65
HIP-HOP/ ruhák, felszerelések
  • cicai
    #1
    Basszus, épp most fejeztem be a google-ba a szörfözést. Néztem a ruhákat, vagyis az árukat. Erre bazd egy sapka 6500FT. azt hittem, hogy hátastdobok. Nézegetek tovább, pólók: 10000FT (átlagos cuccok, amik még a TESCO- ban is kaphatok) ezzel már nem törődtem. hogy ezek miért ilyen drágák.
  • Dichter
    #2
    a fullcapekre gondolsz? A márkát kell megfizetni. De ez nem csak a hip-hop cuccokra igaz, hanem egyéb márkás holmikra is.
  • cicai
    #3
    tudom
  • cicai
    #4
    de most minek vegyek márkásat, amíg egy hamísítottat veszek. van eltérs a véd. márka miatt, hogy ne legyen illegális. és ez csak 2000FT és nem 10000FT!
  • Tmac
    #5
    nemera sapi min 5999ft ha szerencséd van akkot a sima cap 3999ft (ha leárazás van)
  • schrank
    #6
    a hamisított márkás a legszarabb minőség akkor inkább vegyél egy "noname"et ami olyan mint a márkás minőségre csak nincs ráírva ja és ha már hip-hop cuccok akkor :
  • cicai
    #7
    azok is jok
    is-is
  • Tmac
    #8
    ha meg phat farm,mecca,dada,pelle pelle,vokál,sean john, kell azt olyan helyen kell vanni mert van ahol min 5000ft-al olcsóbb a cucc
  • cicai
    #9
    köszi a tippet!
  • jax
    #10
    Ha már ittvan ez a topic, akkor írjunk olyan címeket, ahol lehet hiphop-cuccokat venni. Kezdem:
    hiphop.hu
    hip-hop.bolt.hu
  • cicai
    #11
    a hiphop.hu-n nagyon drága
  • Palinko
    #12
    a felszerelések alatt mit értettél? :D
  • Maco13
    #13
    ITT is van pár fullcap
  • Phat Smoker
    #14
    ami nem hiányozhat egyetlen rapper kelléktárából sem:

  • schrank
    #15
  • Daza500
    #16
    "Jók a fogaid, Laci"
  • jax
    #17
    ...visszateheted őket.
  • cicai
    #18
    drága
  • Palinko
    #19
    akkor vegyél a kínainál,majd gyere 2 hét múlva és megkérdezzük,hogyan áll :D
  • Csesza
    #20
    ez neked drága???? ennél olcsóbban márkás satyekokat nem fogsz kapni max a kínaiba de kíváncsi vagyok hogy az mennyi ideig fogja bírni?!
  • cicai
    #21
    márkátlan is jo ám
  • bld
    #22
    én azt nem értem miért kell ennyire feszengeni ezeken a baromságokon, elmész egy boltba mert mondjuk kell egy gatya megnézed és amelyik tetszik elviszed ha nagyon dárga akkro meg nézel egy másikat, én nem lakom gigapoliszban sőt ilyen tipikusan hiphop cuccokkal foglakozó bolt is talán két esetleg 3 említésre méltó van mégis mindíg találok vmi jót és nem is oylan drágán egyébként sem tehetném meg h 20on ezer forintos pólókba meg 30rongyos gatyákba pózerkedjek az maradjon a divat reppereknek:) köze nincs az igazi hiphop-hoz.. szánalom
    nem otm de msot komolyan ha megvesztek egy cuccot akkor az a lényeg h dada legyen és akkor attól érzed magad jobban.. speciel pont azért hoztam fel példának ezt a márkát, mert talán pont a dada design-jait jellemzi gyakorta a túlkapás feltűnősködés.
    Sztem ha nézek egy cuccot magamnak akkor az a fontos, h elsősorban a funkcióját teljes mértékben betöltse és h jól érezzem magam benne, szvsz ez a legfontosabb.

    egyébként felhívnám a figyelmet még egy márkára amivel elég ritkán találkozok de sztem elég jó cuccokat csinálnak és nagyon jók a szabások is: southpole
    sry.
  • cicai
    #23
    én is eszt mondom!
  • bld
    #24
    akkor jó:))
    sry csak olvasgattam, ezt a stresszelést meg nem bírtam sry nem akartam bántani senkit
  • cicai
    #25
    aha
  • Duddits
    #26
    Caponába van egy Hi-Hop/Rapper bolt. Kettő darab Wishot cipőt adnak 1 darab áráért!! Gyorsan menjetek, amíg a készlet tart!! 7990 Ft. Plusz lehet kapni valamilyen együttest + egy Wishot cipőt 9990 Ft. Szerintem az is megéri! Szóval menjetek aki tud!
  • Duddits
    #27
    Szóval Camponába Hip-Hop. Csak elírtam.
  • cicai
    #28
    köszi a tippet
  • Maco13
    #29
    lehet venni egy darab cipőt?
  • bld
    #30
    az most a menő:D
  • Duddits
    #31
    Egy pár, na!
  • asfa
    #32
    hy!nemtom hol kérdezzem meg!de nem tud valaki Bp-n egy boltot ahol max 9ezer forintig lehet jo rapper gatyát kapni!a lényeg hogy jo bő legyen!akár farmer akár nem!inkább nem!akár egy linket tudna adni ahol vannak ilyenek!
    itt nem annyira látszik de kb-ra!ilyen kellene ilyesmi bő!
  • cicai
    #33
    veszprémben a vásárban FUBU, Eminem, ÉS, ECKO... van 6000Ft
    akkaor bp még drágább szentem
  • bld
    #34
    höhöhöhöö
    vásárban lol:):)
    ja és tedd hozzá azt is h az !eredeti! még drágább:D
    amúgy meg 9k ért már elég jó gatyát kapsz
  • cicai
    #35
    minek eredeti amikor tök ugyan az a hamisítvány mint az eredeti.
    és még olcsóbb is
  • bld
    #36
    hát nemminden esetben..... nekm is volt egy 3k-s gatyám nem mondom de inkább veszek két 10k-s gatyát mint 3 6k-sat
    egyébként szabásban is jobbak pl a 3k-s gatyából a megfelelő mérethez (szár,ülep stb) akkora méret kellett, h kb kétszer férek bele derékban míg ugyanez a szitu (a southpole-lal például) öv nélkül sem esik le mert jobb a szabás... én sem vok lóvés de inkább a minőség mint a mennyiség
  • Fido4life
    #37
    Ezt hol lehet megszerezni ??
  • Fido4life
    #38
    szal a BounceStore, egy Divat Tróger, Keleti, Köcsög Láma bolt ! NEm ajánlom senkinek se.. Mindenből 1 darab van, és ami olcsó, az épp használhatatlan. Ajánlom a Westendben a Dadás boltot, elég hozzáférhető áron lehe tcipőket venni, elég sok méretben és Sapkál is vannak dögivel..
  • busman001
    #39
    hát igaz a bounce-ban télleg atomdrága minden, de ettől még nem rohanok egyből dada-át venni. nem tudom a dada-t valamiért nem csípem talán azért mert minden 2. "brazilon" az van. ha nincs pénzem akkor inkább kiugrok a kőbazárba és veszek egy kamu sean john-t ami kb full úgy néz ki minhta eredeti lenne és másoknak még azt is mondhatod hogy külföldről van:D
  • Fido4life
    #40
    kőbazár ? :)