84
osszuk meg egymással mire is jó egy-egy plugin
  • gordon 24
    #81
    Sziasztok!!

    Van nekem egy Adobe Photoshop cs3-mam. Szeretnék vele dds filékat megnyitni.

    Letöltöttem hozzá egy javitást amiben szerepel ez a file. Na most amikor meg akarom nyitni látja is, sőt a megnyitható filék listáján is fent van a dds. De amikor rákatintok azt irja hogy nem ismeri ezt a filét!

    Van valakinek ötlete mi lehet a gond? Vagy tudnátok segíteni, hogy milyen megoldással tudnék dds-filékat megnyitni?


    Előre is thx!
  • gordon 24
    #82
    Nem a Photoshop hibája! Szóval tárgytalan!
  • mazsola89
    #83
    Hi all! Nem nagyon értek hozzá csak valaki mondta h kell egy valamilyen plugin h meg tudjak nyitni dds filéket. Megmondom őszintén h nem olvastam vissza :( Kérlek segítsetek ja és bocs a lámaságért
  • istvan12
    #84
    Sziasztok! Mi a külömbség az adobe photoshop 10.0 és a 10.0 extended között? Melyik a jobb? Nekem sima 10.0 van full magyar. És még egy kis segítség kellene az a problémám egy 600*480 jpg. képből csínáltam képméret funkcíóval 80*80 képet. Azért kellett ilyen mert az egyik fórumra csak ilyen méretben lehet feltölteni képet avatarnak. na de most így a kép eléggé eltorzúlt. Az egyik hozzászóló ezt írta a fórumon: Na, felejtsd el az image size opciót, használd a crop-ot, ird be a 80 px x 80px 72 dpi-t, majd jelöld ki, mi maradjon a képen, és úgy "vágd le a képet", mert igy összetorzítva elég hülyén nézz ki. Mire gondolt ezzel nem tudom, hogy lehet így megcsínálni mível magyar a progim?!