31662
CRYSIS
  • crossy104
    #13443
    privi ment.
  • gduck
    #13442
    A Crysis SP Demo\Game\Levels\island\benchmark_gpu.log fájlt nézzed meg, abban benne lesz a min FPS is :) Az biztos nem 30 ;)
  • gduck
    #13441
    pl. én is
  • crossy104
    #13440
    Ki játszik vista alatt?????
  • koschwarz
    #13439
    azért az ilyen kérdésekből, amire válaszoltál is látszik, hogy érdekes elképzelések vannak a grafikáról, illetve azok technikai hátteréről, és ezzel összefüggésben a gépigényről...akik alapból panaszkodnak minden új játéknál hogy milyen optimalizálatlan, azok általában ezekről semmit nem tudnak, és róluk el tudom képzelni, hogy mennyire lehet karban tartva a gépük
  • gduck
    #13438
    A demó mappájába csinálsz egy szövegfájlt system.cfg néven és beleírod a következő sort:

    r_displayinfo = 1

    Egy csomó minden ki lesz írva a képernyőre játék közben (DX verzió, beállítás, pozíció, FPS, stb...)
  • PyRex
    #13437
    milyen graf. beállításokkal? ez több játékban is van, általában ezzel spórolnak egy valag erőforrást... (csak akkor jelenítődik meg részletesen egy object, amikor már viszonylag közel van, így a legtöbb távolabb lévő objektum nem terheli a vga-t annyira, stb.)
  • janika15
    #13436
    tudnátok adni egy jó linket amin letom tölteni???
  • Zsoltika 007
    #13435
    Azért hogy ne legyen 2 fps 8800 gtx-en :D Ezt azért csinálják hogy ami már messze van ne látszódjon. Ergo nem kell kirajzolnia feleslegesen a vga-nak. Ahogy közeledsz a tárgyak felé, úgy növekedik a részletgazdagsága. Ekkora területen képtelenség lenne minden tárgyat egyszerre megjeleníteni. Ezért van hogy mozgás közben néhány dolog ahogy távolodik rondább maszásabb lesz míg ha valamifelé közeledsz egyszre szebben néz ki. Ez egy általánosan bevett szokás az olyan játékoknál ahol ekkora terep van.
  • Balumann
    #13434
    Legújabb driver fennvan, dx9 is frissítve van. Nincs tuningolva se semmi :|
    Másnak egyáltalán nem változik a környezet?
  • Nagy01
    #13433
    Rakd fel a legújabb drivert...vagy ha tuningolva van a vga-d rakd alapra.xD
  • Balumann
    #13432
    Hello mindenkinek! Kipróbáltam én is a játékot, és lenne 1 kérdésem a grafikával kapcsolatban.
    Miért van az, hogy ahogy megyek, hirtelen változgat 1-2 környezeti elem. Pontosítva, például a fa lombja így 40 méterrel kb. előtte hirtelen így megváltozik, vagy 1-2 ilyen szikla előtűnik, megváltozik az alakja. De folyamatosan ahogy megyek, mindig megváltozik valami szinte. Nagyon zavaró. Ilyen grafikus bugok nálam az unreal 3 engines játékokba vannak, de még ottse annyira feltűnően. Ha csinálnék egy képet egy helyről, és utána 10 méterrel arrébbról (ugyan abba az irányba), 10%-a másképp nézne ki (pl. fa lombok, 1-2 szikla formája, textura, stb.).
    Egyébként nagyon tetszik a játék.

    A grafika állítás nálam is érdekes, antianalising visszaáll ha utána advanced beállításoknál is állítok vmit.
  • KADARKA
    #13431
    köszike
  • Nagy01
    #13430
    Jaj milyen gyönyörűséges képecskét csináltam xD . :
  • PyRex
    #13429
    xp alatt dx9, vista alatt megy dx10 is (very high beállítások)

    dx9 alatt is vannak 3d felhők és rombolható környezet, szóval inkább a látvány-összképben tér el a dx10
  • Evogordon
    #13428
    dx 10-es mert én amikor indítom a tálcán úgy írja ki hogy crysis dx10
  • Raptor 2
    #13427
    Neked sikerült a SAndboxban normális terriant létrehoznod?
  • kuci06
    #13426
    szedd le újra -.-
  • janika15
    #13425
    sziasztok! leszedtem a demót és a winrar elkezdi kicsomagolni és ezt írja ki: Some installation file are corrupt. Please download a fresh copy and retry the installation. Pls segítsenk vki!!!! thx
  • Magiszter
    #13424
    Nekem bejott a demo, hát még a sandbox. Sokat hülyültem vele. Egyetlen problémám hogy hiába állítom az AA-t 2-re vagy 4-re. Ráklikelek a Resuma Game-re majd ismét vissza és megint csak AA off. Volt valakinek hasonló hibája? Hogy hiába kapcsolja be az AA-t visszaáll 0-ra?
  • crossy104
    #13423
    Majd ha lesz rajta dx10. Van lakinek értelmes válasza a 13415 ill.13418-ra? Segithetne valaki ahelyett, hogy azt irogatja hogyan fut a gépén.
  • KADARKA
    #13422
    na akkor ez dx9 vagy dx 10 csak az irjon aki biztos benne
  • tibiszabo
    #13421
    XP NYOMJÁL FEL INKÁB
  • gabesz752
    #13420
    Kipróbáltam én is a játékot. Tetszik.Szép a graf, de kicsit nehéz a játékmenet, itt arra gondolok, hogy ami a játék elejében van videó nemigazán tudom megcsinálni. Az ellenbe is valamiért egy tár kell, hogy meghaljon.
    A lenti config-al nekem dx9-ben1024x768-ban(többet nem bír a monitorom) minden mediumon , no AA 30-35 fps-el megy, minden highon 15-25fps, régi driverrel, órajelek húzása nélkül(erre nem volt még időm)
    Jó kis játék lett ez szerintem.
  • crossy104
    #13419
    Fiúk!!! Segithetne valaki!!!
  • crossy104
    #13418
    Crysis exe-re klikkelve azt irja a párhuzamos konfiguráció helytelen.
  • Gabesz026
    #13417
    Na felraktam az új nvidia drivert és tényleg sokkal jobb vele +10FPS
  • item
    #13416
    Nah végigvittem a demot..

    Tapasztalat: 1024x768 ba High on átlag 18-20 frame/s volt olyan hely ahol leesett 10-re is P , a
    legutolsó részen ott a hajónál amikor kijön ez a valami na ott kicsit képregénnyé vált a dolog

    Egy szónak is száz a vége, új vga-t kell vennem ha azt akarom hogy mindenhol simán fusson.

    Jelenlegi konfig: Q6600 @ 3Ghz
    2GB Adata Vitesta Extreme 1066Mhz
    MSI X1900GT 256MB

    Nah asszem ha megjelenik a RV670 akkor egy olyanra cserélem a jelenlegit.
  • crossy104
    #13415
    Sziasztok! Magyar Vistám van, telepitéskor hibát ir ki. Ha mégis tovább engedem akkor telepités után nem indul. Mit tegyek?
  • Code92
    #13414
    nah demo alapján nem rossz :D zsíííír
  • Szili08
    #13413
    Hé nem tuggyátok mi lehet a baja a Firefoxnak? BElép és nicns semmi háttér meg ijemi az SG-n! Miden fehér alapon van! Mi lehet a gond? Eddig jó volt! Az IE meg jó!
  • Szili08
    #13412
    Hy! Naon király ez a game! Mijen lesz a teljes gyaa filuk!
  • Vegas
    #13411
    dx9-be játszottam és szana szét lőttem mindent. Fáktól kezdve a tyúkokig -.-
  • Zsoltika 007
    #13410
    Nem tudni. De úgy néz ki ennyit tudnak. Figyelembe véve a terület nagyságát és részletességét ez valahol reális.
  • burg3r
    #13409
    mivel sokan azt mondják hogy ilyen 8800gts/gtxel nem ugy megy ahogy kéen az nem lehet valami driver probléma vagy a demo hibája?
  • msgreg
    #13408
    Nekem a 8600Gt-n medium beállításokkal jól megy, high beállításokkal játszhatatlan+durva grafikus hibák vannak, kifagy!!!
    :(
  • Zsoltika 007
    #13407
    Ott van vége. Csak ő még tovább ment map editorban. Mivel a full játékban tovább is megy majd a történet.
  • havercsotány
    #13406
    fps es faszát én is felvettem highre és semmi akadás vagy valami akár mennyi is az az efpsspfsp faszság mitkel ezzel az fpsel májerkodni nyisson már valaki egy fps topikot ozt oda fpseljetek
  • Zsoltika 007
    #13405
    Ne adjuk már össze a magok frekvenciáját! Nincs értelme! Nem kéne zöldségeket összeírkálni! Olvass utánna a témának! KATT
  • signs
    #13404
    Nem a hajónál van vége a demónak? Miután elragadta az alien a csókát, engem kirakott a játék menüjébe, azt hittem vége... uninstalláltam is :)