41
Kedd esténként a TV2-n
  • desigo
    #41
    jövő héten a Lagzi Lajcsit fogják szívatni

    Nézzétek:)
  • desigo
    #40
    nézitek
    elég jó
    :)
  • winnie
    #39
    azért nem rossz. ha sztárt vernek át, akkor punkd? hiába, mtv-generáció. ez két külön műsor...
  • G_ArchAngel #38
    Punk'd: egy szituációra épít, amikor egy hirtelen, valótlanszerű helyzetbe kényszerítik a sztárt
    Nem a Te napod: egész napját megváltoztatják, finom beavatkozással, úgy, hogy hihető legyen - beleillik a szituáció az áldozat életébe...

    Nekem a TV2-é emberközelibb, és egyébként is ez a anyakomplexusban szenvedő Esztonkácsör nem szimpatikus arc, míg Sváby már maga is egy (rossz)poén...:)
  • Láma!
    #37
    jaja énis igy tudtam
  • Dynamic
    #36
    Én úgy tudom, hogy párezer "beépített" embernél az országban van egy készülék amin a tévézési szokásaikat tudják figyelni, és EZT a statisztikát vetítik ki országos szintűre.
  • Láma!
    #35
    nem tudják. megnézik ott ahol tudják, és ezt arányaiban kivetitik országosra.
    szerintem
  • I.C.ram
    #34
    Valaki mondja már el, hogy honnan látják, hogy én éppen az RTL-t vagy a TV2öt nézem? Csillagpontos, digitális kábelen ez oké, de vidéken, akik antennáról nézik?
  • I.C.ram
    #33
    Én is gyűlölöm az RTL-t. Izlésficamos látványtervek, primitív műsorok, irrítáló narrátor hang, stb.
  • I.C.ram
    #32
    Persze hogy az. Az MTV-féle Punk'd műsornak (adják a CoolTVn is) a magyar, low-budgetes változata. Ugyanaz az egész, egy gramm új ötlet nincs benne. Annyi a különbség, hogy ott egy részben átbasznak 2-3 sztárt, itt meg csak egyet, és azt is elég szarul.
  • G_ArchAngel #31
    nem tudok, a www.hirkereso.hu-t böngészgetem minden nap, és ha találok ilyet, akkor ott nézem meg...
  • STREEX
    #30
    Nem tudnál mondani nekem egy olyan weboldalt ahol az összes csatorna (Vagy legalábbis a fontosabbak összes műsorának nézettsége ki van listázva?
  • G_ArchAngel #29
    Ez nem az RTL Klub napja volt...

    szívből örülök neki, az RTL Klub-nál undorítóbb kereskedelmi adó szerintem az egész viágon nincs...
    Még az F-1-et is inkább németül nézem...
  • Serpa
    #28
    Sváby megprobál kitörni, de nem megy neki.
    ...
    lehet, hogy az ellenszenv beszél belőlem.
  • desigo
    #27
    Az milyen,hogy a Havas a végén mondta,hogy mindenki egyen-igyon és majd az RTL klub fizet:)
  • Monoton
    #26
    hűű most nézem a műsort!! a HAvas a végén az étterem ben nem azt mondta hogy az RTL fizet? :DDDDDDD
  • STREEX
    #25
    Egy kicsit bővebb info
  • moralosan
    #24
    és milyen igaz...

    ehhez az emberhez nem ez a kapucnis 'hüjegyerek imidzs passzol... A műsor meg szerintem egy egyszerű csíííz, vagy kész átveréses téma...
  • Dying Soul
    #23
    ?
  • Goth
    #22
    az.
  • winnie
    #21
    igazából legfelül szinte minden cég egy cég, de miért érdekes ez?
  • schrank
    #20
    faszt volt jó sehol nem volt a szikora féle műsorhoz képest
  • Dying Soul
    #19
    Igen, az tényleg jó volt
  • Thanatos
    #18
    nem de tulajdonjogokban nem kis átfedés van :) és a vezetőség együtt szokott vacsorázni alkalomadtán :PPP
  • nxfn
    #17
    jólvan, szánalomhegy :|
    svábi minek erőlteti magát, rendkívül szánalmas ám ;@
  • OrioN the S
    #16
    én is hallottam ienekről...végülis nem rossz biznic
  • Dynamic
    #15
    Már hogy lenne egy cég?!
  • armageddon666
    #14
    lehet rosszul tudom de a TV2 és RTLklub nem egy cég?
  • winnie
    #13
    fifti-fifti arányban vannak jó filmek minden csatornán, de mondjuk nem is értettem soha, aki tévében néz filmet...
  • Goth
    #12
    de a tv2-n legalább mostanába egész tűrhető filmek is mennek ^^
  • mila69en
    #11
    :D az apro/apro:)
  • moralosan
    #10
    ezt elbsztam
  • moralosan
    #9
    a tv2 nem ért ehhez

    [kicsi]az rtl klub sem.[/kicsi]
  • Láma!
    #8
    megy sajna...
    nemtom ti hogy vagytok vele, de eddig a tv2s cuccok közül egyedül a dalnokok ligája jött be.
    a többi mind szar is, és le is került a képernyöröl.
  • Monoton
    #7
    télleg ez a buzera baromság megy még???
  • sapkafej
    #6
    tv2 szerint nem, le is akarják védeni az ötletet vagy mi
  • OPM
    #5
    ez valami koppintás, tuti h láttam valamelyik külföldi csatornán ilyet

    [nem lepődött meg]
  • tigeroo
    #4
    a buzera heti 7-es koppintás, téma: sex... hihihííí-hahahaaaa [kuncogás..]..
    láttam a reklámot, havas henriknek fognak befeleszólni...jujj! orvost , valakii
  • Sland
    #3
    András voltam! Szevasz!
  • Phat Smoker
    #2
    ez amolyan 'kész átverés' tv2 módra ?