31662
CRYSIS
  • elite
    #20669
    Pedig ott van az, keresd tovább. (A fegyverraktár felé menj, a táblák odavezetnek)
  • Neuman
    #20668
    Ha a Tac fegyvert nem vettem fel az előző részben, akkor az utolsó résznél nem is tudom?
    Próbáltam lejutni valahogy, de nem találtam semmit.
  • Balumann
    #20667
    ja más szemszögből értelmeztem az üzeneted, sry
  • grebber
    #20666
    Olvasom persze összeset egytől egyig.

    De akkor is ezt találták ki a fejlesztők a nép lehúzására.
    DX10 amugy tényleg nincs mert játékokban öszehasonlító képeken szinte semmit nem látni.

    Mondjuk nem is szebbnek hanem gyorsabbnak kéne lenni de az sem .
  • fsgh
    #20665
    azt n is hiányolom a multiból hogy másnak leessen dobni pl egy hordót vagy a folytogatás is kéne:)
  • Balumann
    #20664
    multi nagyon jó napszak váltakozás meg a csodagrafika nélkül is. Azt magyarázd meg, hogy ahhoz h kidőljön a fa, meg lehessen dobálni hordókat, és összedőljön a ház miért kell DX10 (mikor ezek a procit terhelik, és single-ben teljes mértékben mennek dx9-be). Főleg h egyesek szerint (amivel talán egyet is értek) nincs is dx10 a játékba, very high patchel megy xp-n very highba és még jobban is megy mint vista-n.
    Olvasod rendszeresen a topikot? ^^
  • grebber
    #20663
    Mért ne lenne?

    Aki akar napszakváltozást multiba meg dölö fákat azt huzzon boltba venni DX10-es karit.Ez a magyarázata.

    Ha meglesz a 8800GT-m felteszem végre a Vistát mert multiba éjszaka kurva feelinges lehet láttam róla videót odabaszott!
  • Balumann
    #20662
    Mert multiba a fizikát csak DX10 -el engedélyezi (de csak dx10 -et használó játékosok léphetnek be akkor -> Vista + dx10-es kártya). Okát ne kérdezd mert sztem nincs.
  • Pokerface86
    #20661
    Az miért van hogy a multiban a kerekeket nem lehet kilőni? meg szerintem a grafika is gyengébb!
  • simonl #20660
    Köszönöm a gyors választ.........szép napot.
  • Katun
    #20659
    Szeva!

    Én a 169.21-es Driver használom. És egész jól megy vele a játék.
    Tehát a legújabbat. 32bit -es XP-m van.
  • grebber
    #20658
    A 169.13-asra mondták hogy gyorsít rajta 3-4 FPS-t!
  • simonl #20657
    Sziasztok,

    Mi a most fellelhető legújabb NVidia driver Crysis -hoz??

    Kalandorok kíméljenek, már kipróbált verzió érdekelne ami valóban gyorsít picit a játékon:)


    Köszönöm a segítséget
  • GazCamp3r
    #20656
    erről inkább nem beszélek. Sokból. És nem vok ujgazdag köcsög sem, szimplán ilyen balfaszságokra költöttem az örökségem. És még mielőtt bárki beszólna emiatt, inkább legyen élő apám, és ne legyen örökség, meg csucs gép... sztem ezzel más is igy van
  • zsotesz
    #20655
    Mennyiből jött ki ez a config? Csak érdeklődésképpen.
  • Balumann
    #20654
    :D
  • zombeeka
    #20653
    Very hihg nélkül is csodálatos sztem!
    És még ablakot sem kell nyitnom ha játszom!
  • Nagy01
    #20652
    Há..ez a gyerek ráélvez a monitorra ha 40fps-nél többet lát.xD
  • Djemba
    #20651
    ott vagy most már vigyed végig ha végig tudod
  • GazCamp3r
    #20650
    a 13-as 17-es végű driverrel már több mint megduplázódott a sebesség... méghogy nem jó az sli... 14 fpsből csinált 40-et :)
  • Nagy01
    #20649
    Nah de balázs.Nem szabad megcsalnod!
  • GazCamp3r
    #20648
    na de Szilvi -.-
  • Nagy01
    #20647
    <-ezek kockák xD. Vagyis te vagy a kocka:D.
  • DarkSector
    #20646
    THX az infot.
  • fsgh
    #20645
    hiáa SLI-zel ha még nem jött ki a pecs ami engedélyezi nem?
  • gduck
    #20644
    És ha reggel megveszem a gépedet, akkor miben próbálod ki?

    (csak vicc vót, nem vagyok milliomos )
  • kenderzen
    #20643
    De legalább nagykeres kapcsolatod vagy csak natur bemész egy viszonteladohoz ilyen tételekkel?
    mert akkor kicsit lol
  • kenderzen
    #20642
    Azért az kicsit cinkes hogy ijen idöben nyitott ablaknál meg ventinél nyomod :))
    Bakker innohoz nemjár ventilátor sebesség szabályzo software?
  • Doom 4
    #20641
    fűcsomók driver hiba de nem tom ha kilépsz a főmenübe és vissza töltöd (elötte csinálj savet) akkor nem lesznek és majd megnézem de nekem ujra indul xp alatt az tulmelegedig vagy a vga vagy a cpu sztem a cpu de mot lehoztam a szobámból 1 ventillátort és kinyitom az ablakot amikor játszok tehát nem indul ujra de van néjány húzós helyzet ja és pl. az utolsó pályán minden higy csak a textúrákat ekll levennem közebesre
  • GazCamp3r
    #20640
    ja, 2 gtx vót... elég énölös... xD de olyan balfasz voltam, hogy elmentem csepelről a florián térig, már majdnem a bótba voltam a kártyákért, mikor rájöttem, hogy otthon maradt a pénz XDXDXDXDXDXD

    szal a G92-es GTS SLi teszt holnapra marad :D
  • NeBby
    #20639
    Az új GTS veti a GTX et ! ( Ha nem 1900+ felbontásban játszik , mert ott GTX nyer a több memória miatt )
  • PyRex
    #20638
    de most 2db 8800gtx-ed van nem? vagy mivan? az nem gyorsabb? :)
  • gduck
    #20637
    Te nem vagy normális 1db 8800GTX is simán viszi "XP VERY HIGH" beállítással 1280x1024 4xAA! Multiban sincs semmi gond vele :)
  • bertino
    #20636
    leginkább így
  • Skyline
    #20634
    Kb negyedennyiért összeraksz egy gépet amin minden vidáman elfut fullgraffon fullfelbontáson egy 21-22 colos monitoron....
    Mire olyan gépre lesz szükség amilyen ez 650ért ,addigra kb feleennyit sem fog érni...megéri:D
  • Tomsteel
    #20633
    tudni kell jó helyre születni :P
  • gabr
    #20632
    Kamu szagot érzek!
  • GazCamp3r
    #20631
    azért nem egészen. Ez kb az utolsó fejlesztés, amugy meg eladó az egész gép óccsóé!!!
  • GazCamp3r
    #20630
    ja... szokásom... lol van msn-ed? megmutizom webkamon, hátha akkor elhiszed :)
  • gabr
    #20629
    Vagy csak kamuzik...