31662
CRYSIS
  • Dj Xyberpunk
    #13243
    off:
    loooool :)))
    ezen beszartam
    "Favágószimulátorként: 100%
    Májusfaállítószimulátorként: 100%
    Olajoshórdólövőpakolószimulátorként: 100%" :DD

    meg baleen is:)
    "És utána ha belelősz meggyullad és végigég a csík mentén és felrobban a hordó?
    Ha nem akkor szar. " :DDDD
    on.
  • Nagylaci
    #13242
    Bocsánat. Elfeledkeztem róla, hogy ebben a topicban csak neked tetsző véleményeket lehet leírni. Véletlenül nem vagy te politikus?! Lehetnél...
  • Casseus
    #13241
    from EA

    DX10 HOLNAP:

    "A demó kizárólag a bemutató DX9-es változatot tartalmazza, az új kártyák előnyeit is kihasználó DX10-es változat holnapra várható."
  • Pretorian
    #13240
    Hááát, mit mondjak...szépnek szép, persze (mondjuk nálam nem), de valamiért még most sem értem ezt az óriási hájpot, én végig úgy éreztem, mintha FC-t játszanék szebb grafikával, nanosuitban...
    Engem nem nagyon győzött meg a demó, nálam még mindig a Bioshock a no1 FPS ebben az évben...
    De várjuk meg a teljest.
  • AntiHero
    #13239
    Nem fárad:) Most kelt fel:)
  • AntiHero
    #13238
    elig a hozzá hoyg UNREAL 1 POWAAA
  • Boxer HUN
    #13237
    MENJ MÁR!!!! A fáradt olaj mióta robban???
  • TIBI
    #13236
    Segítenétek?Letöltöttem a demót az ActionTrip-ről(hivatalos linkként adta meg egy magyar gémer oldal), de kitömörítés közben CRC-hibát kaptam.Kb. 5 órámba került a letöltés, ezért bosszankodom.Van erre a hibára megoldás vagy tudnátok másik linket ajánlani, ahonnan hibátlanul leszedhetném?
    Pls, help!
  • AntiHero
    #13235
    na de 1 tárt belelőttek?:)
  • Dj Xyberpunk
    #13234
    Minden very high-on, csak a shader high, no AA. 1360x768 (32" wide LCD) 15-38 FPS, (lenti konf.8800GTX + 1 magos 3700+ @2.8ghz) még pont játszható, de nem is ez lenne a baj.Shader very high-Blur felesleges túleffektezés -10fps (vegyélparasztdx10eskártyátés20magosprociteffektezés).Eléggé idegesítően gyorsan merül le a nanosuit. Nem minden törik :-) grafika szép meg jó, hangulat is eléggé ott van (egy 3DMark 2008 Jungle edition-nek simán elmenne :) ) Óriási volt a reklám (EA) de remélem a szavatosság is ilyen nagy lesz >> Kiváncsi leszek milyen lesz a MP-része (beta nem volt rossz) és kiváncsi leszek milyen lesz a teljes game sebessége majd az új configommal (Q6600) és egy átlagos konfigon. De ugyebár én is "vegyélparasztdx10eskártyátés20magosprocit"-ba esek/estem bele, dehát EZ a jövő, az effektek jönnek (a 20ezresek meg mennek :) , te/én meg vásárlod a százezres cuccokat ami jövőre semmit sem ér:) de nekünk, mint HC gamereknek ez a jövővönk :-) de ez már egy másik tészta. A lényeg, tényleg sokat dolgoztak rajta, ez látszik is, de pár érdekességet észrevettem :-)


    őrület, hogy belelövök a hullába és meg se moccan....

    --------------------


    Itt miért nincs semmi a tükörben ?:-) (lehet nem tettem fel a shader-t very high-ra :)))

    ------------

    és nem értem, hogy lehet ilyen ocsmány közelről a szikla textúrája, lehet nem vagyok grafikus és programozó, és nem értek az egészhez lószart se , de azért mindezt 2007-ben, max beállításokkal 8800 GTX-el.. hát ja :-)

    ------------




  • HM
    #13233
    Mert kötelező játszani vele? NEM

    Nem tudom minek fröcsögsz.
  • Evogordon
    #13232
    A mítosz vadászoknak se gyulad be :D
  • Nagylaci
    #13231
    Összegezném...

    Favágószimulátorként: 100%
    Májusfaállítószimulátorként: 100%
    Olajoshórdólövőpakolószimulátorként: 100%
    Azéngépemen3képkockávalltöbbjelenikmegmásodpercenkéntmintatiédenszimulátorként: 100%
    FPS -ként: jahogyezegyjátékkellettvolnahogylegyen%
  • AntiHero
    #13230
    Miért? ha szikrát kap akkor be kell gyúlladnia!
  • Prince23
    #13229
    Még csak be se gyullad?
  • Ribizlee
    #13228
    Hi!
    Hát lehet de az az érdekes h én pl ott azon az oldalon megnéztem a bf2142-őt és ott nekm a csíkot középre tolta szal átment a minimumon de én mégis a játékot teljesen fullon játszom és egy icipici szaggatás sincs benne.Szal sztem ez fasság ez a mérő de majd kiderül.
  • Evogordon
    #13227
    Igazából még a benzin tartálynak sem szabad felrobbannia csak nézned kéne a discovery-n a mítoszvadászokat


  • AntiHero
    #13226
    szar az egész igénytelen ah az olaj és nem robban fel!
  • bordy
    #13225
    nesze raptor :)

    http://doc.crymod.com/frames.html?frmname=topic&frmfile=index.htmsandbox 2 manual
  • Raptor 2
    #13224
    Sandbox 2 videóbemutató
  • AntiHero
    #13223
    pffffffffffff jószar-.-

    Felkellett volna akkor robbania!
  • Raptor 2
    #13222
    A játék szerkesztője! Nagyon cool, azt csinálsz amit akarsz (új sziget, küldetések, stb...)
  • bordy
    #13221
    sajnos nem, probáltam :D

    azt is hogy bevágtam a vízbe, aztán telenyomtam olajjal és melette robbantottam egy benzinest, de nem robbant be :D
  • SLICK
    #13220
    remélem ez nem kér CD-kulcsot...
  • Raptor 2
    #13219
    Nem, de van egy nagyobb cucc, amin már tényleg kurva nagyot néztem :D :

    Meglövöm a hordót a teteje felé... folyik az olaj! Megvárom amég eláll, ugyebár monnyuk lefogy a hordó a feléig, akor már hiába lövöm a tetejénél, emrt már csak félig van a hordó! És innentől már csak akkor folyik ha az alját lövöm!!!! xD BESZAROOOK
  • NeoMaN
    #13218
    mondjad már a high fps értékeidet légyszi
    :)
  • burg3r
    #13217
    mi az a sandbox?
  • Prince23
    #13216
    Hmmmm, cool. Akkor gondolom nagyon eredeti a fizika benne:)




    Na én má csak azért is megnéztem, h elindul e itt:

    System
    és a minimumot TÁMOGATJA GÉPEM!!!!!!!!! csak a reconemnedet nem.

    yupíííííí, remélem nem kamu.
  • BaLeeX
    #13215
    És utána ha belelősz meggyullad és végigég a csík mentén és felrobban a hordó?
    Ha nem akkor szar.
  • Nagylaci
    #13214
    Namosmábeszaroktőletek! :D Miféle történetről beszéltek?! Szuperkommandós hiperelit egység egy szigorúan titkos atomturbógúnyában bevetődik egy istenhátamögötti trópusi paradicsomban. Azonban kiderül, hogy mivel a tehenek módszeres erőszakolgatását megunt UFO-k épp ezen a szigeten akarják végromlásba dönteni a világot hát hősünk az egyetlen aki megmentheti. A világot. Az idegrendszeremet ki fogja megmenteni?!

    Történet:0
    Eredetiség:0

    Nade hová tűnt Ro Mu Hjon??!!
  • Raptor 2
    #13213
    De ez nagyon érdekes, hisz ha beöltöm az alap mapot, ott van teytura :S De ez nagyon elszomorít, remélem adnak hozzá mihamarabb peccset, mert leginkább a Sandbox érdekelt a demobol, meg ugy egyébként a játékból :(
  • burg3r
    #13212
    én is reménykedem benne hiszen annyira nem rossz ez a gép és ddr3 memó van rajta max megpróbálom tuningolni kicsit
  • Evogordon
    #13211
    dx9-re hogy lehet átállítani a grafikát???
  • Raptor 2
    #13210
    NA most már tényleg ámulok meg bámulok :D Egyszer csak ott egy olajos hordó... gondolom beleeresztek egy tárat
    és mi történi?
    folyik belle az olaj!!!
    Felveszema hordót, jobrabalra viszem, és olajcsíkot húzok magam jután :D BExarás!!!
  • bordy
    #13209
    ez valami sandbox-os hiba lesz vagy nem tudom, nálam se tölt rá semmit de másnál se ahogy nézzem a crymod oldalt. nem találja az alap texturákat vagy mit talán.
  • Prince23
    #13208
    Én még reménykedem a kibaxott 7300 Gt-ben:( Azért még is ott van 2 gb ddr2
  • Zsoltika 007
    #13207
    Nem a f**-t nem!
  • Mester01
    #13206
    szed le a gamet nézzd meg bazz!
  • NeoMaN
    #13205
    sehogy
  • BiG G
    #13204
    a far cry-hoz mérten szép fejlődést mutattak be. ott aztán tényleg semmiyen történet nem volt, itt pedig egy egészen jónak mondható van. főleg a demó utolsó 5 percére gondolok.