"

    és ezt hogyan? :o
  • zaki
    #11
    ehh, jókor szólsz :()

    na mind1, akkor megvárom az újabb verziót, úgyis kezdtem már kicsit unni a dolgot :D

    köszi szépen
  • grizzly21
    #10
    ne csináld!!!!
    Pont most hétvégén, vagy még ma, mindenesetre max 1 v 2 napon belül lesz kész a v0.9, ahol:
    -nem manuálisan kell filmet hozzáadni hanem lesz külön opció, ami ezt elvégzi
    -többféle skin, nagyobb átláthatóság, nagyobb ablakméret
    -installáló progi
    - meg egy két finomság
    ugyhogy mindenképp érdemes megvárni sztem:)
  • zaki
    #9
    jó kis progi, meg is csinálom a magam kis listáját
  • grizzly21
    #8
    http://sajatdvdlista.uw.hu
    uj domain:)
  • grizzly21
    #7
    csakhogy ez freeware és saját fejlesztés:P
  • ngcsnet
    #6
    olyan mint a WII (Where is it?) cd-kereső.
  • grizzly21
    #5
    Igen, a lista.txt-t olvassa be minden indításnál, tehát a programmal egy mappában kell lennie egy lista.txt-nek.
    Amit én csatoltam a ZIP-be az az én saját listám, példaként, azt kell átírni, de van a txt legelején egy kisebb használati útmutató, hogy hogyan.
  • Szega87
    #4
  • ricky
    #3
    HOgy lehet bele új listát csinálni? Csak a txt szerkesztésével?
  • Thanatos
    #2
  • grizzly21
    #1
    Ezt a progit saját használatra csináltam, de ha valaki hasznát veszi rajtam kivül annak csak örülök-nem dolgoztam hiába. Egy -szerintem- könnyen szerkeszthető txtből olvassa be a listát a program, így a txt-t gyakorlatilag másnak is el lehet küldeni akinek megvan a program.
    Még nincs kész, ezért fejlesztési ötleteket is szívesen várok.
    Ahonnan le lehet tölteni:
    DVD Lista