31662
CRYSIS
  • GamerAdams007
    #16871
    Ez a találati esélyre értendő, vagy csak nem fog felemelkedni az SMG lövés közben?
  • GamerAdams007
    #16870
    Driver, vagy codechiba lesz szerintem. Intró után már ingame jó?
  • MrDevil
    #16869
    mond meg neki, hogy vegye le a hőlátó szemüvegét :D viccet félre téve ua a driver van fönnt neki is ?
  • chalezlopez
    #16868
    jah, ez a Ku Klux Klan csak a zöld neonos süvegbe vannak.
  • #16867
    Haverom küldött egy képet, neki így néz ki a játék nyitóvideója:



    Nem tudjátok mi lehet a gáz? A gépük ugyanaz, nekem megy.
  • Col Andrew
    #16866
    köszi!
  • LoCk
    #16865
    Köszike.Király vagy!
  • bordy
    #16864
    pontosan, stabilabb a célzás.
  • #16863
    Egy nagy mezei piros pont amiért teljesen magyar feliratos a játék!!!

    Jó sokáig telepítette, de végre eljött az idő, belevágok!
  • gduck
    #16862
    Bőven! A játék max 1-1.2GB memóriát zabál ;)
  • Col Andrew
    #16861
    Aki High vagy very high settingen nyomja a játékot azt kérdezem, hogy szerintetek elég 2 giga ram (vistával)?
  • Ability
    #16860
    Emlékezetem szerint csak annyi szerepe van, hogy nem ránt akkorát a fegyver....
  • GamerAdams007
    #16859
    Télleg annak mi az értelme, hogy fegyverrel a kezedbe strength módban mész? Multiba is sok sniperes strength módba fekszik, de nem értem. Ha meglátják, és elkezdik lőni, akkor így sokkal hamarabb meghal, viszont semmi pluszt nem kap belőle. Vagy str-be többet sebez a fegyver? Elvégre az energy-ből meg levon lövéskor, szóval nem igazán értem.
  • Hixer
    #16858
    nem értem, az ötödik képen a fegyver, az üt grafikailag, az elsőn az a pálma is aztamindenit, de a harmadiknál a káposztafejeknél a kép alján a föld... miez? kb ugyanaz a textúra mint a Quake 3 Arenában... ez vmi beállítás? mert a második képen tök elfogadható a föld... sosem értem, hogy szájtátó grafikájú játékonál eléggé kontrasztosak néha a dolgok, lehet én tévedek, de most ez engem meglepett ez a harmadik képen a föld..., a káposzták tök jók, és azért ilyne feltűnő, mert ott a jó káposzta és rögtön mellette a milliószor rosszabb felbontású föld textúra... erről mit gondoltok?
  • KILLER2
    #16857
    Holnap jön a következő tutorialom. Remélem, hogy hamar le**n a játék. Má nagyon várom, már csak a sandbox miatt is. Aztán 1-2 hét és jön a collector's editionom! :)
  • Purga
    #16856
    OFF:
    Szegényke 2 napja regelt be csak, szerintem most ismerkedik magával a fórum szóval, majd belejön :P

    ON: Jók a képek!
  • GamerAdams007
    #16855
    Bocsi...
  • GamerAdams007
    #16854
    Szerintem igen, mivel ehhez elvileg betűtípust kellett frissíteniük, gondolom a demóban még olyan volt, amibe nem volt ékezet. Ha frissítették, akkor az pedig az egész játékra hatással van, szóval valószínüleg a Sandbox-ra is.
  • Ability
    #16853
    Na, ne foglalkozz már vele. :) Ha nem szóltok hozzá, akkor nincs oka maradni. Legalábbis nem lesz mire válaszoljon, nem tudja továbbvinni a vitát. Így, ha meg válaszoltok neki, akkor kényszert érez rá. :P
  • GamerAdams007
    #16852
    Kár, hogy a hivatalos csak pénteken jön. :(
  • bordy
    #16851
    fuh, na kivi vagyok hogy a sandboxban most lehet e majd ékezetesen írni mert a demoban nem nagyon komálta.
  • nyx
    #16850
    A seed szerverek visszajövetele.....
    thx
  • GamerAdams007
    #16849
    Az, hogy nem használ ékezetes betűket, az téged miért zavar? Ha már itt tartunk, akkor te meg nem tudod jól használni, a betűkkel szó ugyanis hosszú ű-vel irandó!
  • dante3
    #16848
    Nagyon f@sza a game!









  • Ability
    #16847
    Hát ahhoz már nehezen fog, mert már nincs bizonyíték! De ha nem hagyja abba, akkor folyamatosan törlöm a kommentjeit, úgyhogy előbb-utóbb rá fog unni. :P
  • kirol
    #16845
    De király!
    A setup.exe hibát észlelt, ezért leállt.
  • LoCk
    #16844
    Attol, hogy en verbalisan fejlettebb szinthez tartozom, nem hinnem,hogy baj lenne.
    Az meg,hogy az egeszbol nem fogtal fel sokat..az baj,de az a te magan problemad.

    En ezzel reszemro le is zartam a vitat.

    Amennyiben tovabbra is csak fakkolassal lennel elfoglalva megkerek egy admint,hogy segitsen hozza minket a nyugodt forumozas felteteleihez.

  • BaLeeX
    #16843
    Szófosás ftw...
  • Evogordon
    #16842
    Legalább pár normális forumozó tudott a kérdésemre normálisan válaszolni.
    thx
  • GamerAdams007
    #16841
    Áááhhh...
  • bordy
    #16839
    bírom az ilyen zseniket XD
    hülye vagy hülye vagy...
    de azt nem írná le véletlenül se hogy miért. nem értesz hozzá hülye vagy.

    másik miért ne lehetne olyan gépe amilyen. ne kötelező érteni hozzá.
    kb mintha lenne egy ferrárim és 0 tudás a kocsi értéshez. attól még lehet olyan verdám.
  • LoCk
    #16838
    Gabor.El kellene gondolkoznod,hogy kiben van valojaban a problema.
    Szerintem tele vagy eloiteletekkel.
    Meggondolatlanu,atgondolatlanul, csak az indulatodnak engedve reagalsz bizonyos neked nem tetszo megnyilvanulasokra.
    Nem mindig neked van igazad, ezt hidd el mi magukrol tudjuk..
    Informálódj, de legfokeppen szocializalodj és konnyebben megerteted magadt az emberekkel!
  • KILLER2
    #16837
    Most mi van? Délben még semmi, most meg 580 új üzenet. Kijött torrenten a játék?
  • minimize
    #16836
    én annyit kérek mindösszesen, hogy legalább amíg megjelenik a bolti verzió, emeljétek ki a [SPOILER]-eket, jó lenne úgy megoldani mindent, ahogy az ember érzi...
  • Ability
    #16834
    Jól nézd meg 10 mp múlva, hogy mennyi maradt a kommentjeidből. A továbbiakban pedig tartsd meg magadnak a sértő megjegyzéseidet. Ha pedig tényleg olyan penge vagy, akkor inkább finoman fejtsd ki, hogy miért jobb, és még talán hálásak is lesznek neked a tippért. De erre amit most művelsz nincs szükségünk!

    Szerk.: DÁN! Párat azért hagytam, mert elfér. -.-
  • gduck
    #16826
    Hóember építés és egyéb kültéri havaskodás volt Mivel csak péntek hajnalban kódolódik ki a hivatalos, muszály lesz előtte tesztelni kicsit
  • Ability
    #16817
    Hagyd abba, vagy mehetsz innen!
  • GamerAdams007
    #16808
  • VRSDM
    #16807
    boltok polcáról szedjük le kéremszépen. :]
  • pheaton
    #16806
    Nem. Tényszerü.