18
  • Dr Kacsa
    #18
    nekem nincs bajon PGSM-el, régótta vagyok előfizető!de tény az árból engedhetnének nem csak az áfából:-))
  • ooz
    #17
    http://www.pannongsm.hu/kozlemenyek/060114.pdf

    még bő két hét és kiderül
  • [18th RCT]Chaos
    #16
    Inkább stílust váltson a PGSM, mert az is ráfér...

  • ooz
    #15
    ezt a váltást én már sokszor elképzeltem... de egyik szolgáltató sem tökéletes, és cseberből vederbe...
    úgyhogy maradtam pannonnál
  • klastrom
    #14
    Árcsökkentés há persze.Majd egyszer biztos...
  • concrete
    #13
    remélem a névváltással valamilyen árcsökkentés is lesz az ügyfelek felé, mert már igencsak időszerű lenne

    különben ahogy a pannon nevet vált, úgy én meg szolgáltatót
  • Béla bácsi
    #12
    Legalábbis ez a látszat. A látszat meg néha csal.
  • akyyy
    #11
    amugy az lesz a neve hogy T-Pannon :)
  • Tetsuo
    #10
    Az előre eszedbe jut, hogy kihúznak 5 számot; csak az nem, hogy mik azok? :)
  • Bith
    #9
    Egyébként az a mókás, hogy pont tegnap, vagy tegnapelőtt jutott valamiért eszembe, hogy ezek is biztos nevet váltanak majd a GSM miatt.
    Így legyen ötösöm a lottón!
  • Bith
    #8
    Biztos Pannon Telecom, vagy Pannontel, esetleg Pantacsöki Boborján.
  • klastrom
    #7
    Mert itt hon magyar tőkével esetleg hajléktalan lehetsz a románoknál meg Isten...
  • EvilDevil
    #6
    Ez a világ rendje,,, magyarországon osztrákok, németek, angolok, amerikaiak kezében vannak a cégek... mert nekik van tőkéjük... ami egy magyar cégnek nincs meg.. illetve csak kevésnek..

    Amugy Romániában, Horvátországban meg sok cég magyar kézben van.... illetve magyarok vásárolják fel...
  • fflx
    #5
    hogy te milyen okos vagy. uberokos
  • Fenjoy
    #4
    Mint szinte minden cégnek már rég nem magyarok a tulajai:) Ez van... szép uj világ:) De lendületben az ország... ÜberLoL
  • [18th RCT]Chaos
    #3
    Ja!
  • ooz
    #2
    mivel ezek tulajdonosai már rég kurvára nem magyarok.
  • szombi
    #1
    Mi a f*sznak kell állandóan nevet váltania a jól menő, népszerű és ismert magyar cégeknek?

    Példa: Bonbonetti, Westel, Vivendi Telekom Hungary...