31662
CRYSIS
  • Szpisti
    #13563
    Tudja valaki, hogy miért szaggathat nekem a hang bármilyen felbontásban?
    Valakinek volt ilyen?
  • Kindred Blades
    #13562
    Neeeem, teljesen jól beszél a srác. Amit az elmúlt pár órában tapasztaltam, az is bizonyára csak érzékcsalódás volt, csak azt hittem, hogy látom, miközben valószínűleg az üres monitort figyeltem...
  • Imremagdi
    #13561
    bocs, Very High hang = Csak ha dx10 kártyád van.

    Na ezt magyarézza el valaki...
  • NeoMaN
    #13560
    Te miről beszélsz? Magyar vagy?
  • Imremagdi
    #13559
    egyértelmü 64 bit xp alatt kell játszani.
    De hogy ez a hang very high =vista = Nagy szemétség!!!
  • kovecses
    #13558
    sandbox2


    nem nagy dolog

    az volt csak nehéz hogy rájöjjek melyik kategória a felvehető kategória

    mert helyezhetsz le fegyvert, de nem biztos hogy fel is tudod venni

    most dolgozom rajta hogy embereket is lepakoljak

    illetve felesleges dolgokat letöröljek a térképről, pl a rombolók a pálya szélén
  • Imremagdi
    #13557
    Nem kell megilyedni. Driverekkel és patch-el ez sokat fog gyorsulni
  • tobias88
    #13556
    ezzel a vkarival nem is megy médiumon a játék?
    8600
  • jakewyler
    #13555
    Na én is kipróbáltam, beta után le a kalappal...
    1024*768-as felbontás egyenlőre minden low-on, és átlagba 20-30 fps, szal játszható:D
    (gépem: 3,2 ghz intel @ 3,4, x1600 pro, 1gb ram)
  • Magnum PI
    #13554
    Na megnéztem XP 64 bit alatt, a 32bites CPU bench 66, míg a a 64bites 71 FPS-el ment, most megyek és megnézem Vista alatt
  • lac coo
    #13553
    Van új géped ;) Ejha !
  • Alexease
    #13552
    En "csak" most probaltam ki a demot (alfa-beta-egyebet nem neztem), a jatek jonak tunik, de a gepigeny eleg ijeszto;D Menni ment, hasznalhato fps-sel, de azert a nagy belathato teruleteken es az akcioknal mar kellemetlenul csokkent az fps (<20). Igaz 1280x800 (a kisebb felbontas semmit nem segitett) es minden max-on. Kulon-kulon allitgattam Medium-Low-ra az opciokat, de nem sokat (szinte semmit) nem szamitott. Majd valami globalis allitgatas kell, mert nem sokat erek vele, hogy amikor boklaszok megy >60 fps -t, es amikor akcio van <25 fps-t;)

    (Intel Core2 Quad Q6600, 4 GByte RAM, ASUS 8800GTX 768MB DDR3, Win.XP32.Eng.Prof.)
  • Akylleus
    #13551
    hogy tudtal fegyvert lerakni?? es katonat hogy kell?
  • kovecses
    #13550
    Feltuningoltam a pályát a sandboxal

    A tac launcher olyan bika fegyver hogy a fél szigetet le lehet vele amortizálni

    :D

  • skyli991
    #13549
    3,2 gz procival 2gb rammal 7800gs-el mediumon egész jól megy, de sokszor szaggat. Amúgy szép játék :)

    Hogy lehetne bekapcsolni XP-n a NAPSUGARAKAT fánál szembefénynél? vmi configos dologra gondolok. Van ilyen?
  • woy
    #13548
    ezt még lehetne optimalizálni,de szerintem nem fogják,hogy vegyenek új gépet az emberek.én nem fogok
  • Blekk Síp
    #13547
    Sztetek milyen gépen menne Very High-on (DX 10), annyi "butítással", hogy a felbontás 1024-ben lenne és nem lenne élsimítás?
  • [HUN]Crassus
    #13546
    ohh thx:P:)
  • cseneles
    #13545
    csináltam pontos tesztet:
    8800Gts 640Mb min: 25.07 max: 73.93 átlag: 45.75
    1280*1024 MEDIUM- on
  • Szpisti
    #13544
    Mitől lehet az, hogy szaggat a hang, bármilyen felbontásban?
  • Peetboy
    #13543
    Na már elég lett neki a 2GB hely,sikerült kicsomagolni. Már telepitem is.
  • pulti
    #13542
    tehát kedves barátaim mindazok akiknek dx 10 es videókártyája van és xp-t használnak nem fog elindul ez a változat még csak akkor ha vistán tesznek fel THX nyugi van :D
  • cseneles
    #13541
    nekem Medium 1280*1024 min 36 max 48 fps
  • Zsoltika 007
    #13540
    Az hogy csak vistán van dx10. Ha very highon akar játszani akkor csak úgy tud ha felteszi. Vagy szórakozik a config fileokkal.
    Most ki beszélt itt a hangokról?!
  • Peetboy
    #13539
    Majd szépen átirom a configját aztán bekapcsolom a very highot DX9-en is poénból. Elvileg csak egy szöveg részt kell átírni. Ja és XP-n.
  • Imremagdi
    #13538
    Hangnak és a very high mi köze a vistához?
  • Zsoltika 007
    #13537
    Lehetne benne 8800 gts is a nagyobb memóriával. Kiváncsi vagyok. :D
  • Zsoltika 007
    #13536
    Csak DirectX 10 alatt van very high. Az meg csak Vistán van. Ez a gond.
  • NeoMaN
    #13535
    C2D kvad 3Ghz, XP 32bit,
  • [HUN]Crassus
    #13534
    HAli! Very High opciót miért nem tudok kapcsolni?:P
    2900 pro 4 giga ram C2D 6550
  • Peetboy
    #13533
    A Temporary Internet File-okat ki szoktam törölni. De a Temp könytár tartalmát azért nem szoktam letörölni, mert régebben összeomlott a rendszerem mert kitöröltem.
    Na mindegy most kitöröltem a Temp könyvtáron belül lévőket. Csak nehogy a következő bekapcsoláskor majd ne induljon el a winfos.
    Programokat nem törlök, azok mind kellenek. Lejátszók, codekek, nero, satöbbi..
    Na most lett 2 GB helyem. Most talán lesz valami.
  • Imremagdi
    #13532
    Xp 64 bit alatt a very high saund minőség miért nem állitható? X-FI kártyával?
  • NeoMaN
    #13531


  • lac coo
    #13530
    Van 190 MB szabad videomemoria, és nem hajlandó feljebb tenni a texturákat :DDD
    Pedig már megtaláltam a *.cfg -t is , ott is át van írva ....
  • mac83
    #13529
    jobb klikk a meghajtóra, tulajdonságok, lemezkarbantartó, minden pipát be, aztán ok .
    hátha összejön ígyis annyi hely hogy elég legyen kicsomagolnia magát
  • Tinman #13528
    No de ember, te is tudod a megoldást... ennyi hely kell neki a C-n és kész.

    Töröld le a Documents and settings mappában a userneved alatt levő temp könyvtár tartalmát, aztán a temporarly internet files tartalmát, aztán a windows/temp tartalmát.
    Uninstall mindennek ami nem kell, nem igaz, hogy nem lehet ennyi helyet összeszedni.
  • Magnum PI
    #13527
    Arról van valami tapasztalat hogy mekkora különbség van 32 és 64 bit között?
  • pulti
    #13526
    köszi h kiszedted warnt nem adsz barátom, ezért a játékért bővitettem gépem cirka 92 E forint volt 1 kiszexelt kérdesem volt és kiszedte a tiszta. de tudom off off.. megesz a méreg és még ez is köszi THX nincs mit!!!
  • Peetboy
    #13525
    Na Laccoo végre te is kipróbáltad a Crysis Demót??? Na akkor legalább látsz valamit belőle Lowon, hogy is néz ki. Én eddig csak a Betával játszottam. Most akarok feltenni a Demót, ha összejönne.
  • Zsoltika 007
    #13524
    Crysis könytáron belül bin32 ott meg megtalálod a 2 benchmark batchfile-t.