549
Tőzsde - Befektetések etc
  • Fenjoy
    #28
    Köszönöm:)
  • TeddyKGB
    #27
    Azt már megszoktam, hogy az interneten sok ember szeret nagy dolgokat mondogatni, amikről inkább egy nagyon régi Vágó műsor címe jut eszembe.

    Kellemes tőzsdéről való beszélgetést (csak majd aztán bírd szusszal azt a rengetes hozzászólást )!
  • Fenjoy
    #26
    Nagyon komoly Frusztrácioid vannak velem szemben, sajnálak érte... azért nyitottam Az Sg-n ilyen topicot mivel még nem volt... csak ismételni tudom magam, tőzsdéről szeretnék itt beszélgetni és nincs kedvem moderálni a kommenteket...Köszönöm

    :)
  • TeddyKGB
    #25
    "tőzsdéről szeretnék beszélgetni"

    A lehető legjobb helyen akarsz beszélgetni erről itt az SG-n A kereső szerint ezen a topikon kívűl semmi egyéb hasonló nincs, míg az Index hemzseg a témától. Igaz, az index fóruma valóban nem óvoda.

    (Ja elfelejtettem : mi az összefüggés aközött, hogy azt a levelet tavaly küldtem, a regisztrációm meg 2006-os? )
  • TeddyKGB
    #24
    kb 3 mp-be került megkeresni a dátumot (a yahoo már csak ilyen profi) Mégis hogy a rákba lehetne gépelési hiba, amikor az "r" betű 5 billentyűnyire van az "o"-tól? De mindegy, még mindig sportfogadásból élsz?
  • Fenjoy
    #23
    Fuu ha nem írtam rá választ, akkor nem kaptam meg... de láttom mély nyomokat hagyott benned, hogy több honap is után emlékszel rá, ahogy a dátumot kivettem:) főleg hogy 2005 ös, a regisztráciod meg 2006 os ÜberLoL... és nincs igaza a gyerekek... ennyi:) az hogy gépelési hibákon lovagolsz már te is, szánalmas...ezért tettem be a linkeket hogy a szerencsétlen betegek ne tudjanak kötekedni, de láttom, tévedtem...:) tőzsdéről szeretnék beszélgetni... nincs kedvem az ovodához, köszönöm:)
  • TeddyKGB
    #22
    Szerintem igaza volt! Ja, 1x küldtem neked egy mailt (Sat, 8 Oct 2005), de valami "véletlen" folytán nem kaptam választ rá Mert aki "sportfogadásból él, egész jól", az miért írja a Gamebookers-t "Gamebrookers"-nek? Mert hogy nem gépelési hiba, az biztos!

    üdv : Teddy_KGB
  • Fenjoy
    #21
    Akkor fussunk köröket... lentebb lehet olvasni... hogy Tippmixt ajánlanak... erre én, azt balekok játszák! Bet356 fogado irodát meg rosszul írtam bet365van...rég ota játszom már ezeken is:) de írásodbol lejön hogy csak kötekedni szeretnél, ami ÜberLoL

    http://www.bet365.com/home/languageindex.asp
    http://www.gamebookers.com/

    Nos, tőzsdével kapcsolatban van valakinek kommentje azt szívesen venném, mint az ovodai feelinget:)
  • Butthead
    #20
    Bet356? Ilyen iroda nincs is! Gamebrookers? Ez nem brókercég!
  • Fenjoy
    #19
    Igazábol, csak a Tőzsde érdekel, a többi befektetési forma számomra halott... ergo nem éri meg, irtam PM-et!

  • dr Kotász
    #18
    A prompt piacon. Határidőn nyugodtan elbukhatod a pénzed nyolcszorosát is :-)
  • Gábor
    #17
    Tőkepiaci szaktanácsadó vagyok, ha komolyan érdekelnek a befektetési formák keress meg priviben!
  • Pharaoh
    #16
    De a van 10 millád, abból max -10 millát lehet csinálni, -80-at csak úgy ha már a részvény negatívba megy.
  • Fenjoy
    #15
    Tippmixt a balekok csinálják, akkor már inkább bet356,gamebrookers,betandwin etc, :)
  • Fenjoy
    #14
    Fél milliom lenne rá, de mivel a "tanulo" pénzt megkell fizetni, így 1-2 kiloval fogom majd kezdeni, hogy megismerjen és lássam a rendszert.
  • CattiBrie
    #13
    Tőzsde játék: Hírbörze
  • dr Kotász
    #12
    De olyat könnyű, aminek az ára csökken, ezáltal a hozamod negatív lesz :-)
  • Pharaoh
    #11
    +ba. Nem könnyű olyan részvényt venni, aminek az ára minuszba menne.
  • zaki
    #10
    + vagy -ba? :D
  • Pharaoh
    #9
    Van a Tözsdeliga nevü honlap ahol virtuális pénzzel ki tudod próbálni, hogy hogy menne neked élesben. A nyereményjátéknak már vége van, de ez első helyezett 1 év alatt 10 millából 80-at csinált.
  • Grenzjager
    #8
    na az említett összeg semmire sem jó!

    millák kellenek
  • gabber_saviola
    #7
  • tigeroo
    #6
    sztem először tippmixezzetek
  • artschi
    #5
    Mé'? Tőzsdézzek? Okos...
  • StephenKing
    #4
    Mekkora összeggel akarsz kezdeni?1-2száz ezerrel szerintem nem sok értelme van.
    Jó a topik ez engem is érdekel.
  • ngcsnet
    #3
    pff, sosem értettem mi a francot csinalnak, olyan mint a cirkusz
  • Csirke4
    #2
    Reggel elindul délig meg délután 2-ig emelkedik aztán visszacsökken.
  • Fenjoy
    #1
    Nos, Tőzsdézni akarok ebben az évben, félelmetes alacsonyok a banki befektetések, betét,takarék szmlák keservesek, befeketési, kincstári alapok 10% max, és ez is kevés... ingatlan mellett a tőzsde tűnik "normális" befektetésnek, a "hátrányai" ellenére is ... Engem olyan hozzászolások érdekelnének, akik Aktívan tőzsdéznek, és a véleményükre tapasztalataikra vagyok kíváncsi, alap dolgoktol kiindulva, mivel érdekel a dolog, csak kezdő vagyok benne...etc Köszönöm előre is!

    :)