65
HIP-HOP/ ruhák, felszerelések
  • cicai
    #25
    aha
  • bld
    #24
    akkor jó:))
    sry csak olvasgattam, ezt a stresszelést meg nem bírtam sry nem akartam bántani senkit
  • cicai
    #23
    én is eszt mondom!
  • bld
    #22
    én azt nem értem miért kell ennyire feszengeni ezeken a baromságokon, elmész egy boltba mert mondjuk kell egy gatya megnézed és amelyik tetszik elviszed ha nagyon dárga akkro meg nézel egy másikat, én nem lakom gigapoliszban sőt ilyen tipikusan hiphop cuccokkal foglakozó bolt is talán két esetleg 3 említésre méltó van mégis mindíg találok vmi jót és nem is oylan drágán egyébként sem tehetném meg h 20on ezer forintos pólókba meg 30rongyos gatyákba pózerkedjek az maradjon a divat reppereknek:) köze nincs az igazi hiphop-hoz.. szánalom
    nem otm de msot komolyan ha megvesztek egy cuccot akkor az a lényeg h dada legyen és akkor attól érzed magad jobban.. speciel pont azért hoztam fel példának ezt a márkát, mert talán pont a dada design-jait jellemzi gyakorta a túlkapás feltűnősködés.
    Sztem ha nézek egy cuccot magamnak akkor az a fontos, h elsősorban a funkcióját teljes mértékben betöltse és h jól érezzem magam benne, szvsz ez a legfontosabb.

    egyébként felhívnám a figyelmet még egy márkára amivel elég ritkán találkozok de sztem elég jó cuccokat csinálnak és nagyon jók a szabások is: southpole
    sry.
  • cicai
    #21
    márkátlan is jo ám
  • Csesza
    #20
    ez neked drága???? ennél olcsóbban márkás satyekokat nem fogsz kapni max a kínaiba de kíváncsi vagyok hogy az mennyi ideig fogja bírni?!
  • Palinko
    #19
    akkor vegyél a kínainál,majd gyere 2 hét múlva és megkérdezzük,hogyan áll :D
  • cicai
    #18
    drága
  • jax
    #17
    ...visszateheted őket.
  • Daza500
    #16
    "Jók a fogaid, Laci"
  • schrank
    #15
  • Phat Smoker
    #14
    ami nem hiányozhat egyetlen rapper kelléktárából sem:

  • Maco13
    #13
    ITT is van pár fullcap
  • Palinko
    #12
    a felszerelések alatt mit értettél? :D
  • cicai
    #11
    a hiphop.hu-n nagyon drága
  • jax
    #10
    Ha már ittvan ez a topic, akkor írjunk olyan címeket, ahol lehet hiphop-cuccokat venni. Kezdem:
    hiphop.hu
    hip-hop.bolt.hu
  • cicai
    #9
    köszi a tippet!
  • Tmac
    #8
    ha meg phat farm,mecca,dada,pelle pelle,vokál,sean john, kell azt olyan helyen kell vanni mert van ahol min 5000ft-al olcsóbb a cucc
  • cicai
    #7
    azok is jok
    is-is
  • schrank
    #6
    a hamisított márkás a legszarabb minőség akkor inkább vegyél egy "noname"et ami olyan mint a márkás minőségre csak nincs ráírva ja és ha már hip-hop cuccok akkor :
  • Tmac
    #5
    nemera sapi min 5999ft ha szerencséd van akkot a sima cap 3999ft (ha leárazás van)
  • cicai
    #4
    de most minek vegyek márkásat, amíg egy hamísítottat veszek. van eltérs a véd. márka miatt, hogy ne legyen illegális. és ez csak 2000FT és nem 10000FT!
  • cicai
    #3
    tudom
  • Dichter
    #2
    a fullcapekre gondolsz? A márkát kell megfizetni. De ez nem csak a hip-hop cuccokra igaz, hanem egyéb márkás holmikra is.
  • cicai
    #1
    Basszus, épp most fejeztem be a google-ba a szörfözést. Néztem a ruhákat, vagyis az árukat. Erre bazd egy sapka 6500FT. azt hittem, hogy hátastdobok. Nézegetek tovább, pólók: 10000FT (átlagos cuccok, amik még a TESCO- ban is kaphatok) ezzel már nem törődtem. hogy ezek miért ilyen drágák.