25
  • Neurotoxin
    #25
    "Eddig ha meglátták a telómat:
    "Na V3-mad van? nekem is teccik , megnézhetem?"
    Ezután majd:
    "Húú ez az új Samsung?!?! megnézhetem?"
    "Nem ez csak egy V3 Motorola"
    Rothadj meg Samsung, eddig se volt samsungom, de ezekután főleg nem lesz ,,|,. "

    Ez alapján elképzeltem ,hogy milyen ember lehetsz.....szánalmas, meg se haragudj...LOL
  • Meszesán Imre
    #24
    nagyon jók
  • beatz
    #23
    végre egy értelmes hozzászólás így 20 lényegtelen után
  • Karter
    #22
    Szerény véleményem szerint mind a két készülék (V3x és 804SS) samsung fejlesztés... simán el tudom képzelni hogy a Motorolának gyártotta a Samsung és megeggyeztek hogy ugyanolyan specifikációkkal nem dobhatja piacra a Samsung így kivették a memória bővítési lehetőséget... volt már rá példa nem is egy (pár LG készülék, Siemens ST55 ... stb)... Gyanús hogy a V3i és V3x nagyon különbozik megjelenésében holott tudását tekintve simán vihette volna tovább a RAZR V3 vonalat, ami nagyon sikeres... De amint kijön, lesz alkalmam összehasonlítani őket belülről és ott minden kiderül :))
  • MacrosTheBlack
    #21
    A V3X az suxx, vastag, gagyi műanyag, hiába nagyobb tudású mint a sima V3, egyszerű ecseripiacos kinézete van. A V3I mindenben veri, és kinézetre is fényévekkel jobb.
  • MacrosTheBlack
    #20
    kellemetlenséget is okozhat a 804SS név, hiszen Európában nem igazán jó emlékeket ébreszt az SS betűkombináció

    Sodinak ideális. :DD
  • maestro85
    #19
    Mondjuk ha telhetetlen lennék akkor én is annyit használnék, de mp3 lejátszóm van külön, rájöttem hogy képes hívás minek, jó a vizuális memóriám, csengőhangok ezreit minek tegyem fel mikor ugyis eggyet használok egyszerre, fényképezni meg jobban szeretek értékelhető szinten digi kamerával a pillanatnyi hülyeségeket meg minek fényképezzem le, mikor holnapra ugyis elfelejtem mert lényegtelen pillanata az életemnek és máris elég 1,5 MB szabad hely és megspórroltam minimum 40-60 ezret a telefonon :)
  • Tomalak
    #18
    én negyed gigàval is kuszkodok :) mpx200 4ever :d ((meg sx-1 is 4ever :d))
  • maestro85
    #17
    Egyetértek az első 5 hozzászólóval. Kit érdekel a 140MB mem 5 is bőven elég egy telefonba. legalábbis az enyém 1,5MB és abból 1MB szabad hely van.
  • Su0my
    #16
    Hová tart a világ?:) Amúgy nekem is motorolajom van, de xar lassú-talán lekközelebb samsungot veszek...:) pont ilyet?:)
  • CsabiDuke
    #15
    Én sem szeretem a samsungot, nekem is motorolám van, csak v550, de ez tényleg szar szemét dolog volt. csinálja a saját telóit, ne koppintson. Megmutatták hogy kell kinéznie? lol az ugyan az! És még bővíteni sem lehet, a 3G meg kit érdekel....
  • Highw@yPos.
    #14
    Szégyleje magát a Samsung, nekem is V3-mam van, razr black, de ezzel a telefonnal csak leégeti magát a samsung. Nem értem mi f*sznak kell ez? ott voltak a jó ki SGH szériák, szépek voltak sokat tudtak, miért nem annak a formatervezését fejlesztették? mindig is utáltam az ilyenfajta koppintásokat... Eddig ha meglátták a telómat:
    "Na V3-mad van? nekem is teccik , megnézhetem?"
    Ezután majd:
    "Húú ez az új Samsung?!?! megnézhetem?"
    "Nem ez csak egy V3 Motorola"
    Rothadj meg Samsung, eddig se volt samsungom, de ezekután főleg nem lesz ,,|,.
  • mesor
    #13
    Az jó hogy lopnak egymástól de ennyire azért már nem kéne!
    Egy az egybe ua mint a motorola (csak tud 3G)
  • PeeTeR
    #12
    miert egne? nem tunt meg fel hogy mindegyik a masiktol lopja az otleteket csak kicsit alakit rajta? nem kimondottan a mobil piacra gondoltam. hanem alltalanossagba ertem
  • PeeTeR
    #11
    bejovosebb mint a Motorola
  • DOT
    #10
    kilyelzővel ?...
  • Ombika
    #9
    Jaja szanalmasak!!
  • mesor
    #8
    Ezt most komolyan gondolták?
    Nem ég a pofájukról a bőr?
  • puntocsento
    #7
    szerintem is sokkal szebb a V3-as mivel nekem is olyan van feketébe :-))) különben a 3G annyira nem vonz. múlthéten kínáltak egy csír úgy 3G-s sanyó telefont minden szart tudott, óriási kilyelzővel 45Eft-ért. de úgy voltam vele, hogy a V3-as fényévekkel szebb, mint ahogy az kinézett, az se volt ronda, de meg se közelítette a V3-ast.
  • 12346
    #6
    én meg lexarom. egyik se jön be^^
  • szájmontemplár
    #5
    Szánalmas. Egyebet nem mondhatok :)
  • grebber
    #4
    V3X az isten ez meg kalap fos.
  • Macc
    #3
    Hat ja, a V3-as nyomaba sem er... meghogy megmutatjak hogy kell kineznie:)
  • Kata
    #2
    Egyetértek. Pofátlan koppintásnak tartom attól függetlenül, hogy ők minek tartják. :)
  • moha
    #1
    A V3-as szerintem szebb legalábbis a képek alapján.